IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Червено вино снощи пих и капка не остана,
    за да не черпя каката пияна.
    Не бих желал дори от Чичи дюлевка в дамаджана,
    ако се наложи да деля я с габърка опряна.
    Като те свие язвата, веднага те избива на поезия.
    Наздраве, Мрънкало!
    Last edited by tnm; 20.10.2021, 16:36.
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

      Добро утро !
      Начии, сланинката и с люта ракия върви.....

      Наздраве !
      Върви, вярно е. Но Арахната не пие вино, та затова гледам да му е дискомфортно /гадно/.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

        Добро утро !
        Начии, сланинката и с люта ракия върви.....

        Наздраве !
        Е, къде е лютата ракийка? И бела сланинка нема. Кво праим сега? Ще се глобяваме!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Алооо, ти с у България. Къде намеси Поднебесната!? Сипи тука червено вино и нарежи малко сланина, че настана време за "наздраве, Мрън-мрън".
          Червено вино снощи пих и капка не остана,
          за да не черпя каката пияна.
          Не бих желал дори от Чичи дюлевка в дамаджана,
          ако се наложи да деля я с габърка опряна.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Алооо, ти с у България. Къде намеси Поднебесната!? Сипи тука червено вино и нарежи малко сланина, че настана време за "наздраве, Мрън-мрън".
            Добро утро !
            Начии, сланинката и с люта ракия върви.....

            Наздраве !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              За храчене по улиците в Китай голяма глоба се дава. Дрън-дрън, не се увличай, щото си способна поточе да направиш, а глобите си текат и ще ти секвестират винцето и суджука. Виж, ако почнеш хвалебствия по мой адрес, барем аз ще те черпя... все някой ден... некоя подбрана напитка.... подбрана между мътна водица и вкисната бозица. Фалебствията да почнат сега!
              Алооо, ти с у България. Къде намеси Поднебесната!? Сипи тука червено вино и нарежи малко сланина, че настана време за "наздраве, Мрън-мрън".
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Мрън-мрън, ко става с протекциите? Ще ти правят ли димна завеса тая вечер или мое да си храча на воля?
                Наздраве!
                За храчене по улиците в Китай голяма глоба се дава. Дрън-дрън, не се увличай, щото си способна поточе да направиш, а глобите си текат и ще ти секвестират винцето и суджука. Виж, ако почнеш хвалебствия по мой адрес, барем аз ще те черпя... все някой ден... некоя подбрана напитка.... подбрана между мътна водица и вкисната бозица. Фалебствията да почнат сега!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  Много ме радва задето си станала толкова бдителна, кое моде дежури и те чака с големата баданарка, та да замаже твоите своеволни нападки към хрисимите ти опоненти. Има все пак некакъв ред в таз държава и тоз форум. Наздраве, Дрънмаргиналче!
                  Мрън-мрън, ко става с протекциите? Ще ти правят ли димна завеса тая вечер или мое да си храча на воля?
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Кралица Елизабет бактиса от алкохол
                    https://pik.bg/%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0...ws1061407.html
                    Време е да го спирате и виртуално
                    наздраве. Да живее риъла
                    http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Мореей, не мога ли!? Но ..., първо да проверя кое моди е на смяна.
                      Наздраве, Мрънкало!
                      Много ме радва задето си станала толкова бдителна, кое моде дежури и те чака с големата баданарка, та да замаже твоите своеволни нападки към хрисимите ти опоненти. Има все пак некакъв ред в таз държава и тоз форум. Наздраве, Дрънмаргиналче!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Ти кълнала ли си се да служиш на Отечеството и социализъма, а? Не си. Значи не може безразборно да кълнеш. Там нещо да ми се лазвали виното (дето не правя такова) и да ми побелее брадата (която е побеляла вече) си кълни на воля. А комина не барай, щото ще те опари. Наздраве, Дрънпроклетио!
                        Мореей, не мога ли!? Но ..., първо да проверя кое моди е на смяна.
                        Наздраве, Мрънкало!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          По всякакви въпроси имам право да те кълна. Време е да ти туря едно проклятие на комина. Кеффф!
                          Наздраве, Мрънкало!
                          Ти кълнала ли си се да служиш на Отечеството и социализъма, а? Не си. Значи не може безразборно да кълнеш. Там нещо да ми се лазвали виното (дето не правя такова) и да ми побелее брадата (която е побеляла вече) си кълни на воля. А комина не барай, щото ще те опари. Наздраве, Дрънпроклетио!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Днес пак си ме кълнала. Имах водопроводни перипетии. И нечистите сили само това чакат. Със собствените ми ръчички потрошиха крана за водата към пералнята. Ще те дам на софийския градски и селски арбитражен съд да реши имаш ли право да ме кълнеш по битови въпроси. Аз неам ли право да се изпера, а? Здраве да е!
                            По всякакви въпроси имам право да те кълна. Време е да ти туря едно проклятие на комина. Кеффф!
                            Наздраве, Мрънкало!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              Добро утро !

                              Ко ...?
                              Ниеее..!
                              Туй не мое да бъде !!!
                              Що съ месят модита с липса на умор, сатира и забава в тази тема ...( да не пиша нещо по-критично )
                              Плюс това,квот си написала е верно ... Истината е като бременността - не моеш я скриеш !
                              пп Имаше един виц - Мен ме таковаха, мъжа ми го биха...Я пак сакам да одим, но той се опиня...

                              Наздраве !
                              Ти да си мълчиш, що модетата отдавна са те набелязали, че си стар, грозен и пипкав, та разваляш на форума лъскавата фасада. Тук е подиум за бляскави дефилета с млади, убави, не особено ентелегентни момци и моми. Ше развалиш приятната картина с бастунчето и треперукащите ръчички. Па и акъл разхвъряш насам-натам. Не е това място за намусени чичета, а за красни момичета. Здраве да е и за теб. И да не надничаш зад кулисите, че съвсем ще се залисаш и ще ти провисне ченето.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Вярно, я. Ама нали Арахната рохко яйце - дори модературата се втурга да го кепени.
                                Наздраве!
                                Днес пак си ме кълнала. Имах водопроводни перипетии. И нечистите сили само това чакат. Със собствените ми ръчички потрошиха крана за водата към пералнята. Ще те дам на софийския градски и селски арбитражен съд да реши имаш ли право да ме кълнеш по битови въпроси. Аз неам ли право да се изпера, а? Здраве да е!

                                Коментар

                                Working...
                                X