IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Така де, ще ми сипеш в купата от чорбата с пожеланията и ще чакаш да я кусам. Аз пък ще ти налея във врата кашата с плитката от чесъня и ще чакам да те подгрее всеобщо и да се разлютиш вътрешно. Па има тогава да хвърчиш и да кръжиш над еднокраката къщурка и най-много да се свреш ударно в коминя. Наздраве, Дрън-скрън!

    Не си спомням стихчето, в което бях описала какво съдържа бъркоча. Аслан, та каплан, Мрън-мрън!
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
      Сипете, че ми изгорЕ душата...ЧерпЪ целата кръчма с ром и по едно Shelly.....Как е наздраве на франкфуртски?
      Това вече е сериозна издънка и ще требва със сведени очи да се обясняваш пред габърката как така пилееш и разливаш от почерпката, де е само за нея. Набързо ще те разжалва и от Капитан Морган ще станеш Старшиннка Порко. Подла и коварна е таа кака. Все пак наздраве с капитанчето!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
        Сипете, че ми изгорЕ душата...ЧерпЪ целата кръчма с ром и по едно Shelly.....Как е наздраве на франкфуртски?
        Черпиш, ама на думи само. Прави възпитаник на стиснатата кака.

        Коментар


        • Сипете, че ми изгорЕ душата...ЧерпЪ целата кръчма с ром и по едно Shelly.....Как е наздраве на франкфуртски?
          Last edited by B.Graham; 03.11.2021, 13:32.
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Повечето хора Короната ги удря в белите дробове, а теб - в мозъка. Какви дарове те гонят!? Кака не дарява, а получава. Онези сладки приказки, дето съм ги нарекла над кипналата вода, се доста различават от подарък.
            Наздраве, Мрън!
            Така де, ще ми сипеш в купата от чорбата с пожеланията и ще чакаш да я кусам. Аз пък ще ти налея във врата кашата с плитката от чесъня и ще чакам да те подгрее всеобщо и да се разлютиш вътрешно. Па има тогава да хвърчиш и да кръжиш над еднокраката къщурка и най-много да се свреш ударно в коминя. Наздраве, Дрън-скрън!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Дръж си ги, данайски дарове не приемам. А за празниците прати торта. Голема! Наздраве Дрън-дън-дън!
              Повечето хора Короната ги удря в белите дробове, а теб - в мозъка. Какви дарове те гонят!? Кака не дарява, а получава. Онези сладки приказки, дето съм ги нарекла над кипналата вода, се доста различават от подарък.
              Наздраве, Мрън!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Нарекла съм ти няколко катастрофични бедствия + пропадане на таваня. Но, поръчала съм ги по празниците, че да ти е максимално гадно.
                Наздраве, Мрън!
                Дръж си ги, данайски дарове не приемам. А за празниците прати торта. Голема! Наздраве Дрън-дън-дън!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                  Кольчо сърдит, Бенджи сърдит, Прецаканкото сърдито, Леля много сърдита.....
                  Кво стаа в тая кръчма бре....? Туй не парламент , да знаите.....Тук се пие и пощипва по ....тук , там...ДУШЕВНО....

                  Наздраве !
                  Лелята сърдита щото си съвестен у Кръчмата, а у къщи й бягаш по тъча. Де, бухалка, де ... опалянка - точилка имах нафпредвид.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Дрънча-дрънша, в нашия салтанат и да прокапе, то ще е птиче млеко, карибски ром или небесна благословия. А у вашта пещера кво капи от тавана не ми се мисли. Сигурно ще е нещо от прилепите или от фекални води просмукани в скалата. Но ти са покрий с кожата от бизоня и сънувай Чичи Белия Вожд. Пещерна идилия!
                    Нарекла съм ти няколко катастрофични бедствия + пропадане на таваня. Но, поръчала съм ги по празниците, че да ти е максимално гадно.
                    Наздраве, Мрън!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Добро утро!
                      Очаквай включване от леля. Преди малко я сезирах за фантазиите ти.
                      Наздраве!
                      Кольчо сърдит, Бенджи сърдит, Прецаканкото сърдито, Леля много сърдита.....
                      Кво стаа в тая кръчма бре....? Туй не парламент , да знаите.....Тук се пие и пощипва по ....тук , там...ДУШЕВНО....

                      Наздраве !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Мрънта-мрънта, какво стана с кочинката държи ли се или веке прокапа?
                        Наздраве!
                        Дрънча-дрънша, в нашия салтанат и да прокапе, то ще е птиче млеко, карибски ром или небесна благословия. А у вашта пещера кво капи от тавана не ми се мисли. Сигурно ще е нещо от прилепите или от фекални води просмукани в скалата. Но ти са покрий с кожата от бизоня и сънувай Чичи Белия Вожд. Пещерна идилия!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          Добро утро !
                          Де са будителките с кана вино и блага ракия ( за мен и Тарантул, че сме зле с тракта).?
                          Ако са скрънзи ази ще черпя, че се нанесох в ново жилище, имам си нов съсед на вилата и се стягам за нова булка ( тва май го сънувах, потен - потен и с аритмия...)

                          Наздраве !

                          пп Шъ помоля млади и не толкуз млади дами да не се натискат и не си скубят косите ....Сърцето ми като соц автобус....
                          Аз съм Будителя! На такива като теб само звънче на уше пришивам, да не могат дълбоко да заспат и да се успат кога трябва да почерпат. Също по една бабичка назначавам да се грижи за тях, да им готви на три деня еднъж, да ги пере месечно, па да им пуща гювеч годишно. Така ше стоиш буден през нощите и ще си оплакваш съдбините, коги си извън кръчмата, коя за втори дом бързо ще припознаеш. Здраве да е!
                          Last edited by Trakatrak; 01.11.2021, 10:39.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Ми, реших да те добавя в чорбата като екзотична мръвка, та се наложи да пожертвам неколко авера. Те жертвоготовно се хвърлиха в огъна, само като чуха, че ще ти вдигат температурата. Досега не са се огънали, ми си горат уставно и енергично, макар да разплискваш отгоре им чорбичката в отчаян опит да се поохладиш. Цамбуркай, цамбуркай, само ги радваш цепенячетата, щото намират смисъл и разтуха в сваряването на бабичката с дългата нощна шапчица и металото-хвърчалото. А ти си мети и лети сред сгъстяващата се кашица дорде и ти се поразкашкаш. Макбет ще е отмъстен, за де от вашта гилдия му проклехте и омагьосахте съдбата и родата. Наздраве, Дрънмръвчице!

                            Мрънта-мрънта, какво стана с кочинката държи ли се или веке прокапа?
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              Добро утро !
                              Де са будителките с кана вино и блага ракия ( за мен и Тарантул, че сме зле с тракта).?
                              Ако са скрънзи ази ще черпя, че се нанесох в ново жилище, имам си нов съсед на вилата и се стягам за нова булка ( тва май го сънувах, потен - потен и с аритмия...)

                              Наздраве !

                              пп Шъ помоля млади и не толкуз млади дами да не се натискат и не си скубят косите ....Сърцето ми като соц автобус....
                              Добро утро!
                              Очаквай включване от леля. Преди малко я сезирах за фантазиите ти.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Добро утро !
                                Де са будителките с кана вино и блага ракия ( за мен и Тарантул, че сме зле с тракта).?
                                Ако са скрънзи ази ще черпя, че се нанесох в ново жилище, имам си нов съсед на вилата и се стягам за нова булка ( тва май го сънувах, потен - потен и с аритмия...)

                                Наздраве !

                                пп Шъ помоля млади и не толкуз млади дами да не се натискат и не си скубят косите ....Сърцето ми като соц автобус....

                                Коментар

                                Working...
                                X