IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Тцъ, бре!!! Аз знам, че за употребата на хумор, ирония и сарказъм се изисква определено ниво на интелигентност. За да схванеш употребата им - също.
    В тази тема редовно се заяждаме, майтапим и базикаме. Щото самата тема е с такава тематика. Спрем ли да се джафкаме - Кръчмата потъва.
    Наздраве, Мрънкало!
    Така де, ма откъде у теб толку интелект? Затова те дисквалифицират, щот не верват да се шегуваш, ми виждат пяна на уста. И понеже знаят, че бира не пийш, решават щото бесът се е завърнал у нас. И веднага ти организират изолация. За определен период. Имаше такава весела история в родата:Едно куче го изолираха да го проследят за бяс, а некви деца го пуснаха от клетката преди да е изтекъл срока. Ех, хуморески! Наздраве, Дрънбясъче!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

      Това е чам - най-обикновен чам от ланшната реколта на сакса, чийто гори отдавна върнаха и вас му призна собствеността заедно с приходите от търговия с нея.Бук трудно гори освен ако не е обилно насмолен с нещо горливо - примерно старите жп.траверси.

      Ако си наумил да купуваш златно пръстенче,обичка или друго подобно изделие,изчакай руснаците да ни върнат златото от 1960!Не за друго ами се очаква пазара да се наводни и цените на тез артикули в БГ да паднат понеже двигател на тоз процес е отново мадридския убитак,който търси справедливост за родината си,а реално иска да го прибере за себе си под предлог,че златото до 1944 е било на баща му тъй като...ясно е защо!

      Всъщност добре е да се купва без да се чака нищо, щото нема да получим Нищо след като нямаме и никакво правно държавно основание.
      Не е чам, пък и чамът прави висока температура. Златото от 1960 е минало по каналния ред и е утекло в канала. Добре че все още добиваме от нашите жили. Но тях ги дебнат от много посоки. Наскоро на юг от Босилеград изскочи голямо находище и после нещо се умълчаха комшиите. Да не реши Някой да ни върне Покрайнините, пък този Някой да разработи златцето.
      Last edited by Trakatrak; 13.10.2021, 22:06.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
        ... Повечето лесно се цепеха. Но забелязах, че бързо изгарят. Това е бук. Мислех, че бавно ще върви, но като е надробен си изгаря и не трай. ..
        Това е чам - най-обикновен чам от ланшната реколта на сакса, чийто гори отдавна върнаха и вас му призна собствеността заедно с приходите от търговия с нея.Бук трудно гори освен ако не е обилно насмолен с нещо горливо - примерно старите жп.траверси.

        Ако си наумил да купуваш златно пръстенче,обичка или друго подобно изделие,изчакай руснаците да ни върнат златото от 1960!Не за друго ами се очаква пазара да се наводни и цените на тез артикули в БГ да паднат понеже двигател на тоз процес е отново мадридския убитак,който търси справедливост за родината си,а реално иска да го прибере за себе си под предлог,че златото до 1944 е било на баща му тъй като...ясно е защо!

        Всъщност добре е да се купва без да се чака нищо, щото нема да получим Нищо след като нямаме и никакво правно държавно основание.
        Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Аз пиша истината. А ти само ме клеветиш. Па и на Сърдитка се правиш. Трябва да свикваш с реалностите. Що аз черпа модаратурата, а ти дори Чатануга не черпиш кога ти прави четки. Айде, стига се тръшкала, ми слагай масата. Наздраве, Дрънслагачке!
          П.п. И ако искаш да знайш, не съм репей, а рапон. Има качествена разлика.
          Тцъ, бре!!! Аз знам, че за употребата на хумор, ирония и сарказъм се изисква определено ниво на интелигентност. За да схванеш употребата им - също.
          В тази тема редовно се заяждаме, майтапим и базикаме. Щото самата тема е с такава тематика. Спрем ли да се джафкаме - Кръчмата потъва.
          Наздраве, Мрънкало!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

            При Колчо ги немаше тия работи...и винаги имаше ром....
            Прав си, Съкровище. Сега ни пиене, ни лаф моабет.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
              Мен ме изтриха, ти си развяваш байрака у Кръчмата. Това е то ... !
              При Колчо ги немаше тия работи...и винаги имаше ром....
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Връзкар си ти при модературата. Написа, че съм лепка /растение/ и пиявица, па аз ти отвърнах, дето ти си кърлеж и репей. Мен ме изтриха, ти си развяваш байрака у Кръчмата. Това е то ... Хубаво бях спряла да пиша, май е време пак да пусна кепенците.
                Наздраве, Мрънкало!
                Аз пиша истината. А ти само ме клеветиш. Па и на Сърдитка се правиш. Трябва да свикваш с реалностите. Що аз черпа модаратурата, а ти дори Чатануга не черпиш кога ти прави четки. Айде, стига се тръшкала, ми слагай масата. Наздраве, Дрънслагачке!
                П.п. И ако искаш да знайш, не съм репей, а рапон. Има качествена разлика.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  Що се заяждаш, а? И Алекс те подгони с големите санкциониращи ченета. Щрак-щрак, нащрака ти талона. Имаш последно предупреждение и едновременно отнемане на талона. Ако не почнеш веднага да черпиш и не престанеш да кръщаваш ракията на гражданите... и на селаните като мен, следва разжалване от поста бар-кръчмар и сваляне в избата да съзерцаваш как се състарява виното. - Състарява се със следване примера на Чичи. Една полза и от него. Да му се ненадяваш на пустото чиченце. Има потупване по рамото и тиквен медал. Тиквата за него е крадена от полендаците в тъмна, мъглява нощ. Здраве да е!
                  Връзкар си ти при модературата. Написа, че съм лепка /растение/ и пиявица, па аз ти отвърнах, дето ти си кърлеж и репей. Мен ме изтриха, ти си развяваш байрака у Кръчмата. Това е то ... Хубаво бях спряла да пиша, май е време пак да пусна кепенците.
                  Наздраве, Мрънкало!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    А ме е заапал, а пак се е затирил към стоматолога. Щот зъбите, и те кат нервните клетки, ич не се възстановяват.
                    Наздраве!
                    Що се заяждаш, а? И Алекс те подгони с големите санкциониращи ченета. Щрак-щрак, нащрака ти талона. Имаш последно предупреждение и едновременно отнемане на талона. Ако не почнеш веднага да черпиш и не престанеш да кръщаваш ракията на гражданите... и на селаните като мен, следва разжалване от поста бар-кръчмар и сваляне в избата да съзерцаваш как се състарява виното. - Състарява се със следване примера на Чичи. Една полза и от него. Да му се ненадяваш на пустото чиченце. Има потупване по рамото и тиквен медал. Тиквата за него е крадена от полендаците в тъмна, мъглява нощ. Здраве да е!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                      Добро утро !
                      Па'исе да не те заапе, че му липсва чувствителност....
                      Не пиша, че е дърво... неее...Само дето е вечно гладен и апе наред.

                      Наздраве !
                      А ме е заапал, а пак се е затирил към стоматолога. Щот зъбите, и те кат нервните клетки, ич не се възстановяват.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                        Добро утро !
                        Па'исе да не те заапе, че му липсва чувствителност....
                        Не пиша, че е дърво... неее...Само дето е вечно гладен и апе наред.

                        Наздраве !
                        След нея нема други на ред. Останалите само за поплюване стават. Докато това габърче требва го заапеш и схрускаш като тикве, щото полендаче да стане. Наздраве за тиквената ракия!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Наздраве за новите зъбки!
                          Ся, още повече ще папкаш, че и по-добре ще храносмилаш. И нали си с тефлоново покритие, нищо ти се не лепи.
                          Такива лепки като теб нема отърване. Ка пиявица се лепят и почват да смучат духовна и умствена жлъчка и ще стават все по-жлъчни, зелени, отровни. Голема галиматия!

                          П,п, Леля се появи в музикалната тема. Избегала от Кръчмата що некоо каки я карали да кръщава виното. Големи лепки са тези каки!
                          Last edited by Trakatrak; 13.10.2021, 15:36.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Наздраве за новите зъбки!
                            Ся, още повече ще папкаш, че и по-добре ще храносмилаш. И нали си с тефлоново покритие, нищо ти се не лепи.
                            Добро утро !
                            Па'исе да не те заапе, че му липсва чувствителност....
                            Не пиша, че е дърво... неее...Само дето е вечно гладен и апе наред.

                            Наздраве !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                              Д
                              Даже повече са ми докарали, щото бая ме затрудниха. Повечето лесно се цепеха. Но забелязах, че бързо изгарят. Това е бук. Мислех, че бавно ще върви, но като е надробен си изгаря и не трай. Не съм го пробвал още в камината. Дано загрява яко. Още е мокър, та май затова не прави висок градус.
                              Днес се сдобих с нова фасада и съм приветлив, захилен до уши, дори съм склонен да почерпа. Включая скръндзите. Наздраве, Дрънскръни!

                              Наздраве за новите зъбки!
                              Ся, още повече ще папкаш, че и по-добре ще храносмилаш. И нали си с тефлоново покритие, нищо ти се не лепи.
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Д
                                Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Сто процента са те метнали, я кубик, я два. Та, и твойте цени са ако не двойно, то поне около.
                                Наздраве, Мрънкало!

                                П.П. Пущай камъкът пред входа на пещерата, че да не изфърчи топлото.
                                Даже повече са ми докарали, щото бая ме затрудниха. Повечето лесно се цепеха. Но забелязах, че бързо изгарят. Това е бук. Мислех, че бавно ще върви, но като е надробен си изгаря и не трай. Не съм го пробвал още в камината. Дано загрява яко. Още е мокър, та май затова не прави висок градус.
                                Днес се сдобих с нова фасада и съм приветлив, захилен до уши, дори съм склонен да почерпа. Включая скръндзите. Наздраве, Дрънскръни!


                                Коментар

                                Working...
                                X