IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Мъж ти те зове. Слушай и изпълнявай.
    https://www.youtube.com/watch?v=bnMN7jzLkMg
    Кака Тянка когато се е омъжвала е гледала. Мъж ми ме зове основно кога е нарязал салатата, сипал е ракията и иска да му правя компания. Често удря едно, две преди да ме повика, щот на трезва глава трудно понася таковата неземно семейно щастие
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Добре го каза - Кака ще й викаме вече Индийската слоница Тянкара. Отива й.
      Ич не си в час с индуската митология - Тянканеша може да ми викаш. А за по-голямо уважение сложи пред името и едно "шри"
      Наздраве, Мрън!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Хараламп Разгледай мнение

        Видел съм. Повлачват масата на грбината, съсе утварта, аки некоя жельва ели па индийски слон под тая црковната голема покривка.
        Добре го каза - Кака ще й викаме вече Индийската слоница Тянкара. Отива й.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Как ли пък няма да хукна, та да бягам!? Баба Меца умен добитък - усети ли ме и благодушно се оттегля.
          Наздраве, Мрън!

          Да почерпиш, че празник имаш днес - нали на цвят го докарваш като автохтонното население на Факултето.
          Мъж ти те зове. Слушай и изпълнявай.
          https://www.youtube.com/watch?v=bnMN7jzLkMg

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Мдааа, баш тя е. Как само припира по баира да я не стигне бабата с кафевата козина. Препиня се, изтъркалва, но пак става и бега, бега. Шубето е голем страв!
            Как ли пък няма да хукна, та да бягам!? Баба Меца умен добитък - усети ли ме и благодушно се оттегля.
            Наздраве, Мрън!

            Да почерпиш, че празник имаш днес - нали на цвят го докарваш като автохтонното население на Факултето.
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Има ги и такива. Гледаш ги, в черквата не моат минат под масата
              Видел съм. Повлачват масата на грбината, съсе утварта, аки некоя жельва ели па индийски слон под тая црковната голема покривка.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                Гледам ена патка по БТВто в "Стани богат" и се чуда дали не ги избират за участие с коефициент на интелигентност под 100? На въпрос как са наричали свободните жители на градове в Германия през средновековието, она маркира "хамбургери", вместо "бургери". При това ползва два жокера. Обади се на приятел" и "50:50". Дори и жокерите ползва в неправилен порядък.
                Уникално тъпа.
                Наздраве!
                След като богатската викторина почти разори БНТ, БТВ си е научило урока да допуска до участие хамбургери, наместо патици по пекинси.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Хараламп Разгледай мнение

                  Бая пргава за един центнер, требва да ѝ се признае.
                  Има ги и такива. Гледаш ги, в черквата не моат минат под масата, но като ги фане шубето ветър бурен праат при бегането. Тя нашта Кака се е фалила, че е срещала изневиделица Чичо Мечо и Стрина Мецана. Само не си е признала каква скорост е постигнала тогава, та не са я фанали. Вероятно е било ускоряващо се претъркаляне надоле и изпързалване на некоя строшена пейка отгоре й.

                  Коментар


                  • Гледам ена патка по БТВто в "Стани богат" и се чуда дали не ги избират за участие с коефициент на интелигентност под 100? На въпрос как са наричали свободните жители на градове в Германия през средновековието, она маркира "хамбургери", вместо "бургери". При това ползва два жокера. Обади се на приятел" и "50:50". Дори и жокерите ползва в неправилен порядък.
                    Уникално тъпа.
                    Наздраве!
                    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Мдааа, баш тя е. Как само припира по баира да я не стигне бабата с кафевата козина. Препиня се, изтъркалва, но пак става и бега, бега. Шубето е голем страв!
                      Бая пргава за един центнер, требва да ѝ се признае.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Хараламп Разгледай мнение

                        Ето я тук музикално как брои камъните със задник и се лашка по завоите по тоз планински бобслей.

                        https://www.youtube.com/watch?v=OSJs...4CWA0&index=18

                        Но всичко е в много радостен тон, щото е доволна, че така бяга от Баба Меца.


                        ПП. А че чат-пат и през глава се прекърбалва, и във въздуха увисва.
                        Мдааа, баш тя е. Как само припира по баира да я не стигне бабата с кафевата козина. Препиня се, изтъркалва, но пак става и бега, бега. Шубето е голем страв!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                          Взех я от двете локви, кои направи със задница в калта миналата седмица коги бега от мецана.
                          Ето я тук музикално как брои камъните със задник и се лашка по завоите по тоз планински бобслей.

                          https://www.youtube.com/watch?v=OSJs...4CWA0&index=18

                          Но всичко е в много радостен тон, щото е доволна, че така бяга от Баба Меца.


                          ПП. А че чат-пат и през глава се прекърбалва, и във въздуха увисва.
                          Last edited by Хараламп; 13.01.2022, 15:00.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Аха ..., вече ми се изясни откъде е кафеникавия цвят на водата. Имал си близка среща с Баба Меца докато си я вземал, та си се изпуснал
                            Наздраве, Мрън!
                            Слава Богу, именният й ден отмина, та ще престане се прави на прима-балерина. Време е да поработи, да насготви, че обяд е и клиентелата е гладна. Кръчмата требва се върти. Дай менюто да видим докъде ти стига въображението. Наздраве, Дрен (неокастрен)!
                            Last edited by Trakatrak; 13.01.2022, 13:46.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                              Не е верно. Взех я от двете локви, кои направи със задница в калта миналата седмица коги бега от мецана. Водата от тех има всички качества на газирана, минерализирана, акгивирана жива вода, коя трябва са изпий наеднъж без пречистване, подобряване и спестяване. Гълтай с мерак.
                              Аха ..., вече ми се изясни откъде е кафеникавия цвят на водата. Имал си близка среща с Баба Меца докато си я вземал, та си се изпуснал
                              Наздраве, Мрън!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Уфффф, начи!!! Това кална вода от водопровод. Не е като да е взета от меча стъпка или от ручей при русалско гробище. Най-много де ми затини дъното на казаня и да ми обърка химичните реакции на магиите. После, що му се късала на Арахната паяжината и други ми такива инфекции
                                Наздраве, хаджи!
                                Не е верно. Взех я от двете локви, кои направи със задница в калта миналата седмица коги бега от мецана. Водата от тех има всички качества на газирана, минерализирана, акгивирана жива вода, коя трябва са изпий наеднъж без пречистване, подобряване и спестяване. Гълтай с мерак.

                                Коментар

                                Working...
                                X