IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    Сладурче....( няма да ми се сърдиш за обръщението)....Внимавай с разходите......
    Да не се налага да помага чичо....
    Не се сърдя, че съм сладка сладка съм

    тъкмо сядам а тази глава още ме боли, гладна съм, жадна съм... абе от сутринта не съм се спряла

    Кой ще черпи с една песен?
    There is no right way. Only your own way!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
      Туй зависи от гледната точка. Едно е когат спестяваш кат не плащаш, съвсем на обратно е кат спестяваш кога ти плащат:D
      Шапка ти свалям за мисълта......

      Коментар


      • Първоначално изпратено от artemida_sofyanska Разгледай мнение
        Ха добрЮтрУ

        Днес ме цепи главата като за световно, обаче има работа за целия китайски народ и ще забравя колко ме боли...

        За вас момичета - http://www.youtube.com/watch?v=XeoM_Q80mAc

        момчета - http://www.youtube.com/watch?v=J9IzR...eature=related

        и за който си е забравил нещо "на дъното на морето" сега е момента да си го "изрови" http://www.youtube.com/watch?v=DhdeuCCY8N8 (ама ще ви затрудня с текста, понеже е на неаполитански диалект) айде няма да ви мъча ето тук има малко превод http://vbox7.com/play:14ba4824&al=2&vid=5875162

        п.п. разорих се с празничните подаръци, вече съм минус 500-600 лв и съм бръкнала от предвидените за следващия месец. А дори не съм се разписала за вноските по кредитО Не ми се мисли И като погледна почти нищо не съм взела съществено...дреболии само и предимно практични неща, от които най-близките ми имат нужда (съобразно кризата нали ) Лоша работа...
        Сладурче....( няма да ми се сърдиш за обръщението)....Внимавай с разходите......
        Да не се налага да помага чичо....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
          Понеже пропуснах обяда та сега се чудя пица с бира ли да хапна или пъстърва с чаша вино

          пъстърва 250-300 гр. = 10 лв. тая ще да е златна риба
          Хаах, парите трябва да се връткат
          Сега остава да си намислиш и трите желания...
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Понеже пропуснах обяда та сега се чудя пица с бира ли да хапна или пъстърва с чаша вино

            пъстърва 250-300 гр. = 10 лв. тая ще да е златна риба
            Last edited by SOFIX; 17.12.2012, 12:52.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
              Всеки спестен лев е едно неизживяно удоволствие!
              Туй зависи от гледната точка. Едно е когат спестяваш кат не плащаш, съвсем на обратно е кат спестяваш кога ти плащат
              Last edited by tnm; 17.12.2012, 15:41.
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                Баш! Земе да ми се завий свят. Нека си стоят у матрака
                Наздраве!
                Всеки спестен лев е едно неизживяно удоволствие!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                  Парата трябва да се върти
                  Баш! Земе да ми се завий свят. Нека си стоят у матрака
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                    Парата трябва да се върти
                    ами елхичка, коледни играчки, платих кабелната, телефона и някакви дреболии - малка нощничка с джувки само това съм си взела - скромна съм, какво... не съм харчила за себе си много и една блузка ама двете общо нямат 50 лв - останалите къде отидоха не разбрах
                    There is no right way. Only your own way!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от artemida_sofyanska Разгледай мнение
                      п.п. разорих се с празничните подаръци, вече съм минус 500-600 лв и съм бръкнала от предвидените за следващия месец
                      Парата трябва да се върти

                      Коментар


                      • Ха добрЮтрУ

                        Днес ме цепи главата като за световно, обаче има работа за целия китайски народ и ще забравя колко ме боли...

                        За вас момичета - http://www.youtube.com/watch?v=XeoM_Q80mAc

                        момчета - http://www.youtube.com/watch?v=J9IzR...eature=related

                        и за който си е забравил нещо "на дъното на морето" сега е момента да си го "изрови" http://www.youtube.com/watch?v=DhdeuCCY8N8 (ама ще ви затрудня с текста, понеже е на неаполитански диалект) айде няма да ви мъча ето тук има малко превод http://vbox7.com/play:14ba4824&al=2&vid=5875162

                        п.п. разорих се с празничните подаръци, вече съм минус 500-600 лв и съм бръкнала от предвидените за следващия месец. А дори не съм се разписала за вноските по кредитО Не ми се мисли И като погледна почти нищо не съм взела съществено...дреболии само и предимно практични неща, от които най-близките ми имат нужда (съобразно кризата нали ) Лоша работа...
                        There is no right way. Only your own way!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от artemida_sofyanska Разгледай мнение


                          Здравейте момичета и момчета

                          Прежалих ги Спарти...решила съм да си взема едни "канадки"



                          и да си ходя с тях в снега и кишата, а на работа и без това в повечето случай се преобувам, за да съм с обувки с тънки токчета Няма смисъл да си скапвам обувките, нямам кола и без това се движа с градския транспорт или пеша

                          п.п. преди съм имала кубинки - страхотни обувки. Високи, черни, естествена кожа, хубаво бомбе...ама ходих по-спортно облечена. Дори си спомням когато бях първокурсничка се правих на снежанка една нова година с някаква булчинска рокля - много смешна а отдолу с кубинките ееей голямо шоу беше Дядо Коледа нямаше корем и му слагахме възглавници от пух, за да изглежда по-авторитетно
                          Идеални са този тип алпийски обувки. И аз, и синковецът имаме от първия вид.
                          "Ромика", "Кемъл", изобщо- всяка уважаваща себе си фирма, има подобен модел.
                          На "Габина" (Варна) имах кожени кларкове, които се оказаха железни- керемиденият цят и блясък на лазерно обработената кожа, не мръдна, въпреки здравата експлоатация.
                          Last edited by val/she; 15.12.2012, 18:33.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от artemida_sofyanska Разгледай мнение
                            Ами сноши съм правила зелеви сармички, обаче нямам нищо за пиене...много ми беше ляво, тъй щото не са никак вкусни като няма алкохолец я винце, я нещо друго - домашно. Аз ги "нося" вие слагайте пиенето

                            п.п.изяла съм една и половина и има цяла тава, тъй че смело идвайте насам

                            Aрти, тази тава сърмички е неустоима .....Започвам да се чеша по тиквата ( дето ме цепи...) какво ми е по на душата - каките с червените полички или тавата с чудесните сърмички.....

                            Коментар


                            • Абе аз от обед насам се наливам с едно червено винце на ей туй "мезе" :

                              http://www.youtube.com/watch?v=1pSwM5-rf3I

                              Навремето що тръпки съм "изръшнал" с тая песен - само аз си знам ....и отсрещните страни ....

                              Арти и ТНМ - нашта зима е кофти,в смисъл много рядко пада голям сняг без да се скишва от декември до април ...Затва всяка обувка пропуска ако се шляпа навън редовно и ежедневно. Ние нямаме скандинавски зими или пък руски (руснаците с техните валенки са си най-добре,ама тук ако ги обуеш и те ще се намокрят и подгизнат за нула време ....).

                              Навремето в казармата по зимни занятия сме надявали химически чорапи (от гумирана мека материя,но с по плътна подметка за стъпалата - около глезена и под коляното се закопчаваха с дървени копчета....) върху кубинките и общо взето май само това е единствения начин да си запазиш крачката сухи .Обаче не бяха преграда за студа и тотал-ефекта общо взето беше минимален ....
                              Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от artemida_sofyanska Разгледай мнение
                                Ами сноши съм правила зелеви сармички, обаче нямам нищо за пиене...много ми беше ляво, тъй щото не са никак вкусни като няма алкохолец я винце, я нещо друго - домашно. Аз ги "нося" вие слагайте пиенето

                                п.п.изяла съм една и половина и има цяла тава, тъй че смело идвайте насам

                                Артитуууу, не мое да закусвам с греяна ракия, пък да обядвам сарми. Внеси там неква корекция в менюто!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X