IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Кака без комплекси, бре. Мое ли такваз изящна и като цяло обилно надарена жена да се комплексира!?
    Наздраве!
    Помним, помним онаа снимка, на коя беше хърба и щърба. Не на нас тия.

    Коментар


    • Днес, биле за напиване
      или биле за отрезвяване се руча!?
      М?
      Я всегда буду твоим поводом напиться.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Добро утро !

        Днес да наберете билки за всички болки !
        Боси и голи да одите по полята, роса и слънце да събирате ! ( Тарантул мое и някой кърлеж(ка) да вземе за дружка....Нали са от една порода )

        Наздраве !
        Седемдесет и седем и половина. Напоследък доста редуцирах бройката. Днес само жлът кантарион, мащерка и маточина. А, и липов цвят. Добре, че ухае, щото бях го забравила.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          То си личи кой и за какво завижда. Сигурно от малка имаш комплекси по чушлетата. Сладки! Ако и да са ти казвали, че са много люти.
          Кака без комплекси, бре. Мое ли такваз изящна и като цяло обилно надарена жена да се комплексира!?
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Отказвам да поема отговорност, ако те сърби или боли на друго място!​​​
            Наздраве, Мрънкало!
            Казал съм ти, давай племенничките без кандърми, щото да се не пазарим колко тикви земаш премия га разпродаваш родата на засуканите момчета. Наздраве, Дрънчесало!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение

              Признай си мърсулвал си с некоя бежанка и си лепнал маймунска шарка.
              А сега трябва да се помолиш на злата жена да почне да бае и цери.
              Аз имам ваксина за вариола. Предпазен съм от маймунския й вариант.
              П.п. Малеййй, как се издадох колко съм дърт. Почти колкото староверското чиче.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                Добро утро !

                Днес да наберете билки за всички болки !
                Боси и голи да одите по полята, роса и слънце да събирате ! ( Тарантул мое и някой кърлеж(ка) да вземе за дружка....Нали са от една порода )

                Наздраве !
                Аз съм търтей, бе профан. Блажа с мед, не с кръвчица.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Мръни, завиждай мълчаливо. Аз какво съм виновна, че твоята "опашчица" отпред?
                  Наздраве, Мрънкало!

                  Нощеска облачно беше. Луна - йок! Не можех да спазя част от ретуалте. Ама на ранина наскубах малко звъника.
                  То си личи кой и за какво завижда. Сигурно от малка имаш комплекси по чушлетата. Сладки! Ако и да са ти казвали, че са много люти.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                    Нещо ме сърби дясната буза... задната...долната.... Изглежда некоя стара, зла, наплашена жена е брала рано по росата коприва и бодили. После с тех ме е гонила в третите си сънища, дано ме нашари. Ала не е успела. Стара жено, другия път гледай да ме сърби отлево, че кога се почесвам, десната ръка да ми е свободна.
                    Отказвам да поема отговорност, ако те сърби или боли на друго място!​​​
                    Наздраве, Мрънкало!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                      Нещо ме сърби дясната буза... задната...долната.... Изглежда некоя стара, зла, наплашена жена е брала рано по росата коприва и бодили. После с тех ме е гонила в третите си сънища, дано ме нашари. Ала не е успела. Стара жено, другия път гледай да ме сърби отлево, че кога се почесвам, десната ръка да ми е свободна.
                      Признай си мърсулвал си с некоя бежанка и си лепнал маймунска шарка.
                      А сега трябва да се помолиш на злата жена да почне да бае и цери.

                      Коментар


                      • Добро утро !

                        Днес да наберете билки за всички болки !
                        Боси и голи да одите по полята, роса и слънце да събирате ! ( Тарантул мое и някой кърлеж(ка) да вземе за дружка....Нали са от една порода )

                        Наздраве !

                        Коментар


                        • Нещо ме сърби дясната буза... задната...долната.... Изглежда некоя стара, зла, наплашена жена е брала рано по росата коприва и бодили. После с тех ме е гонила в третите си сънища, дано ме нашари. Ала не е успела. Стара жено, другия път гледай да ме сърби отлево, че кога се почесвам, десната ръка да ми е свободна.

                          Коментар


                          • Да е жива и здрава майката на хаджи Грую! Пък той да не се стеснява - спокойно да зарежда масата.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              С таа опашчица отзад, верно че кочинка ще да е. А розовосмуглия ти вид подсказва, дето си се въргалала у калта. Наздраве, Дрънгрухчо!
                              Мръни, завиждай мълчаливо. Аз какво съм виновна, че твоята "опашчица" отпред?
                              Наздраве, Мрънкало!

                              Нощеска облачно беше. Луна - йок! Не можех да спазя част от ретуалте. Ама на ранина наскубах малко звъника.
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Электре́тный микрофо́н — микрофон с принципом действия, сходным с микрофонами конденсаторного типа, использующий в качестве неподвижной обкладки конденсатора и источника постоянного напряжения пластину из электрета. Используется способность этих материалов сохранять поверхностный заряд в течение длительного времени[1].

                                Коментар

                                Working...
                                X