IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    Туй таман на време го видях - жив и здрав, да ти е светло и безметежно името, без да е безхарактерно. Гледам една тиква в центъра на масата -това намек към тнм ли ще да е

    наздраве
    Дивак той. В кой век живеем, а той още яде себеподобните си
    Наздраве, хаджи!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      Туй таман на време го видях - жив и здрав, да ти е светло и безметежно името, без да е безхарактерно. Гледам една тиква в центъра на масата -това намек към тнм ли ще да е

      наздраве
      Хаха...
      И аз си мислех за тиквата, но всекакви намеци ми бяха чужди ...

      Наздраве !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
        Понеже днес е един хубав ден за веселяците, но пък разни подли вируси ни дебнат, мисла да почерпа в тесен кръг, без разни приказливи каки, лели, стрини, баби и яги, само сериозни пиячи и похапвачи. Честит Тончовден на всички тончета и д(р)ончета! Наздраве!

        Туй таман на време го видях - жив и здрав, да ти е светло и безметежно името, без да е безхарактерно. Гледам една тиква в центъра на масата -това намек към тнм ли ще да е

        наздраве
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
          Понеже днес е един хубав ден за веселяците, но пък разни подли вируси ни дебнат, мисла да почерпа в тесен кръг, без разни приказливи каки, лели, стрини, баби и яги, само сериозни пиячи и похапвачи. Честит Тончовден на всички тончета и д(р)ончета! Наздраве!

          Канибалски наклонности в теб забелязвам. Или тиквата е сал са украшение!?
          Наздраве, Мрънкало!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
            Добрио утрио !
            Тарантул да илядее !
            Все така да е ларш и да черпи с по 2х20 наред....
            Наздраве !
            Веднага се присламчи това чиче към масата, ако и да е дърто, макар да му лабави ченетата и да не довижда. Само че глътката му гюлема и се готви да се налочи с 2х50, че и хорце да може да дръпне. Ми, да му е наздраве и по-късно да отива в кучешката колибка да дремне, че да не се излага.

            Коментар


            • Добрио утрио !
              Тарантул да илядее !
              Все така да е ларш и да черпи с по 2х20 наред....
              Наздраве !

              Коментар



              • Понеже днес е един хубав ден за веселяците, но пък разни подли вируси ни дебнат, мисла да почерпа в тесен кръг, без разни приказливи каки, лели, стрини, баби и яги, само сериозни пиячи и похапвачи. Честит Тончовден на всички тончета и д(р)ончета! Наздраве!

                Коментар


                • Добро утро!
                  Къде го е онова Мрънкало и защо още не е нарязал суджука и пастърмата, че и чашите с червено вино не е налял!? Щото не ходи на празна маса, имен ден да му честитим и весел празник да му пожелаваме.
                  За негово здраве - наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Гаааа... ще да е цела бутилка, що и неземното щастие е пълно и огненотечно, та требва избие сблъсъка с мичтата на живота му кат я позамъгли. Ма, не разбирам що го не харесваш това момче от клипа? Не че то ще те хареса, тъй като момчета повече аресвал, ама ако вземе те ареса и тебе ще пусне в клипа да се кълчотиш. Шъ станеш чалга-мадама. И ще ти връчат некоя мецана да водиш по панаирите. Така ше си избиеш комплексите от тез кротки същества, кои сега дремотят и не могат те замотат.
                    Гаргуля, аз на по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието, чашките не му ги броя. Важното е да се чувства комфортно
                    Наздраве, Мрънкало!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Кака Тянка когато се е омъжвала е гледала. Мъж ми ме зове основно кога е нарязал салатата, сипал е ракията и иска да му правя компания. Често удря едно, две преди да ме повика, щот на трезва глава трудно понася таковата неземно семейно щастие
                      Наздраве!
                      Гаааа... ще да е цела бутилка, що и неземното щастие е пълно и огненотечно, та требва избие сблъсъка с мичтата на живота му кат я позамъгли. Ма, не разбирам що го не харесваш това момче от клипа? Не че то ще те хареса, тъй като момчета повече аресвал, ама ако вземе те ареса и тебе ще пусне в клипа да се кълчотиш. Шъ станеш чалга-мадама. И ще ти връчат некоя мецана да водиш по панаирите. Така ше си избиеш комплексите от тез кротки същества, кои сега дремотят и не могат те замотат.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Мъж ти те зове. Слушай и изпълнявай.
                        https://www.youtube.com/watch?v=bnMN7jzLkMg
                        Кака Тянка когато се е омъжвала е гледала. Мъж ми ме зове основно кога е нарязал салатата, сипал е ракията и иска да му правя компания. Често удря едно, две преди да ме повика, щот на трезва глава трудно понася таковата неземно семейно щастие
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Добре го каза - Кака ще й викаме вече Индийската слоница Тянкара. Отива й.
                          Ич не си в час с индуската митология - Тянканеша може да ми викаш. А за по-голямо уважение сложи пред името и едно "шри"
                          Наздраве, Мрън!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Хараламп Разгледай мнение

                            Видел съм. Повлачват масата на грбината, съсе утварта, аки некоя жельва ели па индийски слон под тая црковната голема покривка.
                            Добре го каза - Кака ще й викаме вече Индийската слоница Тянкара. Отива й.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Как ли пък няма да хукна, та да бягам!? Баба Меца умен добитък - усети ли ме и благодушно се оттегля.
                              Наздраве, Мрън!

                              Да почерпиш, че празник имаш днес - нали на цвят го докарваш като автохтонното население на Факултето.
                              Мъж ти те зове. Слушай и изпълнявай.
                              https://www.youtube.com/watch?v=bnMN7jzLkMg

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Мдааа, баш тя е. Как само припира по баира да я не стигне бабата с кафевата козина. Препиня се, изтъркалва, но пак става и бега, бега. Шубето е голем страв!
                                Как ли пък няма да хукна, та да бягам!? Баба Меца умен добитък - усети ли ме и благодушно се оттегля.
                                Наздраве, Мрън!

                                Да почерпиш, че празник имаш днес - нали на цвят го докарваш като автохтонното население на Факултето.
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X