IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добрутро, с едно леко кайве, колкото за адет.
    Май направих грешка, Реших да дам общественополезен труд, с първа контрола при проверките с числата “от сик по изисквания на рик”, нощта след изборите, и с добро намерение уж, а стана трудноописуемо))...
    Благодаря на колегата по занимавка Н.Петров - велик разрешител на ребуси и идейни числени подходи в реално време, (за да не се връщат приносителите на протоколи за двоен прочит, че не се знае как ще устискат)
    Негово прозрение беше добро средство за разрешаване на сложни състояния, - Господ здраве да му дава и Дано обществото съумее, да запази безценните си "единици", струващи повече от "роти войници".
    С методът "отзад напред", май не успях много секции да подредя, ама трудно беше..,
    Тва да се работи със случайни тълпи хора, било страховита работа- кой бил крив или прав нема значение, ама омазаното на числа си беше всеки път загадка за оправяне... Хич нема нужда и от кафе, а от инерцията даже, може и втора безсънна вечер да избутам пфу не е препоръка
    Излезе приказка: сметките са верни, (а дали имат смисъл, друг въпрос), та Наздраве за успешния финалъ
    Last edited by precakanoto; 27.05.2019, 10:36.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

      позакъснела си с обучението на отрочето ... софтуерът му е вече инсталиран ...
      Точно сега му е времето да го науча някои неща, на които преди гледаше като на "врели - некипели".
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Наздраве , Кръчма !
        https://www.youtube.com/watch?v=x3e4oX7lZFo

        Коментар


        • Наздраве с вайнщефанче

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Аз съм на ранчото "Каменният стълб" и се пробвам да науча кльощавия да намира вода.

            Връчила съм му батетите, но горкото на мама, малко не е в кондиция. Пусти балове, пусти завършващи ... Мъка.

            Наздраве!
            позакъснела си с обучението на отрочето ... софтуерът му е вече инсталиран ...

            Коментар


            • Аз пих биричка - няколко , никой не ухапах и никой не ме изяде
              Сега си чета книжка и мисля да ви досаждам с наздраве от време на време и с музика , през повечето време

              https://www.youtube.com/watch?v=iy4mXZN1Zzk
              Last edited by Lelq; 26.05.2019, 17:57.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Аз съм на ранчото "Каменният стълб" и се пробвам да науча кльощавия да намира вода.

                Връчила съм му батетите, но горкото на мама, малко не е в кондиция. Пусти балове, пусти завършващи ... Мъка.

                Наздраве!
                Значи внимавай и ти
                Наздраве , tnm!

                https://www.youtube.com/watch?v=eW2qlKa6oHw

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  Добро утро !
                  Бах маа му...
                  От тревата и гербаджиите спасение няма !!!

                  Лелче, споко....Има къде по-големи и гадни твари....

                  Наздраве !
                  Има , ама малките са по - страшни

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                    Уж са малки бубулечки, а като се се впие - ужас! Голям страх!

                    Аз съм на разходка, а после на столче ще си пия биричката . Та няма да се търкалям, освен ако не прекаля с количеството
                    Наздраве, tnm!
                    Аз съм на ранчото "Каменният стълб" и се пробвам да науча кльощавия да намира вода.

                    Връчила съм му батетите, но горкото на мама, малко не е в кондиция. Пусти балове, пусти завършващи ... Мъка.

                    Наздраве!
                    Last edited by tnm; 26.05.2019, 17:21.
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Добро утро !
                      Бах маа му...
                      От тревата и гербаджиите спасение няма !!!

                      Лелче, споко....Има къде по-големи и гадни твари....

                      Наздраве !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Тцъ! Там дебнат първите братчеди на Арахната. По-здравословно е да не се търкаляш много връз зелените площи.
                        Наздраве, Lelq!
                        Уж са малки бубулечки, а като се се впие - ужас! Голям страх!

                        Аз съм на разходка, а после на столче ще си пия биричката . Та няма да се търкалям, освен ако не прекаля с количеството
                        Наздраве, tnm!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                          Добро утро, Кръчма!
                          Е, що все у хамака?! Може и в парка! Бира ще се лей !
                          Наздраве!
                          Тцъ! Там дебнат първите братчеди на Арахната. По-здравословно е да не се търкаляш много връз зелените площи.
                          Наздраве, Lelq!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Сър Събев, хабсолютно праф си. От бачкане се става гърбат, а не богат. Затова - лежи си у хамака.
                            Наздраве!
                            Добро утро, Кръчма!
                            Е, що все у хамака?! Може и в парка! Бира ще се лей !
                            Наздраве!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                              Такъв мъж нема.

                              Наздраве.
                              Ъъъъ, не мой така да ми прекършваш въображенията.
                              Наздраве, сър Събев!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Кой като я нареди, Рере1234.
                                Наздраве!

                                П.П. Вероятно не знаеш лафа за преуспялата жена. Това е дама, женена/живееща с преуспял мъж. А преуспял мъж е този, които изкарва повече пари отколкото може да изхарчи съпругата му/жената, с която съжителства.
                                Такъв мъж нема.

                                Наздраве.

                                Коментар

                                Working...
                                X