IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


    Обаче - прави ли ти впечатление, че дамите тук са и много безстрашни? Португалия, Мароко, ехеее - заедно ли ще бъдете, или тя иска сама да я изпратиш /в орбита/?

    Стартът в орбита, което галено наричате "пускането" - преди изстрелването в орбита ли сте планирали, или - малко по-после /след като се завърне/?

    .................................................. .....

    Ето ви един Дубровник - от горе, т.е. - от лифта..., ама там в настоящата ситуация не препоръчвам, защото 20-30 човека влизат в една клетка и - освен, че си дишат във вратовете - може и други неща да правят, което може и да не е толкова лошо..., но пък - да си представим, че екскурзиантката се върне малко..., така..., мъъъничко бременна?

    Следва милЮционерския въпрос: Е кО праИм сЯ?



    Тези снимки са добри , но онези с фенерите са ми на сърце. Сигурно заради придружаващата ги история .
    Не обичам клетки и да ми дишат във врата . Но обичам пламъчета . От преди короната

    Коментар


    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


      Не си разбрала опита ми за шега. Няма да ми е за последно.

      Определението "стар/стара" не е за предпочитане, но ако така ти харесва - ползвай си ги.

      Хубава вечер!
      Долових шегата и я грабнах в мой опит за такава . Ти не разбра
      Но и аз трудно се отказвам и ще продължа с опитите за кражба на твоя шега , да става моя туко виж станала наша

      Хубава нощ !


      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

        Да . Много неща съм чувала , ма сега за сефте разбрах , че стаааара , в женски род е мръсна дума

        Не си разбрала опита ми за шега. Няма да ми е за последно.

        Определението "стар/стара" не е за предпочитане, но ако така ти харесва - ползвай си ги.

        Хубава вечер!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          Баси, безимения да говори за грубост - какви неща доживях. Колкото ди лалка - той си знае, да не задълбавам, че не му е тук темата, а по-мъжко нешо ит снимка на секси дупе - бе не знам, може и да има, пък аз да не съм сто про мъж. Ехххх, наздраве!

          Логиката ти е жеУезна. Доводите ти - също.

          Бъди здрав!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


            Стаааара музика, която - да ме убият - не съм чувал... )) Не искам да изглеждам млад, но нещо не ми се получава и да съм стар! ))

            Похвални са опитите ти да ме върнеш към "старото" - очевидно имам пропуски..., а и в ония години - какво толкова да се е слушало? Донесе някой познат тираджия плоча - и се върти до откат...

            Добре де, хайде да издам нещо познато...
            https://www.youtube.com/watch?v=0FDYu1gQqms

            А това чувала ли си? Любимо ми е!
            https://www.youtube.com/watch?v=L-QvJiuAe6E


            И бъди - една идея по-обрана, когато използваш определението "стаааара" - особено в женски род!

            Да . Много неща съм чувала , ма сега за сефте разбрах , че стаааара , в женски род е мръсна дума
            Last edited by Lelq; 13.04.2020, 01:08.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение

              лельо, скучно ли ти е
              аммм така е, като няма тон за песен
              Първо , не разбирам , защо са ни изтрили . Темите и събеседниците в Кръчмата може да са всякакви . На маса и питие , спокойно може да обсъдиш всичко , включително психичното здраве на пиянката от съседната маса .

              Сега по темата рядко ми се случва да скучая .
              И по другата тема . Заради проявената ти грижа и емпатията ми , искам да споделя , че напълно ти влизам в положение . В крайна сметка и аз на твое място в майсторската актьорска трупа , бих се дразнила от треторазряден артист

              Click image for larger version

Name:	2020-04-12 16.07.12.jpg
Views:	1
Size:	4.4 КБ
ID:	3579843 Мибова , остана ми малко биричка и ще я споделя с теб . Ма коремчетата свършиха Наздраве !

              И аз смятам , че всички скандали тръгват от грешният тон , ама цензурата не е решение . Понякога и автоцензурата , също

              Коментар


              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                От силуета на аватара на Лалка - ли си правиш изводите? Голяма е вероятността да сгрешиш, а и алкохола може да помага в някои ситуации, но в други - да разваля правилната преценка...Твоите дами може да са само дългокоси, но има дами, които са с къси коси! /Ако се съмняваш - виждал съм такива!/

                В интерес на истината, на твоя аватар изобщо не се виждат коси..., а и снимката не е съвсем мъжка...

                Това, че си на ракия донякъде осветлява ситуацията, ама никак не извинява грубостта ти...
                Баси, безимения да говори за грубост - какви неща доживях. Колкото ди лалка - той си знае, да не задълбавам, че не му е тук темата, а по-мъжко нешо ит снимка на секси дупе - бе не знам, може и да има, пък аз да не съм сто про мъж. Ехххх, наздраве!
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  Ми, ще си избирам. И ще бегам пред неизбраните.

                  Обаче - прави ли ти впечатление, че дамите тук са и много безстрашни? Португалия, Мароко, ехеее - заедно ли ще бъдете, или тя иска сама да я изпратиш /в орбита/?

                  Стартът в орбита, което галено наричате "пускането" - преди изстрелването в орбита ли сте планирали, или - малко по-после /след като се завърне/?

                  .................................................. .....

                  Ето ви един Дубровник - от горе, т.е. - от лифта..., ама там в настоящата ситуация не препоръчвам, защото 20-30 човека влизат в една клетка и - освен, че си дишат във вратовете - може и други неща да правят, което може и да не е толкова лошо..., но пък - да си представим, че екскурзиантката се върне малко..., така..., мъъъничко бременна?

                  Следва милЮционерския въпрос: Е кО праИм сЯ?



                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                    Айде пак, ех, аз менте не пия, сега съм на село, пробих блокадата, и съм на ракия. Наздраве, компанията!
                    лалке, ти си мъж, баце

                    От силуета на аватара на Лалка - ли си правиш изводите? Голяма е вероятността да сгрешиш, а и алкохола може да помага в някои ситуации, но в други - да разваля правилната преценка...Твоите дами може да са само дългокоси, но има дами, които са с къси коси! /Ако се съмняваш - виждал съм такива!/

                    В интерес на истината, на твоя аватар изобщо не се виждат коси..., а и снимката не е съвсем мъжка...

                    Това, че си на ракия донякъде осветлява ситуацията, ама никак не извинява грубостта ти...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      Айде пак, ех, аз менте не пия, сега съм на село, пробих блокадата, и съм на ракия. Наздраве, компанията!
                      лалке, ти си мъж, баце
                      Груич, къф е тоя героически израз "пробих"? Полицаите вече са издивели от тая глупава мярка и пускат наред. След мокрия сняг ги сполетя жегаво слънчице. И това за едната премия. Пардон, ДМС. Наздраве за "Нашта полиция ни пази"!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                        "Една кака" - ама не казваш коя е тя... Всички тук са "кака", дори "леля" е избрала този прякор, за заблуда на противника /предполагамЕ/...

                        И кВо сЯ? При тази романтика - как би реагирал, когато всички каки се строят пред теб! Избери си асистенти, които да ти помагат...

                        И - добре, романтиката си я имаш, ама местата някак са ти недостатъчно... /и асистентите, и асистентите!/

                        /вън от горното, снимката прилича на едно плажче в Будва..., само дето там камИчетата бяха разноцветни - от всички цветове и нюанси... /
                        Ми, ще си избирам. И ще бегам пред неизбраните.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Мрънкало, това в сферата и на научната фантастика не може да се впише. Това Португалията, това Марокото ... чак тогава може да се замисля. Ама не обещавам.
                          Наздраве!
                          Чиче, уредих те! Или по-добре да кажа "подредих те"
                          .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение

                            Земи го Грую да го пробваш.. дано не се окаже менте
                            Айде пак, ех, аз менте не пия, сега съм на село, пробих блокадата, и съм на ракия. Наздраве, компанията!
                            лалке, ти си мъж, баце
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                              Ай, да почерпа една кака, щото така зажадняла, че ще вземе пусне на некое чиче.

                              Мрънкало, това в сферата и на научната фантастика не може да се впише. Това Португалията, това Марокото ... чак тогава може да се замисля. Ама не обещавам.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                                Ай, да почерпа една кака, щото така зажадняла, че ще вземе пусне на некое чиче.


                                "Една кака" - ама не казваш коя е тя... Всички тук са "кака", дори "леля" е избрала този прякор, за заблуда на противника /предполагамЕ/...

                                И кВо сЯ? При тази романтика - как би реагирал, когато всички каки се строят пред теб! Избери си асистенти, които да ти помагат...

                                И - добре, романтиката си я имаш, ама местата някак са ти недостатъчно... /и асистентите, и асистентите!/

                                /вън от горното, снимката прилича на едно плажче в Будва..., само дето там камИчетата бяха разноцветни - от всички цветове и нюанси... /

                                Коментар

                                Working...
                                X