IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
    Добре заварили! Ясу!
    Хубавка гъркиня, сигурно ѝ викат Мара-Българката.
    То хубаво Мара , а къде избега Леля.

    ПП. А забравих, на меден месец.
    Last edited by Todor Sabev; 28.04.2020, 20:44.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

      Добре дошъл у ,,Бащината кръчма,,

      ПП Бай Стамен тракториста нема ли да обади нещо за девойката.
      Добре заварили! Ефхаристо!
      Хубавка гъркиня, сигурно ѝ викат Мара-Българката.
      Last edited by Ender; 28.04.2020, 20:35.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
        Когато отворели кръчмите, някои хора щели да ходят с преспиване.
        Аматьори... Аз ще ида с адресна регистрация!

        Много празно тъдява, да не са ви спрели по КПП-тата?
        Хай, наздрави!
        Добре дошъл у ,,Бащината кръчма,,


        https://www.youtube.com/watch?v=flyI...&start_radio=1


        ПП Бай Стамен Тракториста нема ли да обади нещо за девойката.
        Last edited by Todor Sabev; 28.04.2020, 20:31.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
          Когато отворели кръчмите, някои хора щели да ходят с преспиване.
          Аматьори... Аз ще ида с адресна регистрация!

          Много празно тъдява, да не са ви спрели по КПП-тата?
          Хай, наздрави!
          Тцъ, никви КПП-та не могат ни спря. Просто сме се заели да разлайваме кучетата в другата тема.
          Наздраве, Ender!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

            А, имаше овни, Бог да ги прости, Бащата и големият брат, но сега сме само говеда и големата кака - юничка. Най-малката и средната са скорпиончета. А бе .... на кои ли три майки ше изгорат момчетата....
            Наздраве!
            Зодия Офтсъ ми е любимата. Най-добрите ми спаринг партньори са от нея
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Когато отворели кръчмите, някои хора щели да ходят с преспиване.
              Аматьори... Аз ще ида с адресна регистрация!

              Много празно тъдява, да не са ви спрели по КПП-тата?
              Хай, наздрави!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                Май повече "овенца" и "теленца" сте се събрали дедо, да ти топлят душата
                А, имаше овни, Бог да ги прости, Бащата и големият брат, но сега сме само говеда и големата кака - юничка. Най-малката и средната са скорпиончета. А бе .... на кои ли три майки ше изгорат момчетата....
                Наздраве!
                И това ще мине ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение


                  Иначе неколко седмици се е празник - от Цветница (най-малката сладурана), РД големата кака, РД на дедо, РД на бащата на трите грации!
                  Наздраве! Бой по вируса!
                  Май повече "овенца" и "теленца" сте се събрали дедо, да ти топлят душата

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                    Оп, дедо, пропущил съм те за празника - все така весел и позитивен да си покрай внучките, пък и те да не те забравят, щото пандемията минава, ма човечността е до живот. Наздраве - имаше един лаф, че непрочетеният вестник е нов вестник, та и аз така "навреме" се обаждам
                    То щото много си зает в темата за короната, там с Матеев сте се харесали
                    Иначе неколко седмици се е празник - от Цветница (най-малката сладурана), РД големата кака, РД на дедо, РД на бащата на трите грации!
                    Наздраве! Бой по вируса!
                    И това ще мине ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                      Немаш грижа, тринки са - другите две са 2 и 4 годинки. И се от големия (Остап Бендер ли беше, забравям, лебеди мои)
                      А питиета имам от зората на демокрацията - Плиска и Преслав, имаще и други, ама ....
                      Оп, дедо, пропущил съм те за празника - все така весел и позитивен да си покрай внучките, пък и те да не те забравят, щото пандемията минава, ма човечността е до живот. Наздраве - имаше един лаф, че непрочетеният вестник е нов вестник, та и аз така "навреме" се обаждам
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                        При това положение със сигурност са се знаели - даскали на сравнително малко разстояние - колко даскали е имало тогава....Онази случка, дето да го тепат моя прадедо, поп Минчо Кънчев описва като "Боричане заседават" - книгата "Миналото".
                        Чел съм го поп Минчо, ма отдавна беше. Иначе случката с опита да бъде освободен Левски е известна. Но тогава едва ли е било възможно това да се случи. Дори да бъде изведен жив от турски ръце, много бързо потерите е щяло да ги застигнат. По нашенските земи е имало твърде плътна населеност с мюсюлмани. Затова слабо се бунтуваме. Били сме под тежък надзор.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                          Живях във и около Чирпан половин година.
                          Навремето е нямало толкова хайдути и партизани там, защото тази равна Тракия не предлага високи гори за криене, нали ? Освен Средна Гора.
                          Е, като няма гора и планини около Чирпан, какво хайдути бре ? Те ще станат лесна плячка.
                          За това мъжете там разчитат на себе си, всеки носи нож и знае да се бие.
                          Оризовската шарена сланина със месо и кимион е най-добрата в БГ за мен.
                          А, забравих. Партизани бая е имало. Много от тях са заловени и утрепани именно защото са действали в полето. Но чирпанлии са намирали начин да показват на властта, че не са телета.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                            Живях във и около Чирпан половин година.
                            Навремето е нямало толкова хайдути и партизани там, защото тази равна Тракия не предлага високи гори за криене, нали ? Освен Средна Гора.
                            Е, като няма гора и планини около Чирпан, какво хайдути бре ? Те ще станат лесна плячка.
                            За това мъжете там разчитат на себе си, всеки носи нож и знае да се бие.
                            Оризовската шарена сланина със месо и кимион е най-добрата в БГ за мен.
                            Не става въпрос за хайдути. Макар че Чирпанските възвишения са наблизо. Но чирпанлии се славят като буйни и независими хора, та и турците са им сторвали уважението. Имаме превратна представа за Османската империя. Въпреки всичките й несъвършенства и неуредици, в нея все пак е имало изграден ред и не е могло да се много своеволничи. Най-малкото щото султанът им взема главите на тия, дето рушат имперските устои.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Братът на прадедо ми бил учител, женен в съседното село Спасово. Там влязъл в комитет на Левски.
                              Живях във и около Чирпан половин година.
                              Навремето е нямало толкова хайдути и партизани там, защото тази равна Тракия не предлага високи гори за криене, нали ? Освен Средна Гора.
                              Е, като няма гора и планини около Чирпан, какво хайдути бре ? Те ще станат лесна плячка.
                              За това мъжете там разчитат на себе си, всеки носи нож и знае да се бие.
                              Оризовската шарена сланина със месо и кимион е най-добрата в БГ за мен.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Братът на прадедо ми бил учител, женен в съседното село Спасово. Там влязъл в комитет на Левски. .................................. Та може и да са се знаели. Навремето из околиите се познавали хората.
                                При това положение със сигурност са се знаели - даскали на сравнително малко разстояние - колко даскали е имало тогава....Онази случка, дето да го тепат моя прадедо, поп Минчо Кънчев описва като "Боричане заседават" - книгата "Миналото".
                                И това ще мине ...

                                Коментар

                                Working...
                                X