IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добро утро !
    Честит 1 май !
    Който иска може да празнува, а който не празнува, да бленува....
    Очертава се кошмарен сценарий при евентуалното завръщане на работа...
    Два дни бях на работа за по 3-4 часа и съм дал фира.....Все едно стадо биволи са ме тъпкали с нозе и мушили с рога....
    Трябва да се мисли за постепенното, почасово, през ден, с дълги почивки започване на работата.
    Здрави да сте !

    Коментар


    • Ако ви се струва, че нещо зловещо е надвиснало над вас, това не е случайно. Още вчера се раздаваха заплахи.
      https://www.vesti.bg/lyubopitno/dnes...dinata-6108946 Но мойте благотворни сили ви закрилят и вещите жени не ще ви тормозят повече. Ха, сега почерпете по тоя случай.

      П.п. Поздравявам Каковещата с любимия й празник. Не тазнощния, а тазднешния. Да живей, живей трудът!
      Last edited by Trakatrak; 01.05.2020, 09:12.

      Коментар


      • Честит 1-ви май.

        защо се почива на деня на труда?????

        по зрелите да кажат.

        аз отивам да се трудя на вилата.

        лелче, не се коси, и аз утре трябваше да летя за дубай, ама сега ограда ще правя

        здраве да има.
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • 1ви май, кое му е доброто. Годината оттече, а от сън спомени няма
          Ай наздраве и лека нощ
          Реалната част на всяка кратна нула на дзета-функцията е ½.

          Коментар


          • Забравих !
            Добро утро !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

              Лелче, без да давам акъл в никакъв случай (дрът съм, вече .....) да кажа един истински случай:
              В студентско градче в Италия, преди доста години, наши студентчета от любопитство питат едно шведско момиче, дали правят в Швеция шведски тройки. След леко недоумяващия поглед и обясняват каква е хватката и питат - вие там как я правите тройката? - Е, то при нас колкото се съберем, толкова....
              Наздраве, Лелче, да си жива и здрава и хубаво посрещане на най-хубавия месец!
              Начи , дедо не мога да спя ! Това с тройката , не го разбрах и понеже каза , че умното пие бърбън , а и сега , това време е социално приемливо , та - Наздраве !
              Първо , Грую ме вбеси , напомняйки ми с неговата провалена екскурзия , че и мойта така . Извинявай , хаджи
              Второ , явно съм на руса вълна тия дни.
              Около Великден ви показах , един мой приятел , какво боядисва вместо яйца .
              Оня ден се видяхме и ми се хвали с нова маска .
              "Много яко! Искам и аз ! " Той -" готово имаш" ! Днес ми каза, че утре ми е готова , та вече и аз ще имам намордник
              Обаче , докато пърхах радостно от новината за новата ми придобивка , казах с блясък в очите - страхотно хоби имаш !
              ХОБИ ?! Аз съм много известен художник !
              Как не се разтвори земята да потъна ....
              Докато се опитвах да замажа , обяснявайки му , че в такъв случай , трябва и автограф да ми сложи си помислих
              Боже, добре, че не му предложих, да върти бизнес, продавайки ги по 5 лв .

              Сега , се моля италианският магазин да работи утре , та да се реванширам , създавайки за него и семейството му , готина емоция , пренасяйки ги там с храна и вина .
              Стискай палци , че не съм измислила план Б

              https://m.youtube.com/watch?v=42rmUlDiQDI

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Ссссега го закърши. Думам да ти пожелая ти изпадат керемидите и да ти протече покрива.
                Наздраве, Мрънкало!
                Льеле, Кака се разлюти. Ще има да гърми и да трещи. Ма, то на пролет си е така. Буреносно. Наздраве, Дрънгръмке!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  Ми, що пък да не е некоя с разделен език и дълга опашка след главата? Дето се придвижва по песъците с виене и плъзгане. Тя й се иска да я приемаме за мъдра и улегнала, та вероятно е некоя такава твар. Кака и тя.
                  Ссссега го закърши. Думам да ти пожелая ти изпадат керемидите и да ти протече покрива.
                  Наздраве, Мрънкало!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                    Аха , добих безценен , чужд опит. Пълво е с профита тук .
                    Да сте здрави !
                    Лелче, без да давам акъл в никакъв случай (дрът съм, вече .....) да кажа един истински случай:
                    В студентско градче в Италия, преди доста години, наши студентчета от любопитство питат едно шведско момиче, дали правят в Швеция шведски тройки. След леко недоумяващия поглед и обясняват каква е хватката и питат - вие там как я правите тройката? - Е, то при нас колкото се съберем, толкова....
                    Наздраве, Лелче, да си жива и здрава и хубаво посрещане на най-хубавия месец!
                    И това ще мине ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                      За любов трябват 2-ма. За секс 3-4 е по интересно - създават се най-различни комбинации, като игра на шах. Най-добре и с цар и царица от двете страни, общо 4
                      Аха , добих безценен , чужд и дистанционен опит. Пълно е с профита тук .
                      Да сте здрави !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Когато си имат екзотично настроение и Драгоманското блато може да мине за обиталище на крокодили. Макар да горя. Лелче, време е да откриеш родните екзотики. Само глей да се не засечеш с Чичи покрай блатото, дето в съседство с Дивото, щото той е ревнив. Необосновано.
                        Какво ми е време да откривам , едно не ти влиза в работата и второ мнението ти не ми е важно . Тук има много по интересни неща и хора .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                          Нужни са /единствено/ двама . Другото е просто игра , като добре знаеш. И ролите на играчките се сменят , а това на професионалистите не се харесва. За това пък на лаиците ни дреме
                          Наздраве , Грую !
                          За любов трябват 2-ма. За секс 3-4 е по интересно - създават се най-различни комбинации, като игра на шах. Най-добре и с цар и царица от двете страни, общо 4
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                            Забрави опашката ! А тя ми е най-важна
                            За нея писах по преди.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              меден месец нъцки по това време с тая карантия - слагайте нещо, че ми изгоре джигера, да вляза и аз в тематиката Колко ли е гадно да си планирал някое много далечно пътешествие и да ти кажат - курасон, брат, оправяй се. Баси, като се замисля, че почти бях нагласил Япония-та за това време и .. добре че беше Цеко, та ме отказа с мъдрото си увеличение на фибанкасъту и затритите кинти там. Ся щях да загубя повече с провалена екскурзия

                              Наздраве - в намибия не съм бил но са ми разказвали за безкрайни плажове там, където Калахари среща океана, обаче аз лично не бих отишъл
                              Когато си имат екзотично настроение и Драгоманското блато може да мине за обиталище на крокодили. Макар да горя. Лелче, време е да откриеш родните екзотики. Само глей да се не засечеш с Чичи покрай блатото, дето в съседство с Дивото, щото той е ревнив. Необосновано.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                Факт, ма то е като секса - и за него трябват (поне) двама, ма друго си е да има и подсладители, казано на банков език
                                Нужни са /единствено/ двама . Другото е просто игра , като добре знаеш. И ролите на играчките се сменят , а това на професионалистите не се харесва. За това пък на лаиците ни дреме
                                Наздраве , Грую !

                                Коментар

                                Working...
                                X