IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

    Домашното ликьорче е подло питие , не ме подхлъзвай така молим.
    П.С. де го измисли туй Милчо?????

    ПС 2 кака тури нещо по-сериозно, че арахната сака ме подхлъзне...
    Свато, време е да отворим бутилката за деня. Ако не стигне до вечерта, ще отворим още една.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Ти ли се търкаляш в прахта пред Парламента като алтава с отскубано храстче в ръка? Размахваш го и викаш "Него го боли!" Ми, ще го боли, щом си го откинала. Ти така и цела гора ще отсечеш, за да демонстрираш как стенат старите дървета под острието на брадвата. Айде, почвай! Да ти е смазано и лъзгаво, Дрънча!
      Аз давам мъдри съвети, на тез дето се пъчат пред Парламента, щото съм сив кардинал. Халтавите да се бият на бързея, важното е при мен да спират паричните потоци. Щот съм виден еколог, а не част от масата.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        За теб само домашно ликьорче за смазване на карантиите и за наелектризиране на мозъчето. Наздраве, Милчо!

        Домашното ликьорче е подло питие , не ме подхлъзвай така молим.
        П.С. де го измисли туй Милчо?????

        ПС 2 кака тури нещо по-сериозно, че арахната сака ме подхлъзне...
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Мрънкало, аз съм еколог. От залесяване не отбирам. Мога само да хленча, да протестирам на "жълтите павета" и да прибирам европейски грантове.
          Наздраве, Мръни!
          Ти ли се търкаляш в прахта пред Парламента като алтава с отскубано храстче в ръка? Размахваш го и викаш "Него го боли!" Ми, ще го боли, щом си го откинала. Ти така и цела гора ще отсечеш, за да демонстрираш как стенат старите дървета под острието на брадвата. Айде, почвай! Да ти е смазано и лъзгаво, Дрънча!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
            Здравейте кръчмата....
            Стари кръчмари виждам, ей огън сте, държите фронта, а за пиене нещо остана ли , или и тук е криза?
            За теб само домашно ликьорче за смазване на карантиите и за наелектризиране на мозъчето. Наздраве, Милчо!

            Коментар


            • Здравейте кръчмата....
              Стари кръчмари виждам, ей огън сте, държите фронта, а за пиене нещо остана ли , или и тук е криза?
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Нещо заплахата да те мобилизират при залесяването над наводнените села ти е взела акъла и се чудиш как да прехвърлиш твоята работа другиму. Недей така, помисли за добрия пример, който ще дадеш. Ти можеш! Дръж се! Залесяването идва като мътен поток по улея и ще те завлече. Наздраве и ударно да се разработиш, Дрънканала!
                Мрънкало, аз съм еколог. От залесяване не отбирам. Мога само да хленча, да протестирам на "жълтите павета" и да прибирам европейски грантове.
                Наздраве, Мръни!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Наздраве на бригадирките! Да им е вкусен краишникът с лук след 12-часовата работа.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Държи те теб еуфорията покрай наводненията. Грабвай лопатата - и на първа линия. Като малко багерче Комоцу да разравяш тинята и да прославиш Кръчмата.
                    Наздраве, Мръни!
                    Нещо заплахата да те мобилизират при залесяването над наводнените села ти е взела акъла и се чудиш как да прехвърлиш твоята работа другиму. Недей така, помисли за добрия пример, който ще дадеш. Ти можеш! Дръж се! Залесяването идва като мътен поток по улея и ще те завлече. Наздраве и ударно да се разработиш, Дрънканала!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Мале, мале, това цел влекач ще излезе, едрогабаритен, дълбоко газещ, де влачи керван шлепове пълни с тикви.... с тикви, глогинки, шипки и габърки. По Янтра го влачи или по Горна Росица. Па туку заседне и за да го отлепят от дъното, почват да ядат тиквите. И да си правят чай от шипките. Тежка търговия, внушителна некак си. Потриса въображението на немеца, плувал чак до Свищов града и чакащ стока да му докарат доходоносна. Здраве да е на сите търговци и спекуланте!
                      Държи те теб еуфорията покрай наводненията. Грабвай лопатата - и на първа линия. Като малко багерче Комоцу да разравяш тинята и да прославиш Кръчмата.
                      Наздраве, Мръни!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Фантазьор!
                        Кака не споделя. Кака като търмък - знае сал да влачи и прибира.
                        Наздраве!
                        Мале, мале, това цел влекач ще излезе, едрогабаритен, дълбоко газещ, де влачи керван шлепове пълни с тикви.... с тикви, глогинки, шипки и габърки. По Янтра го влачи или по Горна Росица. Па туку заседне и за да го отлепят от дъното, почват да ядат тиквите. И да си правят чай от шипките. Тежка търговия, внушителна некак си. Потриса въображението на немеца, плувал чак до Свищов града и чакащ стока да му докарат доходоносна. Здраве да е на сите търговци и спекуланте!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Нема да разваляш, всичко влагаш в абонаментна програма "Почерка за приятелчетата в Кръчмата". Всъщност то е едно - Тракащото чене. Дано стигнат за година-две, що там при вас колко повече да спастриш. Но да не укриваш, ей, щото Той вижда и записва. Пък ако добавиш и набраното от будалетната третинка, коя се загрижила за такава напаст като Каката, ще имаш перспектива занапред още два-три месеца да ме отнесеш с маса леко отрупана, но достатъчна да се отчетеш. Оставам с вяра и надежда, та дано те тупне некоя шишарка по главата и се чалнеш в правилната посока. Много наздраве, Дрънката!
                          Фантазьор!
                          Кака не споделя. Кака като търмък - знае сал да влачи и прибира.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Мръни, не мое да черпя. По-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието ще ме води на културно - масово мероприятие през ноември и сега събира пари за билети. Пък мойте, знаеш, мразя са ги развалям.
                            Наздраве, Мрънкало!
                            Нема да разваляш, всичко влагаш в абонаментна програма "Почерка за приятелчетата в Кръчмата". Всъщност то е едно - Тракащото чене. Дано стигнат за година-две, що там при вас колко повече да спастриш. Но да не укриваш, ей, щото Той вижда и записва. Пък ако добавиш и набраното от будалетната третинка, коя се загрижила за такава напаст като Каката, ще имаш перспектива занапред още два-три месеца да ме отнесеш с маса леко отрупана, но достатъчна да се отчетеш. Оставам с вяра и надежда, та дано те тупне некоя шишарка по главата и се чалнеш в правилната посока. Много наздраве, Дрънката!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Един птичар и един дупкар ме лаяха снощи на гости. Вероятно са усетили твоето желание да ме уязвиш и са се натягали на Злата кака от вършината. Те си бяха полендашки песове. Затова пък домакинът черпи с хубава ракия, с паниран заек и жолта баничка, та съвсем не мязаше на теб. Поучи се и поправи. Наздраве, Дрънкала!
                              Мръни, не мое да черпя. По-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието ще ме води на културно - масово мероприятие през ноември и сега събира пари за билети. Пък мойте, знаеш, мразя са ги развалям.
                              Наздраве, Мрънкало!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                И ти си ми един секрет ... Мрънкало тайната.
                                Наздраве, Мрън!

                                Повела съм проклетото псе на лов. Де що има перушина из алчака - разпердушини я. Ама досущ на мен се е метнало - каквото намери, бяга да го затрапи в някоя дупка за последващо ползване.
                                Един птичар и един дупкар ме лаяха снощи на гости. Вероятно са усетили твоето желание да ме уязвиш и са се натягали на Злата кака от вършината. Те си бяха полендашки песове. Затова пък домакинът черпи с хубава ракия, с паниран заек и жолта баничка, та съвсем не мязаше на теб. Поучи се и поправи. Наздраве, Дрънкала!

                                Коментар

                                Working...
                                X