IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Не съм й гледал мънечките фотопортрети, но ми се струва, че споделяте еднаква информационна банка, от която ви захранват с прокиснали данни и сведения, образи и безобразия. Онази тема там не ме фащаше много, но още от пръв поглед установих, че едва ли ще е Криси, а па за теб дали си некой робот, манипулаторът ти требва каже. Та горкото влезе с бутонките у Кръчмата, а ти от време-навреме риташ вратата й да се направиш на голем ербап, ама и на двама ви нещо не се връзваме. Тук сме по кроткото опитване и плавното оливане.
    Важното е да е напоително, като дъжд през м. юни 2020 г.
    Наздраве, Мрънкало!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Благодаря, Тънимъни, нещо е останало в куфалницата, бреййй....
      (Обаче нема па да ви се извиним за "лелки"!!! Нема па на! Нъцки! )
      И това ще мине ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

        То ако кажа в махалата, че съм пил бел мавруд, много е вероятно да ме полеят с катран и нафърлят отгоре перушина!!!
        Тоже и за мерлото.

        Нема значение че, ако не ме лъже тимберицата, карловският мискет си е червено грозде.(Ако бъркам нещо, да не беше димят... Който знае да каже, а не да се излагам още)
        Мани, ич ти не требе недомислицата бел мавруд. Кой ли го пие това, Пари да ми дават, за да го взема - не го ща

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

          То ако кажа в махалата, че съм пил бел мавруд, много е вероятно да ме полеят с катран и нафърлят отгоре перушина!!!
          Тоже и за мерлото.

          Нема значение че, ако не ме лъже тимберицата, карловският мискет си е червено грозде.(Ако бъркам нещо, да не беше димят... Който знае да каже, а не да се излагам още)
          По-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието рече, че от червен мискет се правело или карловски /било едно и също/. Виното се изваждало веднага на самоток и така не се оцветявало от червените люспи на гроздето. А самата сърцевина на зърното била бяла ... Няма го питам повече, щот съвсем ще ме обърка.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

            Шшшшш, алоууу
            Харесвам наситени какаови и ядкови сладкиши, та реших, че едно следобедно с мантичка върви!

            Мисля, че и ".... 40+ годишни лелки ....." го харесват. ( Евгата ме тревожи, чесно....)
            Наздраве, банда!
            Харесваме го, как да не го харесваме тоз гараж. На всичкото отгоре си е нашенски. Ама трябва се внимава, щот някои сладкари мислят, дето орехите се слагат с черупките.
            Наздраве!

            П.П. Не се тревожи. Момчето си има кандидатка.
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

              ................................... белия мавруд е като тотално недоразумение., Препоръчвам да не се опитва просто..
              Опитах веднъж и повече не повтарям На вино не мяза ..
              То ако кажа в махалата, че съм пил бел мавруд, много е вероятно да ме полеят с катран и нафърлят отгоре перушина!!!
              Тоже и за мерлото.

              Нема значение че, ако не ме лъже тимберицата, карловският мискет си е червено грозде.(Ако бъркам нещо, да не беше димят... Който знае да каже, а не да се излагам още)
              И това ще мине ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                Американците така го пият. Само че без виното...
                Нищо не споделяш за мезето. Не, че ще се пробвам.
                Наздраве!
                Last edited by tnm; 17.06.2020, 15:29.
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

                  Какво е "гараж"? Не съм го чувал.
                  Шшшшш, алоууу
                  Харесвам наситени какаови и ядкови сладкиши, та реших, че едно следобедно с ментичка върви!

                  Мисля, че и ".... 40+ годишни лелки ....." го харесват. ( Евгата ме тревожи, чесно....)
                  Наздраве, банда!
                  Last edited by Вълчо-34; 17.06.2020, 15:23.
                  И това ще мине ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                    Аз съм чувал, че се прави бяло и от червени сортове, но не вярвах, че може и маврудът да се изкилиферчи. Иначе Райко ме е разбрал веднага, като питайки Безименния, всъщност съм цамбурнал в дълбокото.
                    Поради таа причина, щом ми се обади Криситу по телефоня, ще си посипя главата с пепелта от нейните изгорени мостове към миналото и ще си сипя една мастика за здравето на бъдещото участниче във форума.
                    Наздраве, засега само ментичка, може с едно гараЖче.
                    Дедо Влъчо, измежду квалитетните атикули на кръчмата, това - белия мавруд е като тотално недоразумение., Препоръчвам да не се опитва просто...,
                    Опитах веднъж и повече не повтарям На вино не мяза ..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                      може с едно гараЖче.
                      Какво е "гараж"? Не съм го чувал.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        Добро утро !

                        В чаша с червено вино се капват 3-4 капки белина и имате бяло вино....

                        Наздраве !
                        Бело вино се получава кога некое червено вино пребледнее от яд, че не се вредило да стане винена ракия.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

                          Не съм форумен родител на Криситу, а и не искам да бъда, щото ако ми се хвърли случайно някой път на врата, ще мога да и дам само таткова цалувка. И нищо повече.
                          И нямам някаква особена информация за това дете.

                          Скива ли кви бълдъри и дупйенце вадеше на предишните аватари?
                          Не съм й гледал мънечките фотопортрети, но ми се струва, че споделяте еднаква информационна банка, от която ви захранват с прокиснали данни и сведения, образи и безобразия. Онази тема там не ме фащаше много, но още от пръв поглед установих, че едва ли ще е Криси, а па за теб дали си некой робот, манипулаторът ти требва каже. Та горкото влезе с бутонките у Кръчмата, а ти от време-навреме риташ вратата й да се направиш на голем ербап, ама и на двама ви нещо не се връзваме. Тук сме по кроткото опитване и плавното оливане.

                          Коментар


                          • Аз съм чувал, че се прави бяло и от червени сортове, но не вярвах, че може и маврудът да се изкилиферчи. Иначе Райко ме е разбрал веднага, като питайки Безименния, всъщност съм цамбурнал в дълбокото.
                            Поради таа причина, щом ми се обади Криситу по телефоня, ще си посипя главата с пепелта от нейните изгорени мостове към миналото и ще си сипя една мастика за здравето на бъдещото участниче във форума.
                            Наздраве, засега само ментичка, може с едно гараЖче.
                            И това ще мине ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                              Американците така го пият. Само че без виното...
                              ъхъ...Само дето трябвало преди да го изпият да си жабуркат устите....Такава била инструкцията от тяхната тиква....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                Добро утро !
                                В чаша с червено вино се капват 3-4 капки белина и имате бяло вино....

                                Наздраве !
                                Американците така го пият. Само че без виното...

                                Коментар

                                Working...
                                X