IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добро утро !

    В чаша с червено вино се капват 3-4 капки белина и имате бяло вино....

    Наздраве !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
      Тук не разбрах кО се оплетохте с тия цветове!

      Мисля, че познаваме червения цвят.

      Ако някой е объркал марката на виното, цветовете не са много, а в случая сме ги свели до един: червен!
      Оплетено излезе моето обяснение, не цветовете
      То хумора, ако се обяснява, е скучен, но ето.

      Криситу в по-дългото си излияние каза, че си е взела бутилка червен мавруд.
      После се направи на пияна и преиграваше, но това е друг въпрос.

      Ние с кумчо Вълчо наострихме уши, щото за мен и него по това време е нямало такова нещо като бял мавруд, то ест заподозрях/ме слабо познаване на материалната част от Криситу. Щото да уточниш за мавруд, че е червен, е забавна тавтология за професионалните пиячи, ако няма бял.

      Кумчо Вълчо тогава пусна един пас с предполагаемо бяло вино, което е само червено, мерлото, издалеч започвайки с алюзия за червения мавруд на Криситу.

      Аз подхванах топката, хилейки се вътрешно, и добавих към хипотезата и бял мавруд, в очакване шегата да се разрасне с повече участници.

      Но нещо ме човъркаше, защото знам, че могат да се правят бели вина И от червено грозде, както написа и някой след мен. И проверих в гугъля за бял мавруд... и кво? Ми оказа се, че имало такава изгъзица!

      Така щееме да се изложим, кумчо Вълчо и бате ти Райко, но случайно избегнахме срама за нас, професионалните пиячи.
      Last edited by R1a1; 17.06.2020, 10:11.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Я, Райчу-Криситу се показа у Кръчмата. Райчу, пак ли плещиш, бе душо? Я, пийни едно сутрешно ти се развърже езикът от зарана. Та да предизвикваш оживление сред заспалите клиенти. Щото явно имаш тайни източници на информация. И ще може да развеселиш публиката като я осветлиш за Криситу и твоите отношения с нея.
        Не съм форумен родител на Криситу, а и не искам да бъда, щото ако ми се хвърли случайно някой път на врата, ще мога да и дам само таткова цалувка. И нищо повече.
        И нямам някаква особена информация за това дете.

        Скива ли кви бълдъри и дупйенце вадеше на предишните аватари?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          "Миче" /от момиче/, на колко ракии си, ако не е тайна?
          Наздраве!

          П.П. Струва ми се, че използваш фонетика и БДС като пишеш. Допускаш грешки и с двете клавиатури.
          Не е "Миче", а е "Маче" или "Мише". Що Райчо си играе на мачка и мишка. Форумни разигравкси на анонимността. Може и за Духа на Наполеон да се представи. Само защото баба му се казвала Бона, а деду му Пурко. Ама нерде Бонапарто, нерде Бонапурко?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

            Жива да не бех, както казваш и ти, немаше да знам, че имало такова изкилифенчено нещо, бел мавруд.

            А аз си мислех, наборе, че добродушно се бъзикаме с "грешката" на Криситу червен маруд.
            Даже си помислих, че може наистина да е некое девойче, щом така казва, даже блондинче.

            Щееме а се изложиме, ако беше почнал спор, наборе...

            Добре я а подковал Тракториста, води я по скъпи ресторанти, кажи речи.
            Я, Райчу-Криситу се показа у Кръчмата. Райчу, пак ли плещиш, бе душо? Я, пийни едно сутрешно ти се развърже езикът от зарана. Та да предизвикваш оживление сред заспалите клиенти. Щото явно имаш тайни източници на информация. И ще може да развеселиш публиката като я осветлиш за Криситу и твоите отношения с нея.

            Коментар


            • Тук не разбрах кО се оплетохте с тия цветове!

              Мисля, че познаваме червения цвят.

              Ако някой е объркал марката на виното, цветовете не са много, а в случая сме ги свели до един: червен!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                Ако ме беше сгазил трамвайо днеска, немаше да знам, че са почнали и тия издевателства с мерло и мавруд.
                Аз затова реагирах на пояснението червен мавруд, което "Тя" написа .... Па научих нещо...
                Жива да не бех, както казваш и ти, немаше да знам, че имало такова изкилифенчено нещо, бел мавруд.

                А аз си мислех, наборе, че добродушно се бъзикаме с "грешката" на Криситу червен маруд.
                Даже си помислих, че може наистина да е некое девойче, щом така казва, даже блондинче.

                Щееме а се изложиме, ако беше почнал спор, наборе...

                Добре я а подковал Тракториста, води я по скъпи ресторанти, кажи речи.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                  Гледам,..... Тя/Той/Те, вече се гласят и за дете таа година. То верно, че бизнесуъмънките не носят по 9 месеца, ама па за 6 не бех чувал. Интересно като как е станало.... чувал съм за едни опити, ама ....
                  Според проджект-мениджърите, ако една жена може да износи дете за 9 месеца, то 9 жени могат да го износят за един... Та Тя/Той/Те разполагат с достатъчно личностен ресурс. Няма да се изненадам и То да се включи във форума след месец. Хай да сме живи и здрави!

                  Коментар


                  • Гледам,..... Тя/Той/Те, вече се гласят и за дете таа година. То верно, че бизнесуъмънките не носят по 9 месеца, ама па за 6 не бех чувал. Интересно като как е станало.... чувал съм за едни опити, ама ....
                    И това ще мине ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      А съм го изпила, а Колето ме е изгонил от Кръчмата. Ползвал го бил да разрежда боите, де с тях разкрасява ентереора на заведението.
                      Наздраве!
                      Тоа мискинин, Колчо, къде оди, нема ли да се весне тъдява, поне оборота да вземе. Събрали са се повече от петнаесе лева.....
                      А може и некоя келнерка да смени - гледам има кандидатка...
                      И това ще мине ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

                        Ба си!
                        Аз си мислех, че се подпичкосвам, а то наистина имало бял мавруд...

                        https://www.google.com/search?q=%D0%...80%D1%83%D0%B4
                        Ако ме беше сгазил трамвайо днеска, немаше да знам, че са почнали и тия издевателства с мерло и мавруд.
                        Аз затова реагирах на пояснението червен мавруд, което "Тя" написа .... Па научих нещо...
                        И това ще мине ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          "Миче" /от момиче/, на колко ракии си, ако не е тайна?
                          Наздраве!

                          П.П. Струва ми се, че използваш фонетика и БДС като пишеш. Допускаш грешки и с двете клавиатури.
                          И трите, дедо попе!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                            Хм, труден случай.... А и аз не съм бил достатъчно ясен - отделянето всъщност е интегриране към професионалистите в храма - немам изнапредвид Тънимъни, тя е супер профи, сам коресилин не пие....Добре, на първо време сядаш до мен на масата, тя е достатъчно отделена, чакаме двамата Криситу (ако е имало дупе и аз да наквася очо), сипваме си сунгурларска, двоен препек, ама недей веднага с пържолите - лека марулка с малко спанак, после доматче с моцарелка, едно две пастърмачета.
                            Аз сега ще поработя малко (тя, кардиоложката, ми е забранила даже и да изричам таа дума), че китарчето не мое само да се ошлайфа.
                            Наздраве, пиьеници ниьедни!
                            А съм го изпила, а Колето ме е изгонил от Кръчмата. Ползвал го бил да разрежда боите, де с тях разкрасява ентереора на заведението.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

                              ето виче започнах да се напивам, не е добре тоова ама хич не е добрее Сещам се за пиана жена весела къща само къдено къщата ми е празна, няма деца дабягат и да парвят поразии ще поправим това многа скоро още тази година

                              ти сега на тема вина не мме бъзикай че да не ти изнеса лекция и да се посрамиш гулпости пиша вече изивнявай, да спра да пиша трябва вече знам как се сервират ,.. червените вина с черевни меса,, с червени мезета и месни проодукти на скара пържени, .., белите вина пък вървят сс риба или пиле, сирене кашкавалец и други такива
                              и знам как челевнитее и белите вина в какви видове чаши се сървират,,,белите в шашки до 100мл а члвенити вия до 150 млл не се бъзикай с мене нюй-добрите вина са френските отлежали поне 50 години .... някога много оттдавна в друг моъ живот .....,, беше съм пила такива точат се като нафта напихсе ужас извинявай лягав сиизвянвай главата ми ес върти вече
                              витрямуве да гупарве,,

                              домакиня от класа! КО толкова искат тия мъже - умът не ми го побира!

                              Френските, отлежали ... хммм... ама и цената им е соленКА... (хиляди евро за бутилка - много са кисели!)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

                                ето виче започнах да се напивам, не е добре тоова ама хич не е добрее Сещам се за пиана жена весела къща само къдено къщата ми е празна, няма деца дабягат и да парвят поразии ще поправим това многа скоро още тази година

                                ти сега на тема вина не мме бъзикай че да не ти изнеса лекция и да се посрамиш гулпости пиша вече изивнявай, да спра да пиша трябва вече знам как се сервират ,.. червените вина с черевни меса,, с червени мезета и месни проодукти на скара пържени, .., белите вина пък вървят сс риба или пиле, сирене кашкавалец и други такива
                                и знам как челевнитее и белите вина в какви видове чаши се сървират,,,белите в шашки до 100мл а члвенити вия до 150 млл не се бъзикай с мене нюй-добрите вина са френските отлежали поне 50 години .... някога много оттдавна в друг моъ живот .....,, беше съм пила такива точат се като нафта напихсе ужас извинявай лягав сиизвянвай главата ми ес върти вече
                                витрямуве да гупарве,,
                                "Миче" /от момиче/, на колко ракии си, ако не е тайна?
                                Наздраве!

                                П.П. Струва ми се, че използваш фонетика и БДС като пишеш. Допускаш грешки и с двете клавиатури.
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X