IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
    То от време на време къде ли не са ставали големи наводнения или заливания. Водата е най-опасното явление според мен.

    И в таа връска ще иступам от прахоляка оная заповед - вода в храма - само у тоалетната и на миялната машина!
    Наздраве!
    и у тая връска ше замирише на мръсни крака

    Коментар


    • Не е за темата, ама все пак да се подготвяте вече:
      https://www.youtube.com/watch?v=LkyiQyXGHOE
      И това ще мине ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
        То от време на време къде ли не са ставали големи наводнения или заливания. Водата е най-опасното явление според мен.
        Народа е рекъл "Вода и жена тръгнат ли, няма спиранката!".
        Или това беше за другата тема... Уф, все тая.
        Я по едно "наздраве!".

        П.С. Днес сме на "Белая Гадюха"
        https://youtu.be/MA3DNlBMNL0

        Коментар


        • То от време на време къде ли не са ставали големи наводнения или заливания. Водата е най-опасното явление според мен.

          И в таа връска ще иступам от прахоляка оная заповед - вода в храма - само у тоалетната и на миялната машина!
          Наздраве!
          И това ще мине ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

            Ами да си призная - за тогава имам спомени за месец, месец и нещо през лятото (без август) та може и от юли да е закачило някакъв период. Много дъжд се изсипваше тогава....Имаше някаква периодика и при слънцето, може и с това да е свързано
            Наздраве, че да не настинем ))
            Имам неприятен спомен от юли 2014 година. Няколко дни валя и водосбора на иначе плитките дерета се беше повишил. Имаше удавени хора. Два дни ги търсихме сред камари с дървета, камъни и всякакви други боклуци.
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

              А помните ли точно по това време - 17 или 18 юни 1968 година? Малко преди първата пенция (тамън си бехме взели бележниците) булевардът, където съм израснал, беше метър вода, а в Западния парк караха лодки съвсем нормално.
              И преди 7-8 години водата беше, повече от метър: каменните стени, изградени по поречието на Владайска - аха да бъдат прехвърлени... Широчината на "улея" е над 10 метра! Откъде толкО вода? Останалите канали и те са били пълни...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                У хабитатя повечето наводнения са през юли. Не си я спомням 2002, може и тогава да е имало киша.
                Наздраве!
                Ами да си призная - за тогава имам спомени за месец, месец и нещо през лятото (без август) та може и от юли да е закачило някакъв период. Много дъжд се изсипваше тогава....Имаше някаква периодика и при слънцето, може и с това да е свързано
                Наздраве, че да не настинем ))

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                  Помня Юни, лето 2002, такива дъждове се ляха, че сегашното е пей сърце
                  Да се моли Тарантулчо, да не се повтаря, че с неговия покрив .,. ще го кара на греяна ракия
                  А помните ли точно по това време - 17 или 18 юни 1968 година? Малко преди първата пенция (тамън си бехме взели бележниците) булевардът, където съм израснал, беше метър вода, а в Западния парк караха лодки съвсем нормално.
                  И това ще мине ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                    На кое се казва ЕД, некво новонаименовано питие ли е
                    Срещу 2 кинта давам лични уроци. За теб 1.50
                    И това ще мине ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                      Помня Юни, лето 2002, такива дъждове се ляха, че сегашното е пей сърце
                      Да се моли Тарантулчо, да не се повтаря, че с неговия покрив .,. ще го кара на греяна ракия
                      У хабитатя повечето наводнения са през юли. Не си я спомням 2002, може и тогава да е имало киша.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                        Райче, нема се праим на моралис, бил съм и шофер, и келнер, ама тръктни си последния пост? Е така за арната приказка....Има си друга тема за тия с ЕД.
                        На кое се казва ЕД, некво новонаименовано питие ли е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                          Благодаря, Тънимъни, нещо е останало в куфалницата, бреййй....
                          (Обаче нема па да ви се извиним за "лелки"!!! Нема па на! Нъцки! )
                          Това ма фърля в дълбока печал. Сипи някъв коняк, че по-лесно да се измъкна
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Важното е да е напоително, като дъжд през м. юни 2020 г.
                            Наздраве, Мрънкало!
                            Помня Юни, лето 2002, такива дъждове се ляха, че сегашното е пей сърце
                            Да се моли Тарантулчо, да не се повтаря, че с неговия покрив .,. ще го кара на греяна ракия

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                              Райче, нема се праим на моралис, бил съм и шофер, и келнер, ама тръктни си последния пост? Е така за арната приказка....Има си друга тема за тия с ЕД.
                              Да го изтрия ли казваш?
                              Нема проблем.

                              Коментар


                              • Райче, нема се праим на моралис, бил съм и шофер, и келнер, ама тръктни си последния пост? Е така за арната приказка....Има си друга тема за тия с ЕД.
                                И това ще мине ...

                                Коментар

                                Working...
                                X