IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Разбирам че си немощен на теб да ти ги показват тези работи, ама не ме вреждай с потенциални момченца, щото още колебания имам това Крис ли е, Райко Кукурайко или некой друг младеж вдъхновен от прикриването зад завесата. Пък и много лесно се напива - чашка след чашка чак до ЦСКА, неясно коя реколта.
    Чети внимателно паяче - един мъж единственото, което може да направи в един форум на една жена е да я обиди и нищо повече. Защото толкова му е интелекта. А една жена може тотално да унижи и злепостави един мъж. И то по 100 начина !!! Искаш ли да ти изпратя 10 снимки на пощата да разгледаш малко красива перфектна фигура на жена..... и да ти кажа после какво можеш да направиш като гледаш снимките ....
    Полезен съвет : Пий си пиенето и не се заяждай с мен.... няма как да излезеш победител ....

    П.С. Тука сме да се забавляваме и да си пием пиенето
    В живота се справям с далеч по-страшни и брутални мъже от паячета разни
    Last edited by kristina dimitrova (1); 17.06.2020, 20:21.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение
      Какви разговори сте водили снощи и днес за видовете мавруд ...
      Яяяяя….. колко интересно …. то имало и бял мавруд, виж ти …
      Ми направо се излагате, стари пияници сте ужким пък да не знаете .…
      Ми направо ми паднахте в очите, ужким професионални пиячи пък то да не знаят за белия мавруд ….
      Сега е мой ред да ви бъзикам, вие как ме товарите с вашите глупости и ме изнервяте, ама нали съм си добричка и все прощавам ….
      Нали си скорпионче, щеш не щеш ще прощаваш какво да правиш
      бе знаем го тоз белия мавруд, ама това е долнопробно питие, ..
      Дедо Боже си знае работата и като един добър дедо е опазил пивницата от таквизи оцетно-блудкави синтетики

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Таз година светлата дата се отменя, що Ковида уплаши билките, билкарите, самодивите, па най-вече вещите бабички. Освен това вали ката ден и треволяците не успяха наберат сила и аромати. Наздраве, Дрънпровалке!
        Не мое така, Мрънкало! Вали, не вали - аз трябва си направя кефа.
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Таз година покривът хич не е капал. Няма силни дъждове при мен или нещо се е задръстил с биоостанки. Но Ние си пием под големия чадър, под горемата ябълка, под големото небе.
          Тъй, голема приказка рече, тарантулчо, браво, па И големия дедо Боже да ви се радва на големата идилия. Ай наздраве

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Сега прогонвам цялата система с казаня, щот великият ден наближава. Проверила съм си всички запаси от буренаци и треволяци, змийски зъби, крила от прилепи, попови лъжички, скорпиони и така нататък. Тръпни в очакване, Мрънкало!
            Таз година светлата дата се отменя, що Ковида уплаши билките, билкарите, самодивите, па най-вече вещите бабички. Освен това вали ката ден и треволяците не успяха наберат сила и аромати. Наздраве, Дрънпровалке!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение



              Глей ся, как с едно изречение ми повдигна ...настроението....( аз те допускам в дружеството на виртуалните алкохолици - ако покажеш туй - унуй на Тарантул си приета...)

              Нооо, все пак да ти вкарам в правия път...( тук допуснах некаква граматическа грешка.)

              Повече от три изречения няма нужда да абиш екрана...( щот един политик беще казал - всеки световен проблем, може да опише с три изречения, а Айнщайн се абил с неговата теория за... с цяла страница....)

              Наздраве !

              пп Като ми се избистри погледа ще те прочета открай - докрай, отдолу - нагоре и отпред - назад......
              Разбирам че си немощен на теб да ти ги показват тези работи, ама не ме вреждай с потенциални момченца, щото още колебания имам това Крис ли е, Райко Кукурайко или некой друг младеж вдъхновен от прикриването зад завесата. Пък и много лесно се напива - чашка след чашка чак до ЦСКА, неясно коя реколта.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                При вас може да е напоително, ама при нас почвата изсъхна. Днес даваха 10 литра да вали и капчица не капна. Слънце и отстрани начумерени облаци. Нещо си се спънала около казана. Дано не си вътре попаднала. Наздраве, Дръндънце!
                Сега прогонвам цялата система с казаня, щот великият ден наближава. Проверила съм си всички запаси от буренаци и треволяци, змийски зъби, крила от прилепи, попови лъжички, скорпиони и така нататък. Тръпни в очакване, Мрънкало!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение
                  Казвам се Кристина и снощи малко се напих :o
                  ..............................
                  Е, който си пие, каквото си пие - Наздраве


                  Глей ся, как с едно изречение ми повдигна ...настроението....( аз те допускам в дружеството на виртуалните алкохолици - ако покажеш туй - унуй на Тарантул си приета...)

                  Нооо, все пак да ти вкарам в правия път...( тук допуснах некаква граматическа грешка.)

                  Повече от три изречения няма нужда да абиш екрана...( щот един политик беще казал - всеки световен проблем, може да опише с три изречения, а Айнщайн се абил с неговата теория за... с цяла страница....)

                  Наздраве !

                  пп Като ми се избистри погледа ще те прочета открай - докрай, отдолу - нагоре и отпред - назад......

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

                    Жива да не бех, както казваш и ти, немаше да знам, че имало такова изкилифенчено нещо, бел мавруд.

                    А аз си мислех, наборе, че добродушно се бъзикаме с "грешката" на Криситу червен маруд.
                    Даже си помислих, че може наистина да е некое девойче, щом така казва, даже блондинче.

                    Щееме а се изложиме, ако беше почнал спор, наборе...

                    Добре я а подковал Тракториста, води я по скъпи ресторанти, кажи речи.
                    Не съм блондинка и не съм с руса коса и сини очи
                    Брюнетка съм С черна коса и зелени очи

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение
                      Казвам се Кристина и снощи малко се напих
                      Много ми е неудобно, съжалявам, чувствам се ужасно нелепо в такава ситуация. Супер се изложих и то за себе си не пред вас, вие и без това сте си пияндета
                      Изпих бутилка вино сама за два часа. Изложих се като ученичка дори и за анонимен форум. Просто не знам как свърши бутилката. Вчера ми беше много емоционален ден сигурно това е причината. Чаша по чаша, тука писах, с моя говорих половин час на скайп видео, с една приятелка още половин час говорих, във фейсбук влизах, чаша по чаша и просто изведнъж ме …изведнъж ... кошмар някакъв….
                      Заспала съм на дивана, той си ми е удобен, но как съм спала не знам, но врата ми беше адски схванат, по някое си време се събудих, телевизора ми работи, компютъра и той работи, в стаята лампите светят, нищо не загасих, дотътрих се до спалнята и съм заспала с дрехите….тотална излагация … Събудих се в 8 часа и сутринта бях с кръгове под очите и сутрешното бягане пропуснах…. Отидох до кантората с метро и такси, въобще не бях в състояние да си карам колата…
                      Пълна деградация, напих се в анонимен форум в анонимна кръчма с анонимни алкохолици
                      Край, спирам с виното и никакъв алкохол вече. Точка. Никога вече…. Пък така обичам червеното вино…. Всъщност червения цвят ми е любим, агресивен цвят и най-добре ми подхожда на зодията. Много от дрехите ми и обувките ми са в червено. Футбол не мога гледам повече от 5 минути, но ми харесват отбори с червени екипи. Имам си и любими от различни държави, в България са двете ЦСКА, в Англия е Ливърпул, в Германия е Байерн Мюнхен. Винаги си проверявам в СПОРТАЛ как са завършили и ако са били ми е готино.

                      Е, който си пие, каквото си пие - Наздраве
                      Пий водка и нема се излагаш сама в анонимен форум. Ще се излагаш в компания. Водката помага да събереш такава.

                      Коментар


                      • Какви разговори сте водили снощи и днес за видовете мавруд ...
                        Яяяяя….. колко интересно …. то имало и бял мавруд, виж ти …
                        Ми направо се излагате, стари пияници сте ужким пък да не знаете .…
                        Ми направо ми паднахте в очите, ужким професионални пиячи пък то да не знаят за белия мавруд ….
                        Сега е мой ред да ви бъзикам, вие как ме товарите с вашите глупости и ме изнервяте, ама нали съм си добричка и все прощавам ….

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                          А помните ли точно по това време - 17 или 18 юни 1968 година? Малко преди първата пенция (тамън си бехме взели бележниците) булевардът, където съм израснал, беше метър вода, а в Западния парк караха лодки съвсем нормално.
                          1983, юни, имаше бая издавени на подлеза на Орлов мост и другаде. Към 150 литра дъжд наведнъж. Мен ме нямаше в София тогава. После и циркът изгоря. Пак го изпуснах.

                          Коментар


                          • Казвам се Кристина и снощи малко се напих
                            Много ми е неудобно, съжалявам, чувствам се ужасно нелепо в такава ситуация. Супер се изложих и то за себе си не пред вас, вие и без това сте си пияндета
                            Изпих бутилка вино сама за два часа. Изложих се като ученичка дори и за анонимен форум. Просто не знам как свърши бутилката. Вчера ми беше много емоционален ден сигурно това е причината. Чаша по чаша, тука писах, с моя говорих половин час на скайп видео, с една приятелка още половин час говорих, във фейсбук влизах, чаша по чаша и просто изведнъж ме …изведнъж ... кошмар някакъв….
                            Заспала съм на дивана, той си ми е удобен, но как съм спала не знам, но врата ми беше адски схванат, по някое си време се събудих, телевизора ми работи, компютъра и той работи, в стаята лампите светят, нищо не загасих, дотътрих се до спалнята и съм заспала с дрехите….тотална излагация … Събудих се в 8 часа и сутринта бях с кръгове под очите и сутрешното бягане пропуснах…. Отидох до кантората с метро и такси, въобще не бях в състояние да си карам колата…
                            Пълна деградация, напих се в анонимен форум в анонимна кръчма с анонимни алкохолици
                            Край, спирам с виното и никакъв алкохол вече. Точка. Никога вече…. Пък така обичам червеното вино…. Всъщност червения цвят ми е любим, агресивен цвят и най-добре ми подхожда на зодията. Много от дрехите ми и обувките ми са в червено. Футбол не мога гледам повече от 5 минути, но ми харесват отбори с червени екипи. Имам си и любими от различни държави, в България са двете ЦСКА, в Англия е Ливърпул, в Германия е Байерн Мюнхен. Винаги си проверявам в СПОРТАЛ как са завършили и ако са били ми е готино.

                            Е, който си пие, каквото си пие - Наздраве

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                              Помня Юни, лето 2002, такива дъждове се ляха, че сегашното е пей сърце
                              Да се моли Тарантулчо, да не се повтаря, че с неговия покрив .,. ще го кара на греяна ракия
                              Таз година покривът хич не е капал. Няма силни дъждове при мен или нещо се е задръстил с биоостанки. Но Ние си пием под големия чадър, под горемата ябълка, под големото небе.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Важното е да е напоително, като дъжд през м. юни 2020 г.
                                Наздраве, Мрънкало!
                                При вас може да е напоително, ама при нас почвата изсъхна. Днес даваха 10 литра да вали и капчица не капна. Слънце и отстрани начумерени облаци. Нещо си се спънала около казана. Дано не си вътре попаднала. Наздраве, Дръндънце!
                                Last edited by Trakatrak; 17.06.2020, 19:15.

                                Коментар

                                Working...
                                X