IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
    РАЗМИСЛИ ЗА БИРАТА
    1. Бирата е най-великото изобретение. Колелото също не е зле, но не върви с пържени картофки 2. Трябва да си знаеш мярката при пиене на бира , иначе може да изпиеш по-малко . 3. В бирата се крие силата, във виното мъдростта, а във водата - микробите. 4. Бирата не е кафе, една чаша не е достатъчна . 5. Половин час здравословен смях ни замества литър бира. 6. За нормалния човек една бира е таман, две бири са много, а три са малко. 7. Бирата не може да е твърде много - просто тоалетната е твърде далеч. 8. Погледнете света през бира и той ще ви се стори златен. 9. Ден без бира е загубен ден. .
    Който пие бира не умира!

    Коментар


    • РАЗМИСЛИ ЗА БИРАТА
      1. Бирата е най-великото изобретение. Колелото също не е зле, но не върви с пържени картофки 2. Трябва да си знаеш мярката при пиене на бира , иначе може да изпиеш по-малко . 3. В бирата се крие силата, във виното мъдростта, а във водата - микробите. 4. Бирата не е кафе, една чаша не е достатъчна . 5. Половин час здравословен смях ни замества литър бира. 6. За нормалния човек една бира е таман, две бири са много, а три са малко. 7. Бирата не може да е твърде много - просто тоалетната е твърде далеч. 8. Погледнете света през бира и той ще ви се стори златен. 9. Ден без бира е загубен ден. .

      Коментар


      • Йени ракия до сега рупах Исках да си напрая гръцко, ама нямах узо Малиииий, ква салата спретнахме, чак ме е срам

        Коментар


        • Чаша барате ли?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
            Дека са ви кюфтенцата, дами?Гладен съм.
            И едно хубаво българско вино към кюфтенцата:
            http://www.bgwineshop.com/enira-reserva-2004.html?$&sl=bg%27


            Малко е бутиково, но не вярвам това да е проблем за теб


            П.П. Арти, не мога да закача линка. Помагай!
            Last edited by tnm; 18.11.2012, 14:06.
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
              Дека са ви кюфтенцата, дами?Гладен съм.


              There is no right way. Only your own way!

              Коментар


              • Дека са ви кюфтенцата, дами?Гладен съм.
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • По едно малко?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                    Бе, аз днес по едно време бях на място където температурите се бяха свлекли до - 3 по Целзий. И мъгла ли имаше, дъжд ли валеше !?
                    Жега ми беше на душата и мозъка.Иначе навън си беше студеничко.Макар, че ако откара така до март месец няма да се разсърдя.
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                      Жегааааа .....
                      Бе, аз днес по едно време бях на място където температурите се бяха свлекли до - 3 по Целзий. И мъгла ли имаше, дъжд ли валеше !?
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от artemida_sofyanska Разгледай мнение
                        1. Двойно уиски
                        2. Чаша портокалов сок
                        3. Печени бадеми
                        4. Лек масаж на слепоочията против главобол
                        5. може и масаж на стъпалата (ако предлагате) - да се сетим, че тнм предложи отдавна да включим и това в предлаганите услуги, но тъй като не бе взето решение на управителнния съвет към момента май желанията ми няма да останат удовлетворени
                        6. един асистент за по-дребните неща, за които все не остава време също бих си поръчала
                        иии

                        За сега е това!
                        Аз и други неща предложих, мъ "Колето и сие" не щът. Дано спретнат поне СПА-то до 8 декември.
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от artemida_sofyanska Разгледай мнение
                          Що? Какво е станало?

                          Жегааааа .....
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                            С пари ли изгоря?

                            Със 139 кинта
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                              Сипи че изгорех ...
                              С пари ли изгоря?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                Сипи че изгорех ...
                                Що? Какво е станало?

                                There is no right way. Only your own way!

                                Коментар

                                Working...
                                X