IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
    Как?Пак по принцип де.
    Кви принципи, бре!2 Аз от принципи не се ръководя.
    Внимателни сме, щот не ви хокаме, оставяме ви да пийвате и най-важното не ви бием като изпаднете в невъзможност за самоотбрана.
    И сме загрижени за вас - ха някой е изревал де за пиячка, де за салата, де за мезе и Артиту виднага отменя Колето, ако същия се е заблеел в 30 +. Че и музикално оформление ви прави

    П.П Фаби също ви обгрижва,
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Maлиииии .... зимам две.
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Вече сте на твърдо, ама по едно хайнекенче ще откажете лЕ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от artemida_sofyanska Разгледай мнение
          Наздраве на всички!

          Днес и мен ме е налегнало едно настроение...само за пийване след хубаво ядосване нали знаете какво гласи приказката "когато цъфнат теменугите е....л съм м.....а на другите"

          ... малко е силно, макар, че днес ми беше точно на място по някое време... "Родът човешки е безплодна нива, понякога цветя цъфтят на нея, но никога не зреят плодове"!

          И накрая "с вяра в утрешния ден" освен многото гадове по света има и не толкова големи гадове, които заслужават поне една усмивка Така де всички сме шарени, малко черни, малко сиви, друг път цветни и добри.

          хаха сетих се за оня виц със снахата и китката дето ако е у лево не е в настроение, ако е в дЕсно йоще по-зле и накрая що не си направи икебана

          Чиърс !

          Тва не е приказка, а Пеньо Пенев

          Когато цъфнат теменугите

          и работите тръгнат зле,

          еби им майката на другите

          и гледай ти да си добре.





          Еби им майката на другите

          и в себе си утеха намери.

          И ако в себе си утеха не намериш,

          еби си майката и ти!

          Коментар


          • Наздраве на всички!

            Днес и мен ме е налегнало едно настроение...само за пийване след хубаво ядосване нали знаете какво гласи приказката "когато цъфнат теменугите е....л съм м.....а на другите"

            ... малко е силно, макар, че днес ми беше точно на място по някое време... "Родът човешки е безплодна нива, понякога цветя цъфтят на нея, но никога не зреят плодове"!

            И накрая "с вяра в утрешния ден" освен многото гадове по света има и не толкова големи гадове, които заслужават поне една усмивка Така де всички сме шарени, малко черни, малко сиви, друг път цветни и добри.

            хаха сетих се за оня виц със снахата и китката дето ако е у лево не е в настроение, ако е в дЕсно йоще по-зле и накрая що не си направи икебана

            Чиърс !
            There is no right way. Only your own way!

            Коментар


            • Life won't wait for you.

              Коментар


              • Къркате ли?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                  Небой ся Бенжи,
                  те са нафсекъде ... баш ...
                  И да се съдЕреш от нерви и крещене, нема смениш ситоацията ...
                  Тва са вродени КАЧЕСТВА на една твърде голяма прослойка но сънородниците ни ...
                  ....
                  http://www.youtube.com/watch?v=_YfvBnTe16o
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                    Щот дамите от тази кръчма, подхождаме с голямо внимание и искрена загриженост към представителите на ответния пол.
                    Как?Пак по принцип де.
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                      Хмм, де го прочете туй оплакване /все/!? Щот дамите от тази кръчма, подхождаме с голямо внимание и искрена загриженост към представителите на ответния пол.
                      По принцип,де.Ей как извърташ думите ...
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                        Щото все се оплаквате от мъжете и аз затуй.
                        Хмм, де го прочете туй оплакване /все/!? Щот дамите от тази кръчма, подхождаме с голямо внимание и искрена загриженост към представителите на ответния пол.
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                          Оооооп, яваш на завоите! Де съм споменала мъж!? Имам си дебело расово псе - бретан шпаньол /епаньол/. По цяла нош чатка с ноктите връз дъбовия паркет
                          Щото все се оплаквате от мъжете и аз затуй.
                          Last edited by B.Graham; 20.11.2012, 15:37.
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                            Небой ся Бенжи,
                            те са нафсекъде ... баш ...
                            И да се съдЕреш от нерви и крещене, нема смениш ситоацията ...
                            Тва са вродени КАЧЕСТВА на една твърде голяма прослойка но сънородниците ни ...
                            ....
                            Абе ... да им е...а м....а на всичките ..... Не ми се влиза в детайли, че нямам доказателства.
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                              Що говориш така върху мъжъ си ма каку ..?
                              Оооооп, яваш на завоите! Де съм споменала мъж!? Имам си дебело расово псе - бретан шпаньол /епаньол/. По цяла нош чатка с ноктите връз дъбовия паркет
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                ПиснаА ми от ..... дребни души ... лицемерие ... и ...продажни душици
                                Небой ся Бенжи,
                                те са нафсекъде ... баш ...
                                И да се съдЕреш от нерви и крещене, нема смениш ситоацията ...
                                Тва са вродени КАЧЕСТВА на една твърде голяма прослойка но сънородниците ни ...
                                ....
                                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                                Коментар

                                Working...
                                X