IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
    От добруторо и вече на добър вечер го докарахме.
    Днес ми мина през ума, че алкохола може би да разрежда кръвта?! Но, да попитам попитам все пак професионалистите - вярна ли е според вас тази теза ?
    Шъ ти отговоря кът аматъор.....
    Разрежда я, ако ти сложат система и ти вкарват директно алкохол в кръвта....Но сигурно ще се гътнеш....

    Механизма е друг и ако питаш лекари, най - много 20 % да са чували...
    Когато пиеш питие - две вечер, черния дроб произвежда ензими, които трябва да разградят алкохола в кръвта...
    Убаво и тва и Тянка го знае....
    Ноо, когато се пъне да ти развали удоволствието от изпитото, той ( черния ) "забравя" да произвежда други молекули които участват в "сгъстяването" на кръвта, хеле пък през нощта и така прескачаш тромбозата....

    пп Пий си по 75 млгр аспирин 1-2 пъти на седмица и спи сокойно ( даже и в колата..)

    Наздраве !

    Коментар


    • От добруторо и вече на добър вечер го докарахме.
      Днес ми мина през ума, че алкохола може би да разрежда кръвта?! Но, да попитам попитам все пак професионалистите - вярна ли е според вас тази теза ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

        Taka e Траки, и есента е хубава.
        Добрютро и наздраве, да ни върви на всички през хубавата есен
        Живи, здрави, че вирусчето пак напомня колко е злобливо. Топла есен - немощен вирус.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Чи кво по-красиво от една топла, тиха есен. Особено у Софийско, което си има всекаква флора с опадливи, прошарващи се листя. А и почерпката добре върви на есенното слънчице. А аз тепърва сметам да направя още некой плаж. Минерален. Щото тамън бех почернел да плаша момите (Кака не смееше се обади кат ме види) и взех да избелевам като да съм Майкъл Дж., ползващ избелващи процедури.
          Taka e Траки, и есента е хубава.
          Добрютро и наздраве, да ни върви на всички през хубавата есен

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Ще правиш!
            Наздраве, Мрънкало!
            Тцъ! Наздраве, Дрънвинарке!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Доматето е само за суровоядство. Чушки и краставици ми дават понякога комшиите. Но пък круши и ябълки тая година бол. Бера и раздавам. Някои обаче много нависоко, та се чудя как те прецакам да се качиш там, да береш и фърлаш, пък после те изоставя горе да се вееш като флаг на свободната ми от вещици територия. Здраве да е!
              П.п-. А вино не правя.
              Ще правиш!
              Наздраве, Мрънкало!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Призна си най-накрая, че и ти си презрян работохолик като 4i40. Ходи сега бери доматите и пипера, че лютеница трябва да приготвяш като разядка в менюто а кръчмата.
                Наздраве!

                П.П. Да не забравиш да обереш гроздето и да направиш вино. Знаем, че ти не го пиеш, но ние - да. Хайде, стресни се малко и работи повече.
                Доматето е само за суровоядство. Чушки и краставици ми дават понякога комшиите. Но пък круши и ябълки тая година бол. Бера и раздавам. Някои обаче много нависоко, та се чудя как те прецакам да се качиш там, да береш и фърлаш, пък после те изоставя горе да се вееш като флаг на свободната ми от вещици територия. Здраве да е!
                П.п-. А вино не правя.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  Малце изтощен съм от маневри на маса и по двора, че събирам плодовете на своя труд, но все още имам силици да опазя скалпа си от разни зъбати, космати и ноктяти каки. Колкото до твойто действие, то е достойно лениво и провлачено, за да има време те напъхаме в торбата и фърлим в реката. Наздраве, Дрънрибо!
                  Призна си най-накрая, че и ти си презрян работохолик като 4i40. Ходи сега бери доматите и пипера, че лютеница трябва да приготвяш като разядка в менюто а кръчмата.
                  Наздраве!

                  П.П. Да не забравиш да обереш гроздето и да направиш вино. Знаем, че ти не го пиеш, но ние - да. Хайде, стресни се малко и работи повече.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Кака човек на действието, не на приказките. А съм те видяла, а съм ти сложила скалпа на пояса си.
                    Наздраве, Мрънкало!

                    Мушкатото ти нещо повяхнало ми се струва. Боледуваш ли или от посрещане на гости си се измъчил?
                    Малце изтощен съм от маневри на маса и по двора, че събирам плодовете на своя труд, но все още имам силици да опазя скалпа си от разни зъбати, космати и ноктяти каки. Колкото до твойто действие, то е достойно лениво и провлачено, за да има време те напъхаме в торбата и фърлим в реката. Наздраве, Дрънрибо!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Чи кво по-красиво от една топла, тиха есен. Особено у Софийско, което си има всекаква флора с опадливи, прошарващи се листя. А и почерпката добре върви на есенното слънчице. А аз тепърва сметам да направя още некой плаж. Минерален. Щото тамън бех почернел да плаша момите (Кака не смееше се обади кат ме види) и взех да избелевам като да съм Майкъл Дж., ползващ избелващи процедури.
                      Кака човек на действието, не на приказките. А съм те видяла, а съм ти сложила скалпа на пояса си.
                      Наздраве, Мрънкало!

                      Мушкатото ти нещо повяхнало ми се струва. Боледуваш ли или от посрещане на гости си се измъчил?
                      Last edited by tnm; 24.09.2020, 16:13.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                        Да бе, но няма лошо. А мен цял ден ме чопли нещо извътре - да кажа наздраве по случай първия есенен ден, че ми е някак тягостно за свършека на лятото и както казваше един наш форумен поет (с талант) - "... Мъката си ще удавя във капачка от ракия. ."
                        То беше по друг повод, (избушванвто на индекса през 2007-ма, но помним шедьовъра) - та наздраве за наздравето
                        Чи кво по-красиво от една топла, тиха есен. Особено у Софийско, което си има всекаква флора с опадливи, прошарващи се листя. А и почерпката добре върви на есенното слънчице. А аз тепърва сметам да направя още некой плаж. Минерален. Щото тамън бех почернел да плаша момите (Кака не смееше се обади кат ме види) и взех да избелевам като да съм Майкъл Дж., ползващ избелващи процедури.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                          Жени и вино.Явно това са актуалните вълнения във форума.
                          Ма гледам, че в другата тема го ударили на поезия...
                          Наздраве!

                          "Но где сте вий? Къде са ваште дни?
                          Защо под свода вече не звъни
                          гласът на вашата любима песен:
                          жени и вино, вино и жени!"
                          Да бе, но няма лошо. А мен цял ден ме чопли нещо извътре - да кажа наздраве по случай първия есенен ден, че ми е някак тягостно за свършека на лятото и както казваше един наш форумен поет (с талант) - "... Мъката си ще удавя във капачка от ракия. ."
                          То беше по друг повод, (избушванвто на индекса през 2007-ма, но помним шедьовъра) - та наздраве за наздравето

                          Коментар


                          • Жени и вино.Явно това са актуалните вълнения във форума.
                            Ма гледам, че в другата тема го ударили на поезия...
                            Наздраве!

                            "Но где сте вий? Къде са ваште дни?
                            Защо под свода вече не звъни
                            гласът на вашата любима песен:
                            жени и вино, вино и жени!"

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                              Добро утро !

                              К'о си клатил на хамака бре ...?

                              Люлял си, не си клатил....

                              На твоите години и това е нещо...Дет се вика - а, ич...

                              Наздраве !
                              Люлях, люлях, фантазиите си излюлях.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

                                Поне е повод да се помисли колко е скъпа цената на Независимостта
                                Наздраве на всички!
                                Ми, то тогава друг я плаща - Русия.

                                Коментар

                                Working...
                                X