IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добро утро !
    Като гледам навън, днес ще сме на греяно вино.....

    пп Заговорихте за домати и заваля сняг.....Може ли да не си мислите за море...да не вземе да заледи.........

    Едни познати са се върнали от Португалия..... Малиййй...Красота, топлина, спокойствие и евтиния....С 20 евро на ден си на корем.....Как да не изгори човек "на потник"...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
      Наздраве !
      Хапнах, пийнах и сега си мисля за ... тортата на Тнм....
      Благинка.....Тежка и калорична....Върви със шампанско....
      и на теб не ти е лесно

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение


        Само за ценители.
        Наздраве!
        Наздраве !
        Дзъъъъън ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
          Наздраве !
          Хапнах, пийнах и сега си мисля за ... тортата на Тнм....
          Благинка.....Тежка и калорична....Върви със шампанско....


          Само за ценители.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
            Въйх уби мъ ....
            Не съм, бре! Оставила съм те да се мъчиш.
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Наздраве !
              Хапнах, пийнах и сега си мисля за ... тортата на Тнм....
              Благинка.....Тежка и калорична....Върви със шампанско....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                Пияници, да започнем деня с нещо сладко за добро настроение.
                Въйх уби мъ ....
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Пияници, да започнем деня с нещо сладко за добро настроение.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
                    аз вече се оцветих-имен ден ми е все пак...наздраве на всички именници и на всички,които празнуват днес!!!
                    Честит имен ден на патерица и успехи в начинанията тук!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                      Мразиш да носиш рокли ... в смисъл, че предпочиташ да си гола ли ...?
                      А бе, то за предпочитането предпочитам, ама в този кукувичи сняг дето падна миналата седмица, ми се налага да си коригирам предпочитанията
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Добро утро на всички ! ( даже и на тези, които не пишат вече във форума )

                        Страстната седмица ще бъде доста хладна !
                        Нооо, "рамо до рамо , бедро до бедро, както винаги е било ", ще се топлим...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                          Да ти е свято името Оракуле! Жив и здрав! Хубави неща пишеш в темите за БФБ, направо ти си един от човеците които ме теглят натам!
                          благодаря ти за хубавото мнение,което си написал...желая ти успехи в инвестициите и много положителни емоции свързани с тях
                          Last edited by orakula; 13.04.2014, 23:13.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
                            аз вече се оцветих-имен ден ми е все пак...наздраве на всички именници и на всички,които празнуват днес!!!
                            Да ти е свято името Оракуле! Жив и здрав! Хубави неща пишеш в темите за БФБ, направо ти си един от човеците които ме теглят натам!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                              Наздраве! На ракия , зелена сала"т"ка и херинга съм. Нека гълта гущери Груеца, той заслужава. Кефи ме, но скоро не е изписвал по темите, които чета..........Да е жив и здрав! Честит праздник! Мисля да се "оцветя" тази вечер.
                              аз вече се оцветих-имен ден ми е все пак...наздраве на всички именници и на всички,които празнуват днес!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                                У спорто Груеца гълта гущери...
                                E не е за първи път
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X