IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
    Наздраве! На ракия , зелена сала"т"ка и херинга съм. Нека гълта гущери Груеца, той заслужава. Кефи ме, но скоро не е изписвал по темите, които чета..........Да е жив и здрав! Честит праздник! Мисля да се "оцветя" тази вечер.
    аз вече се оцветих-имен ден ми е все пак...наздраве на всички именници и на всички,които празнуват днес!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
      У спорто Груеца гълта гущери...
      E не е за първи път
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
        Наздраве!
        Черпавам с по един туборг сички!
        У спорто Груеца гълта гущери...
        Убав празник на сички цветенца и дами!
        Наздраве! На ракия , зелена сала"т"ка и херинга съм. Нека гълта гущери Груеца, той заслужава. Кефи ме, но скоро не е изписвал по темите, които чета..........Да е жив и здрав! Честит праздник! Мисля да се "оцветя" тази вечер.

        Коментар


        • Наздраве!
          Черпавам с по един туборг сички!
          У спорто Груеца гълта гущери...
          Убав празник на сички цветенца и дами!
          И това ще мине ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
            Мразя да пазарувам, мразя да нося рокли ...
            Аз съм коварна и отмъстителна.
            Сега препрочитам "Опасни връзки" и си водя записки:D
            Като се подготвиш теоретично се обади за практиките....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
              Мразя да пазарувам, мразя да нося рокли ...
              Аз съм коварна и отмъстителна.
              Сега препрочитам "Опасни връзки" и си водя записки
              Мразиш да носиш рокли ... в смисъл, че предпочиташ да си гола ли ...?
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Наздраве!

                Коментар


                • хей наздраве и на вашата маса!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                    Тва е щото не си си махнала лещите - инак щеше да спиш като къпана!

                    Marta Savic & Mile Kitic - Rastanak - http://www.youtube.com/watch?v=aumvhlmfXRU

                    Мисля,че превода означава "Раздяла" ,но от няколко дни празнувам Цветница и е възможно да бъркам
                    Разбирам те много добре. Аз празнувам от понеделник.


                    П.П. Нищо им няма на лещите. Те са специални, мога да не ги свалям цял месец.
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                      Такива състояния ги лекувате с шопинг.Купи си нЕкоя рокличка
                      Мразя да пазарувам, мразя да нося рокли ...
                      Аз съм коварна и отмъстителна.
                      Сега препрочитам "Опасни връзки" и си водя записки
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                        .....
                        Та значи, лягам си с лещите,.......
                        .........................
                        Усетих странно неуважение към моментното ми състояние.....
                        Тва е щото не си си махнала лещите - инак щеше да спиш като къпана!

                        Marta Savic & Mile Kitic - Rastanak - http://www.youtube.com/watch?v=aumvhlmfXRU

                        Мисля,че превода означава "Раздяла" ,но от няколко дни празнувам Цветница и е възможно да бъркам
                        Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                          Фчера сутринта се прибирам от реална кръчма. Движа се из къщата като нинджа, никой не ме усети. Саде дебелото псе, ама то е, щото стигнахме до конфликт на интереси по отношение на леглото и се наложи доброзорно да напусне позицията, върху която се беше тръшнало, при това - съвсем неправомерно.
                          Та значи, лягам си с лещите, не си махам фибите и фуркетите от косата, само и само домочадието да спи спокойно
                          И какво получавам в по-късните часове в замяна!?
                          Дебелото псе започва първо да скимти, щото е гладно, после да подскача из цялата къща, щото иска да излиза навън по физиологични нужди ... по-едрата 1/3 от домочадието се носи от стая в стая с грациозността на хипопотам, а по-дребната 1/3 трябва да облече задължително синята карирана риза. Обаче не може да я намери, щото е простряна на терасата да съхне.
                          Усетих странно неуважение към моментното ми състояние
                          Наздраве!
                          Такива състояния ги лекувате с шопинг.Купи си нЕкоя рокличка
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Фчера сутринта се прибирам от реална кръчма. Движа се из къщата като нинджа, никой не ме усети. Саде дебелото псе, ама то е, щото стигнахме до конфликт на интереси по отношение на леглото и се наложи доброзорно да напусне позицията, върху която се беше тръшнало, при това - съвсем неправомерно.
                            Та значи, лягам си с лещите, не си махам фибите и фуркетите от косата, само и само домочадието да спи спокойно
                            И какво получавам в по-късните часове в замяна!?
                            Дебелото псе започва първо да скимти, щото е гладно, после да подскача из цялата къща, щото иска да излиза навън по физиологични нужди ... по-едрата 1/3 от домочадието се носи от стая в стая с грациозността на хипопотам, а по-дребната 1/3 трябва да облече задължително синята карирана риза. Обаче не може да я намери, щото е простряна на терасата да съхне.
                            Усетих странно неуважение към моментното ми състояние
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Честит Имен Ден на Всички Дами с Имена на Цветя!

                              @ BG ПРЕВОД - Vesna & Dino Merlin - Jorgovani - http://www.youtube.com/watch?v=EtcsWJWrJj8
                              Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                              Коментар


                              • Честит празник на всички !
                                На цветята, на тези които са ги садили, на тези дето са ги гледали и на тези дето им се радват !!!
                                Да са ни живи и здрави !

                                Коментар

                                Working...
                                X