IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
    Коле, сипи нещо силно на момчетата, щото гледам, алкохола им иде бая в по-малко
    Те това е приказка

    Коментар


    • Коле, сипи нещо силно на момчетата, щото гледам, алкохола им иде бая в по-малко
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Ти нещо не си добре....Кой ти мисли за секс в тамата...Тука само за литература и изкуство си пишем....
        Ех, чиче, чичеееее, ама секса си е цяло изкуство

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
          Абе все пак и секс си требе
          Ти нещо не си добре....Кой ти мисли за секс в тамата...Тука само за литература и изкуство си пишем....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
            От чия гледна точка!?
            Абе все пак и секс си требе

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
              А бе ... не точно. Замислила съм се за плажа и вестник Дума. Да не речеш после, че имаш болки в кръста.
              Наздраве!
              На гръб ще лежа и пак ще свърша работата.....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                Ти искаш да превърнеш фитнеса в работа....
                А бе ... не точно. Замислила съм се за плажа и вестник Дума. Да не речеш после, че имаш болки в кръста.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                  Предвид възрастта ти и съпътстващите я ставно-мускулни болки, не е ли вече време да се механизираш!? Мани ги тези мотики, кирки, лопати ... земи си трактор. Ко нямаш кинти ... поне един мотокултиватор си земи
                  Ни на карай да се притесняваме за болното ти здраве
                  Наздраве!
                  Ти искаш да превърнеш фитнеса в работа....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    Седмицата започна добре....
                    На 200 мл уиски съм....Кирка съм... /да не пиша мотика, че може да ме броят за обсебен.../ ...не беше обсебен.....? /пристрастен към инструмента мотика/... не беше пристрастен.... де да знам ..на 200 гр всичко ми е едно и също....
                    Наздраве
                    Предвид възрастта ти и съпътстващите я ставно-мускулни болки, не е ли вече време да се механизираш!? Мани ги тези мотики, кирки, лопати ... земи си трактор. Ко нямаш кинти ... поне един мотокултиватор си земи
                    Ни на карай да се притесняваме за болното ти здраве
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                      това не е добре!
                      От чия гледна точка!?
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Сипете, че ми изгоре душата ....
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Седмицата започна добре....
                          На 200 мл уиски съм....Кирка съм... /да не пиша мотика, че може да ме броят за обсебен.../ ...не беше обсебен.....? /пристрастен към инструмента мотика/... не беше пристрастен.... де да знам ..на 200 гр всичко ми е едно и също....
                          Наздраве

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                            Ся ..., не мога да си изкривя душа и да кажа, че не ми допада това, че си съпричастен с мен. Щото аз съм по-важната 1/3-та част от домочадието
                            Ама ич не си падам по гръцка музика - там не мойм се разбра. То и за глада и боя толко ще се разберем, де-
                            Хайде, наздраве с едно метакса, да сме в унисон с музикалния фон на коментари ти
                            Все за нещо ще се разберем...

                            Наздраве с тъмна бира !

                            пп Утре като се върна от вилата с кофа салати,торба репички и плик с рукола, ще ударя две по 50 гр....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                              Палавник
                              Аз като обърна две чаши с алкохол и веднага азиатския ми ген вземе превес над европейския. Та значи, тоя ми особеност предизвиква у мен желанието за сън ... да му се не види.
                              Наздраве!
                              това не е добре!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                .
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X