IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Таа вечер напрао ми разбихте слюнчената система!
    Наздраве с кой кво душа му сака!
    Особено като видех таа картинка - целата кошара изправена на крака ръкоплеска и се УСМИХВА - На дечурлигата Криска, Хаско и Ибрата! Да са живи и здрави!
    И това ще мине ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
      Tи си мислиш, че искаш да я чукаш, а тя си мисли, дали вече не си я чукал....

      пп Възможно е местата да са разменени....
      Сте се наговорили да ме убъркате си мислЪ .... или съвсем съм затъпел .... Баси с милиционер началник к'во ли се чудЪ ....
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

        Затъпел съм фундаментално и стратегически ....
        Ко речи?
        Tи си мислиш, че искаш да я чукаш, а тя си мисли, дали вече не си я чукал....

        пп Възможно е местата да са разменени....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
          Въйх уби мъ .... с пастърмичка за мезенце се утепало ...
          Наздраве то ю туу.
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
            А бе, чичко Зигмунд ги редеше някакви такива сложни словосъчетания.
            В психологията има понятие "допълваща проекция" - човешкото съзнание провокира някакви чувства или си фантазира, че ги има. После, причината за тези чувства или фантазии се приписват на друг човек. Приема се, че този вид проекция е вид защитна реакция и чрез нея индивида оправдава собствените си действия или бездействия.
            Най-общо казано, такива ми ти глупосте

            Затъпел съм фундаментално и стратегически ....
            Ко речи?
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
              Еййй забраих ............. сИпете, че ми изгоре душата.
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                Съм опиянен и не разбрах ...!?!?!
                А бе, чичко Зигмунд ги редеше някакви такива сложни словосъчетания.
                В психологията има понятие "допълваща проекция" - човешкото съзнание провокира някакви чувства или си фантазира, че ги има. После, причината за тези чувства или фантазии се приписват на друг човек. Приема се, че този вид проекция е вид защитна реакция и чрез нея индивида оправдава собствените си действия или бездействия.
                Най-общо казано, такива ми ти глупосте
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Еййй забраих ............. сИпете, че ми изгоре душата.
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                    Фантазията била проекция на съзнанието, Бенджи
                    Наздраве!
                    Съм опиянен и не разбрах ...!?!?!
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      Щом е само от вишни му се вика вишновка...
                      Ако е от всички плодове,които ражда нашата земя, стои на слънце цяло лято и кисне в домашна ракия му се вика боле ( на млада булка се вика бУле....но такива у форума няма...)

                      пп В недяля цедих моето .....Вярно , че не сложих всички плодове, но все пак 1 л благинка и 1 кг плодове за торти се получи...

                      пп Кво ли разбира Катил...м от финни питиета....

                      Наздраве!!!
                      Не ми требе да разбирам,а да моА да преглъщам кат ги пия
                      Страхът трудно се преодолява само със знания

                      Коментар


                      • АЗ пък да се оплача....
                        Писах в една от темите( не помня какво, щото ми е убава ракията със зелената салата и влезнаха 2х 30) и гледам съм изтрит...Егото ми е наранено, чувствам се унизен и отивам да дремна 1 час....

                        Наздраве !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
                          Бе то от всичко става,мъ ако нема ракия си остава просто Мечовото питие - компот

                          Наздраве!
                          Абсолютно вярно!

                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
                            Бе аз доколкото разбрах,бонуса (допълнителната черешка) е 1 евро
                            У Чужденеция на това му викаме "буле" и го правим от вишни.

                            Наздраве!
                            Щом е само от вишни му се вика вишновка...
                            Ако е от всички плодове,които ражда нашата земя, стои на слънце цяло лято и кисне в домашна ракия му се вика боле ( на млада булка се вика бУле....но такива у форума няма...)

                            пп В недяля цедих моето .....Вярно , че не сложих всички плодове, но все пак 1 л благинка и 1 кг плодове за торти се получи...

                            пп Кво ли разбира Катил...м от финни питиета....

                            Наздраве!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                              Пък у Цивилизацията му викаме боле и го правим от всички видове плодове, който се появят в градината или на пазара през годината.
                              Наздраве, братчед!
                              Бе то от всичко става,мъ ако нема ракия си остава просто Мечовото питие - компот

                              Наздраве!
                              Страхът трудно се преодолява само със знания

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
                                Бе аз доколкото разбрах,бонуса (допълнителната черешка) е 1 евро
                                У Чужденеция на това му викаме "буле" и го правим от вишни.

                                Наздраве!
                                Пък у Цивилизацията му викаме боле и го правим от всички видове плодове, които се появят в градината или на пазара през годината.
                                Наздраве, братчед!
                                Last edited by tnm; 18.11.2014, 19:54.
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X