IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • майкъле земай старата баба яга с нощницата дето през седмица прави изявления . няма и да помислиш за русо . целия ще те затрупа в доларески само главата ти ще се показва

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
      Ъхъ, свежо, слънчево и наснежено по избелената планина. Господ пусна белината. Само дето снегът дълбок 30 см и разходка-поход едва по утъпканите от джипове коловози. Но пък тихо и искрящо. Тържество за очите и душата. Фащайте лопатите, че и вий да се сборите със снега. Тя борсата и без това едва крета.
      Тая грешка само вчера я направих...
      Сега гледам от прозореца и се радвам като на Снежанка....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
        тва ако се кача на 2100 ше намерим нещо русо може и метла .... .
        охохохохохохохо гледай само да не е някоя баба яга
        знаеш ли защо баба яга се возила на метлата без гащи?
        -за да има по-добро сцепление на завоите

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
          Добро утро !
          Днес е чуден ден !
          Бяло, чисто, свежо....даже и слънце ще се покаже !
          Приятен и спорен ден !

          Да сте здрави и без наздравици !
          Ъхъ, свежо, слънчево и наснежено по избелената планина. Господ пусна белината. Само дето снегът дълбок 30 см и разходка-поход едва по утъпканите от джипове коловози. Но пък тихо и искрящо. Тържество за очите и душата. Фащайте лопатите, че и вий да се сборите със снега. Тя борсата и без това едва крета.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
            имам си една мечта - руса пичка да е*а
            тва ако се кача на 2100 ше намерим нещо русо може и метла .... .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
              Вкусно ми е ама те на ...... тоя път ми разгони фамилията .....
              + 1

              Престанах преди 2-3 години да ходя....Първо имаше едно предаване за чистотата в техните ресторанти и после започна да не ми понася храната ( старо олио ли се научиха да използват, побългариха ли нещо, не знам ...)

              След това бях в индийския до Дондуков ( един път - и повече само с полиция... )

              Сега само в пицарии и малки български кръчмета..

              пп Но рядко - един, два пъти на месец.....Вкъщи си ми е най - убаво ..Хапнеш и легнеш...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                тоа па ?
                Бенжи,
                СИНЕ,
                Не се занимавай с ГЛУПОСТИ друк път !!!
                кетайско ше ми яде ...
                Вкусно ми е ама те на ...... тоя път ми разгони фамилията .....
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                  Другариииии .... Старият Бен вчера се натрови от китайско ..... днес ше се мре .....
                  тоа па ?
                  Бенжи,
                  СИНЕ,
                  Не се занимавай с ГЛУПОСТИ друк път !!!
                  кетайско ше ми яде ...
                  Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                    Другариииии .... Старият Бен вчера се натрови от китайско ..... днес ше се мре .....
                    Противоотровата, Бенджи!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                      до 2100 на мене тва ми е заветната мечта на 2 и 100 да се кача ....
                      имам си една мечта - руса пичка да е*а

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lelq
                        На мен няма да ми се доспи. В колко точно да си пожелая ?
                        Посред нощТ. Ама трябва да си от избраните, само тогава желанието ти се сбъдва
                        Това е един от дните, в който се взема мълчана вода от поток. Поверието гласи, че тогава водата е пречистена.
                        Наздраве!

                        П.П. Ако съм будна нощеска, решила съм да пожелая шефа-мелеционер на Бенджи да си намери нова, по-високо платена работа.
                        Last edited by tnm; 05.01.2016, 12:43.
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
                          Тук съм си бре ,ти ... нещооо ... несериозен ме изкара ... нъл конкуренция ше ставам
                          Английто се оказа забежка с нотки на кражба на ноу-хау,само де нямаше за крадене
                          Иначе си тежа на мястото ... е,когато ми са пълни джобовете с ключове и стотинки

                          А бедстването - който му се бедства,бедства,аз не съм от тях.Въпрос на личен избор

                          Наздраве!
                          Братчеда бил цял аслан, бре Питам как ти се отразяват навяванията, преспите и поледиците

                          П.П. То кат та затиснат преспите у къщи с някоя мацка си е точно личен избор , всъщност.
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                            Честита Нова Година!
                            Ми, така си е, братчед.Щот ракията завира на по-нисък градус /ама не знам точно колко/

                            П.П. Бедстваш ли у Чужденеция или пак си дигнал гълъбите на некъде?
                            Тук съм си бре ,ти ... нещооо ... несериозен ме изкара ... нъл конкуренция ше ставам
                            Английто се оказа забежка с нотки на кражба на ноу-хау,само де нямаше за крадене
                            Иначе си тежа на мястото ... е,когато ми са пълни джобовете с ключове и стотинки

                            А бедстването - който му се бедства,бедства,аз не съм от тях.Въпрос на личен избор

                            Наздраве!
                            Страхът трудно се преодолява само със знания

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                              Добро утро тайфа.
                              Хубав ден.
                              Кафе и чай за всички.
                              Може..., ако са с подобрител /ром, коняк, уиски/

                              П.П. Днес е Водокръст. Чудя се какво да си пожелая нощеска, ако не ми се доспи, естествено
                              Last edited by tnm; 05.01.2016, 10:39.
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Добро утро тайфа.
                                Хубав ден.
                                Кафе и чай за всички.
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X