IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Какво става тука, бре!? Моето вино ли е в повече или на админите!?
    Чини ми се, че няколко теми са омесихме
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
      Ъхъ, свежо, слънчево и наснежено по избелената планина. Господ пусна белината. Само дето снегът дълбок 30 см и разходка-поход едва по утъпканите от джипове коловози. Но пък тихо и искрящо. Тържество за очите и душата. Фащайте лопатите, че и вий да се сборите със снега. Тя борсата и без това едва крета.
      Фъчера реших да прескоча в Южна България - хубави хора, хубаво вино и т.н. ...
      На отиване - зимна приказка. Проходът почистен,клоните на букаците отрупани със сняг, образуват тунел - уютно някак си се чувства човек.
      На връщане - мъглЪ. Денят чезнеше, а сумракът настъпваше бавно с котешка грация.
      Почистеният път стана леден. Малейййй, страФ
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
        геее тая много я е изкривила тая метла явно бая се е въртяла по завоите
        тва е special tuning бе ти нишо не разбираш ..... тая такива завой ше взима направо до сливиците .... само тряя да пием 2 ракии

        Коментар


        • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
          тва кво е са брачедка и ли е нещо не разбрах ?? Ми нищо аз и от такива роднини не се отказвам ....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
            Това е ментушка,нито е баба ,нито е Яга.
            тва кво е са брачедка и ли е нещо не разбрах ?? Ми нищо аз и от такива роднини не се отказвам ....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
              Баба Яга - ми тая ше я взема ама ше я повозим на мойта кожена метла .....

              геее тая много я е изкривила тая метла явно бая се е въртяла по завоите

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                майкъла е гоулем Излитаме веднага с тази...
                ама аз от кога търсим такива вещици да ме заключат у некоя къща напраена от луканка и бири ...... и само да се шием вътре и да вършеем ..... с метлите

                Коментар


                • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                  Баба Яга - ми тая ше я взема ама ше я повозим на мойта кожена метла .....

                  Това е ментушка,нито е баба ,нито е Яга.

                  Коментар


                  • майкъла е гоулем Излитаме веднага с тази...

                    Коментар


                    • Баба Яга - ми тая ше я взема ама ше я повозим на мойта кожена метла .....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                        като заговорихме за мечти : http://vbox7.com/play:bee9ef7c
                        Пепито пускай некоя страница дет работи навънка еее тея са ебаси нещастниците ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                          като заговорихме за мечти : http://vbox7.com/play:bee9ef7c
                          поздрав за всички мечтатели а

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                            Братчеда бил цял аслан, бре Питам как ти се отразяват навяванията, преспите и поледиците

                            П.П. То кат та затиснат преспите у къщи с някоя мацка си е точно личен избор , всъщност.
                            Ракията у мазето. Виното у мазето. Дървата у мазето. Мезето на тавана.
                            Кво взимане-даване требе да имам АЗ ... с някакви навявания, преспи и поледици

                            Наздраве!
                            Страхът трудно се преодолява само със знания

                            Коментар


                            • като заговорихме за мечти : http://vbox7.com/play:bee9ef7c

                              Коментар


                              • Да убием коня е

                                Коментар

                                Working...
                                X