IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
      На тоз ден преди много години, tnm са я потопили в купела и са я кръстили.
      Няма социализъм, няма комунизъм ... и мен са ме вписали в църковните книги, както са го направили предишните 5 поколения - все в една и съща църква
      Денят е бил много студен, отчето се е бил загрял с вино ... Била съм единственото дете, на което родителите са се престрашили да бъде извършен ритуал.
      Самосъдка - отсякъл отчето - и написал в кръщелното: Отроче от мъжки пол
      Наздраве!
      Еееее, значи може влизаш в реката. А ако та гонат, показваш свидетелството - отроче от мъжки пол.

      Коментар


      • Сипете .....
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
          Излезнахте ли от водата? Фанахте ли кръста? На Чичо му простено да пази кръста на топло. Но ТяНка може да е откочила я до Калофер, я до Карлово, я до Сопот. Червено вино ще се лей цял ден. Язък, че гастритаджия. Да ви е сладко и гладко!
          На тоз ден преди много години, tnm са я потопили в купела и са я кръстили.
          Няма социализъм, няма комунизъм ... и мен са ме вписали в църковните книги, както са го направили предишните 5 поколения - все в една и съща църква
          Денят е бил много студен, отчето се е бил загрял с вино ... Била съм единственото дете, на което родителите са се престрашили да бъде извършен ритуал.
          Самосъдка - отсякъл отчето - и написал в кръщелното: Отроче от мъжки пол
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


            Тва малко като празник на юрдечките ми мяза....

            Кръстове и студените води са за младите....Аз предпочитам топлото ( вода от СПА, топло дупе, топло кафе....)

            Къде е скочила ТяНка........неее, съмнявам се....

            Продължавам да се хиля....
            Бравос.!!!
            Що, бе, мъжко момиче, трудно я фаща страффф. Пък ти като мен под одеялцето. От сутринта съм на топло патешко бульонче и студен компотец. Изтрезвително.

            Коментар




            • Тва малко като празник на юрдечките ми мяза....

              Кръстове и студените води са за младите....Аз предпочитам топлото ( вода от СПА, топло дупе, топло кафе....)

              Къде е скочила ТяНка........неее, съмнявам се....

              Продължавам да се хиля....
              Бравос.!!!

              Коментар


              • Честит Юрданов ден!

                Излезнахте ли от водата? Фанахте ли кръста? На Чичо му простено да пази кръста на топло. Но ТяНка може да е откочила я до Калофер, я до Карлово, я до Сопот. Червено вино ще се лей цял ден. Язък, че гастритаджия. Да ви е сладко и гладко!
                Last edited by Trakatrak'; 06.01.2016, 10:27.

                Коментар


                • Добро утро !

                  Днес с тези мъгли и ръмежи ме е грабнала една меланхолия, която само ранното пиене може да оправи....

                  Вчера ми донесоха 2л домашно, червено, леко сладко ...но се пие ( хеле самичък..)....ЗА ЛЕК....

                  Наздраве !


                  пп Дедо, и почти толкова умни да станем....

                  Коментар


                  • Дедо ви пожелава убава Нова година, да илядите и да сте здрави като бичета!
                    Наздраве! (Установих, че може да се пие ..... и бира)
                    И това ще мине ...

                    Коментар


                    • малииии,какво сте правили тука

                      Мирише на .......
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                        тва е special tuning бе ти нишо не разбираш ..... тая такива завой ше взима направо до сливиците .... само тряя да пием 2 ракии

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                          Какво става тука, бре!? Моето вино ли е в повече или на админите!?
                          Чини ми се, че няколко теми са омесихме
                          Наздраве!
                          Кво да праиш....
                          В тъмното квото хванеш..

                          пп Хареса им темата, но малко кът слонове в стъкларски магазин се намесиха...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                            Това е ментушка,нито е баба ,нито е Яга.
                            Тайзи ще да е Кака Гяга. Дано бавно бяга.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                              Фъчера реших да прескоча в Южна България - хубави хора, хубаво вино и т.н. ...
                              На отиване - зимна приказка. Проходът почистен,клоните на букаците отрупани със сняг, образуват тунел - уютно някак си се чувства човек.
                              На връщане - мъглЪ. Денят чезнеше, а сумракът настъпваше бавно с котешка грация.
                              Почистеният път стана леден. Малейййй, страФ
                              Наздраве!
                              Че нъл беше от дервенджийски род. Как тъй ша са излагаш. Пиеш едно за отскок и тръгваш кат братушкте през Балкана. Вечен им покой на замръзналите! Много си била куражлия да нападаш през прохода на пресно навалело. Друг път си стой до каминката и си напивай ракийката греяна.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                Тая грешка само вчера я направих...
                                Сега гледам от прозореца и се радвам като на Снежанка....
                                Така, де. Ма то пак наваля. И сега ме срам пред съседите, че чистят, а пред мойта оградка пак натрупало. На всичко отгоре минал снегоринът и ми затрупал половината от пътечката на дебело. И сега късам листенцата на една маргаритка и изреждам "Ще рия, нема да рия....", ала тая хубава дума "нема" все ми на уста. В края на краищата утре пак ще вали. Лошо, че и дървата затрупало. Добре че вечерта запивка-изпращане и си тръгвам към парното. Да вий топличко външно и вътрешно!

                                Коментар

                                Working...
                                X