IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Lelq
    Благодаря . То към 23.00 май ще ходя и може наистина такси да взема .
    Хвани си метрото, слез на Интерпред и от там си на 7мин пеш......Квартала е спокоен , щото има посолства, дипломати и комунисти...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      Хайде да ви се включа и аз, че трети ден изтрезнявам - момци, дами, да се почерпите за здравето на дъщерите ми, че станах баща на 2 девойки в неделя.
      за всички - дабъл ръжено уиски и наздраве за момичетата

      Леле, кво съм изтървал!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      Да са ти живи здрави, весели, засмени и с кеф да им сменяш ..... памперсите. Надявам се знаеш притчата за бащата дето имал трима сина и му се родила щерка.
      Да си жив и здрав и ти и мама и сите около тебе!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      И това ще мине ...

      Коментар


      • Червеноооо, червенооооо, червено е мерлото, с него гоним злото!
        Най-обичам така - като отворя форума и хоп - кръчма! Доживехме до по-сносни температури, не че не сме маали по на минус 27-28 градуса, ама токава не бехдедо.
        Наздраве и може със сиренце!
        И това ще мине ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq
          Като , начало може да ме орентираш къде се намира японакото посолство
          Спускаш се от тел. кула по Др Цанков към Интерпред...На светофара пред Интерпред завива наляво и веднага завиваш надясно зад ЛИДЛ ( улиците са еднопосочни и си е мамата....) . Караш 200-300м на края на улицата завиваш наляво, две пресечки пак наляво, направо 100м , спираш и (викаш такси шегувам се ) тръгваш пеша докато намериш ул Люлякова градина 14...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
            Живи и здрави да са ти!!!
            Да си слушаш жените!
            Жени не се слушат. Не бъдете мъже под чехъл!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              Хайде да ви се включа и аз, че трети ден изтрезнявам - момци, дами, да се почерпите за здравето на дъщерите ми, че станах баща на 2 девойки в неделя.
              за всички - дабъл ръжено уиски и наздраве за момичетата

              Живи и здрави да са ти!!!
              Да си слушаш жените!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                Хайде да ви се включа и аз, че трети ден изтрезнявам - момци, дами, да се почерпите за здравето на дъщерите ми, че станах баща на 2 девойки в неделя.
                за всички - дабъл ръжено уиски и наздраве за момичетата



                Честито !!!
                Да ти са живи и здрави !!!
                Умни и красиви ! ( бащите след 33 такива правят )

                пп Кво става в тази кръчма...?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                  Има мехлем за Всичко(и)!

                  Seal - Amazing (Victoria's secret) 1080p - https://www.youtube.com/watch?v=p0VFIP2YfmE
                  Дай нещо руско. Стига с тия песни от евроатлантическото пространство. Едно време забранявахте западната музика, нали така комуненца. Няма такива лицемери като вас комунетата. Но скоро ще ви лустрираме от всякаде

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                    Хайде да ви се включа и аз, че трети ден изтрезнявам - момци, дами, да се почерпите за здравето на дъщерите ми, че станах баща на 2 девойки в неделя.
                    за всички - дабъл ръжено уиски и наздраве за момичетата

                    Да не са на по 20 годинки и да си ги осиновил? Ако си се сдобил с близначки, честито и много сили да имаш да им издържаш на капризите!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      Хайде да ви се включа и аз, че трети ден изтрезнявам - момци, дами, да се почерпите за здравето на дъщерите ми, че станах баща на 2 девойки в неделя.
                      за всички - дабъл ръжено уиски и наздраве за момичетата

                      Честити щерки! Да са ти живи и здрави и само радост да ти носят!
                      Наздраве!

                      П.П. Брях, напълни се форума с бебоци
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                        Забрайл си да си забодеш карфицата на ревера. Дан са гледаме по-подир смутено
                        Наздраве, с нещо по-силно от вино!
                        Наздраве !
                        Пих си дозата с ракия....

                        Днес докато си пих уискито ( 50 гр с лед 100гр ) и си приказвахме с колегата, той ме светна на една нова приказка между младежите по баровете...Още се хиля и си мисля как да я споделя за да не прозвучи нетактично....

                        Отивам да си топна палеца в ракия и ще я пиша....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                          Тая баница ми са види с олио. БацеБо не трябва ли да е с мас? Не че съм претенциозна, само питам
                          Наздраве!
                          Ей ти, на. Тая е Шекер Баце Бо шото със захарчица:
                          http://www.10te.bg/zhivotat/10-te-na...prettyPhoto/3/

                          Коментар


                          • Хайде да ви се включа и аз, че трети ден изтрезнявам - момци, дами, да се почерпите за здравето на дъщерите ми, че станах баща на 2 девойки в неделя.
                            за всички - дабъл ръжено уиски и наздраве за момичетата

                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq
                              При мен не са физически самонаранявания
                              Има мехлем за Всичко(и)!

                              Seal - Amazing (Victoria's secret) 1080p - https://www.youtube.com/watch?v=p0VFIP2YfmE
                              Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lelq
                                Незнам . При мен не са физически самонаранявания
                                О Божеееее, знаиш ли колко бързо лекувам душата.....

                                Усмивкатааа,.....тя кара двама млади......( като песен...)

                                Коментар

                                Working...
                                X