IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Lelq
    Наздраве на който пие
    Спряла ли си пиенето, леля ?
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lelq
      Наздраве на който пие
      Свърших "Бернард"-а и почнах ракията!Наздраве!..После минавам на вино :

      Bob Seger - Old time rock and roll.mp4 - https://www.youtube.com/watch?v=UUBwognTvN4
      Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
        Taka си е. И аз така си спомням. Едно време жената, като се умореше оставяше синковеца при мен и спеше в другата стая. На сутринта - Рева ли?-Не......, два три дни така, лапето не реве при мен. На следващия ден се събуждам от страхотен крясък. Събуди се бееееее, детето ще се скъса да реве
        Та така. Някакво си лапе не може да ми прецака съня на мен
        Брях,мамун спи като мечок.
        А аз какво да правя като спя като зайче?
        С каката, аз будех съпругата,че не чуваше бебето от тежкия си сън
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Мисълта ми е, че бебето се държи така, като го научиш още от първите дни на раждането му. В противен случай може да продължиш да си го храниш през нощта и до 3 годишна възраст.

          Наздраве и още веднъж поздравления за щастието, което ти се случи!
          Taka си е. И аз така си спомням. Едно време жената, като се умореше оставяше синковеца при мен и спеше в другата стая. На сутринта - Рева ли?-Не......, два три дни така, лапето не реве при мен. На следващия ден се събуждам от страхотен крясък. Събуди се бееееее, детето ще се скъса да реве
          Та така. Някакво си лапе не може да ми прецака съня на мен

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
            Преди много години, кога родих по-дребната 1/3-та пълноправен член на домочадието, се позиционирах за един месец при мама - раждането беше със секцио, детенцето беше едричко и в първите дни някои трябваше да ми помага през целия ден. Тати му си остана в пещерата
            Та, малкото човече реши да ми дава тон в живота и се пробва да ме действа от първата нощ на изписването от болницата. Ревна като бенгалски тигър от глад в 3 часа посред нощ, кога всички нормални люде спят. Ама рев ти, казвам.
            Разбрах аз, че сън няма да има, отворих си една книжка - Китайски ли, Японски ли загадки и го оставих да се дере цяла нощ. Въобще не се впечатлих от забележките на мама и тати, че ще си уморя отрочето от глад. На разсъмване се умори и заспа, съответно и аз със него.
            Така се дебнахме около месец, по-дребната 1/3-та осъзна, че няма да мине на неговата и млъкна. На следващият месец го отучих да ми нарушава спокойствието и в полунощ ...
            Мисълта ми е, че бебето се държи така, като го научиш още от първите дни на раждането му. В противен случай може да продължиш да си го храниш през нощта и до 3 годишна възраст.

            Наздраве и още веднъж поздравления за щастието, което ти се случи!
            + 1



            Що се хиля кът пача....
            Представих си Тнм в една клетка с тигри и лъвове, размятайки бича ......

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
              Остаряваш, Чиче, остаряваш!
              Като боабаб....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                Моите са много кротички засега, но снощи са поплакали - едната наистина от глад, а другата по инреция от сестра си (тя не иска много-много да се храни), но това засега е фрижа на мама, а тате се занимава с последните покупки и ги чака вкъщи.
                Преди много години, кога родих по-дребната 1/3-та пълноправен член на домочадието, се позиционирах за един месец при мама - раждането беше със секцио, детенцето беше едричко и в първите дни някои трябваше да ми помага през целия ден. Тати му си остана в пещерата
                Та, малкото човече реши да ми дава тон в живота и се пробва да ме действа от първата нощ на изписването от болницата. Ревна като бенгалски тигър от глад в 3 часа посред нощ, кога всички нормални люде спят. Ама рев ти, казвам.
                Разбрах аз, че сън няма да има, отворих си една книжка - Китайски ли, Японски ли загадки и го оставих да се дере цяла нощ. Въобще не се впечатлих от забележките на мама и тати, че ще си уморя отрочето от глад. На разсъмване се умори и заспа, съответно и аз със него.
                Така се дебнахме около месец, по-дребната 1/3-та осъзна, че няма да мине на неговата и млъкна. На следващият месец го отучих да ми нарушава спокойствието и в полунощ ...
                Мисълта ми е, че бебето се държи така, като го научиш още от първите дни на раждането му. В противен случай може да продължиш да си го храниш през нощта и до 3 годишна възраст.

                Наздраве и още веднъж поздравления за щастието, което ти се случи!
                Last edited by tnm; 28.01.2016, 12:54.
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Честито Груйо,аз от два дни пия заради новородения ми син,и спирам вече,че доста неща се насъбраха да свърша.

                  Живи и здрави да са ти момите,много късмет да имат в живота!

                  Кръчмата,ша извинявате,ама безалкохолно сервира ли се?
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    https://www.youtube.com/watch?v=44yTDFgp9PU

                    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                    Отказвам се от Рамщайн ......

                    пп Боже , така искам едно внуче....
                    Я се върни на правилната писта:
                    https://www.youtube.com/watch?v=ZkW-K5RQdzo

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      Моите са много кротички засега, но снощи са поплакали - едната наистина от глад, а другата по инреция от сестра си
                      Късметлия! Все така да са кротки и благи, поне до 18-годишна възраст.
                      Last edited by Trakatrak'; 28.01.2016, 10:53.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        https://www.youtube.com/watch?v=44yTDFgp9PU

                        !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                        Отказвам се от Рамщайн ......

                        пп Боже , така искам едно внуче....
                        Остаряваш, Чиче, остаряваш!

                        Коментар


                        • https://www.youtube.com/watch?v=44yTDFgp9PU

                          !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                          Отказвам се от Рамщайн ......

                          пп Боже , така искам едно внуче....

                          Коментар


                          • Моите са много кротички засега, но снощи са поплакали - едната наистина от глад, а другата по инреция от сестра си (тя не иска много-много да се храни), но това засега е фрижа на мама, а тате се занимава с последните покупки и ги чака вкъщи. Добре, че ми се пооправи главата де, щото 3 дни не знаех къде съм
                            Хайде, наздраве и от мен, и по една супичка - пилешка или шкембе, според предпочитанията
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              Тц, не съм съгласен....
                              И ние си имаме своята "вина "....
                              Ядене, пиене, пиене, пиене...и стават хубавите "грешки"...

                              Наздраве !
                              Добре, де ..., мое и ние да имаме неква вина - минимална, обаче
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


                                Добро утро !

                                Те наште бебета не плачат.....Те са свободни бебоци....

                                Слушат Моцарт, Шопен и Рамщайн...
                                Ми пусни им едно Ду хаст или Малка нощна приспивна.
                                Айде, аз ще я свърша тая работа:
                                https://www.youtube.com/watch?v=W3q8Od5qJio
                                Last edited by Trakatrak'; 28.01.2016, 09:57.

                                Коментар

                                Working...
                                X