IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Младежи и девойки! Днес е Св. Харалампий.
    Традицията повелява да се похапне бяла погача, намазана с мед
    Азе, като виден пчелар и производител на мед, празнувам
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
      Пийте бре,маскари! ..Станах заслужил инвеститор без никога да съм имал реално нито една артия (ония бонови книжки и пайкове не ги броя изобщо).Само грозна спекула,шпионаж и шанташ
      Наздраве!
      Ама недей изпада чак в такъв потрес - и по-странни работи са ставали у Инвестор!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
        Пийте бре,маскари! ..Станах заслужил инвеститор без никога да съм имал реално нито една артия (ония бонови книжки и пайкове не ги броя изобщо).Само грозна спекула,шпионаж и шанташ
        Радвай се, че не си станал народен артист ......
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
          Пийте бре,маскари! ..Станах заслужил инвеститор без никога да съм имал реално нито една артия (ония бонови книжки и пайкове не ги броя изобщо).Само грозна спекула,шпионаж и шанташ
          къде бЕ ?
          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
            А с многоточието как си / след гладен и жаден/?


            Дето се казва, там съм умрял отдавна...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
              Пийте бре,маскари! ..Станах заслужил инвеститор без никога да съм имал реално нито една артия (ония бонови книжки и пайкове не ги броя изобщо).Само грозна спекула,шпионаж и шанташ
              Е, ти поне си симпатичен полу трол (без лоши чувства) наздраве, Спарт
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Пийте бре,маскари! ..Станах заслужил инвеститор без никога да съм имал реално нито една артия (ония бонови книжки и пайкове не ги броя изобщо).Само грозна спекула,шпионаж и шанташ
                Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  УжасТ.....

                  Кво ти става днес, Тянке...?
                  Две неща предложи и двете ми в игнора....
                  Шъ си загина гладен и жаден ....

                  Наздраве !
                  А с многоточието как си / след гладен и жаден/?
                  Last edited by tnm; 09.02.2016, 13:33.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                    Рибена чорба.
                    УжасТ.....

                    Кво ти става днес, Тянке...?
                    Две неща предложи и двете ми в игнора....
                    Шъ си загина гладен и жаден ....

                    Наздраве !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      Убаво, няма да подбирам.....Ако ми обЯсниш каква е тази тетевенска саламура.....
                      Рибена чорба.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                        Аман от капризи. Тогаз тетевенска саламура с каквато там ракия не ти е в игнора / и що не пишеш на български, питам аз?/
                        Наздраве!
                        Убаво, няма да подбирам.....Ако ми обЯсниш каква е тази тетевенска саламура.....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          Добро утро !

                          Троянската сливова ми е в игнора.....Оказаха се кофти мажовци...
                          Аман от капризи. Тогаз тетевенска саламура с каквато там ракия не ти е в игнора / и що не пишеш на български, питам аз?/
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                            Троянска сливова с тетевенска саламура ... малеееей!
                            Наздраве!
                            Добро утро !

                            Троянската сливова ми е в игнора.....Оказаха се кофти мажовци...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                              Към края на соца в Пловдив на главната откриха закусвалня "Каменица". Там имаше много добри толумбички и най-успешната за времето си биричка Астика. Като наминавах към малката столица все под мое давление се отбивахме с компаниите в закусвалнята и покрай другото задължително опрасквах неколко толумби с биричка. И досега си падам по тази комбинация, независимо дали бирата горчива или по-сладникава като старата Астика.

                              П.п. Тянке, къф тоя бакър, ще привлечеш подопечните на Императора. После се чудим кой ни изял закуската.
                              А ... Колето не им дава много, много да виреят у Кръчмата.

                              П.П. От персийско-арабската сладкарска кухня най-обичам саралията. Ама сега трудно се намира направена с орехи. Все я наблъскат с фъстъци за по-лесно и по-йофтено.
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Към края на соца в Пловдив на главната откриха закусвалня "Каменица". Там имаше много добри толумбички и най-успешната за времето си биричка Астика. Като наминавах към малката столица все под мое давление се отбивахме с компаниите в закусвалнята и покрай другото задължително опрасквах неколко толумби с биричка. И досега си падам по тази комбинация, независимо дали бирата горчива или по-сладникава като старата Астика.

                                П.п. Тянке, къф тоя бакър, ще привлечеш подопечните на Императора. После се чудим кой ни изял закуската.
                                Attached Files

                                Коментар

                                Working...
                                X