IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
    Не, бре!!! Промяната ще бъде относно естеството на условните и безусловните рефрекси
    Ааа... разбрах. Лесна работа!
    Туй, дето е на картинката са безусловните! Всичко друго е от скука - тоест условни.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
      Ъм да,и аз съ съгласих-що да не ходят у казарма и жените,даже физиологично са подготвени-доказано е,че женския праГ на болка е по висок от мъЖкия такъв
      Еле мен мноо ма бОЛи за много неща,ама не ма питат. ..
      Теб те знаем ... Готов си за отдаване на концесия за инертни материали и така нататък.

      П.П. Виното на тати е станало. Много е добро - на вкус и на цвят.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от winner Разгледай мнение
        Що да променяме буквара? Верно, че когато човекът лочи множество литри заводска бира, му се образува коремче, ама чак да променяме учебника....
        Не, бре!!! Промяната ще бъде относно естеството на условните и безусловните рефрекси
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
          Шта пратим в Израил да се поогънеш малко и ти като разгъваем метър. Да пием за феминизма и неговите амазонки!
          Ъм да,и аз съ съгласих-що да не ходят у казарма и жените,даже физиологично са подготвени-доказано е,че женския праГ на болка е по висок от мъЖкия такъв
          Еле мен мноо ма бОЛи за много неща,ама не ма питат. ..
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Хабсолютно праф /нищо, че учебника по физиология на човека ще търпи промени/
            Наздраве!
            Що да променяме буквара? Верно, че когато човекът лочи множество литри заводска бира, му се образува коремче, ама чак да променяме учебника....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
              Шта пратим в Израил да се поогънеш малко и ти като разгъваем метър. Да пием за феминизма и неговите амазонки!
              Дърводелски!?
              Тцъ, не моем доказа произход.
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от winner Разгледай мнение
                Всъщност тази снимка съдържа общо взето всички момчешки безусловности.

                Хабсолютно праф /нищо, че учебника по физиология на човека ще търпи промени/
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                  Не съм ходила, я. Жените сме свабадолюбиви. На мъжете по им ходи да се сгъват кат швейцарски ножчета
                  Наздраве!
                  Шта пратим в Израил да се поогънеш малко и ти като разгъваем метър. Да пием за феминизма и неговите амазонки!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                    Бирата мое да я впишем направо към безусловните, мисла аз
                    Наздраве!
                    Всъщност тази снимка съдържа общо взето всички момчешки безусловности.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                      То така се нарича за маскировка само. Ама като не си ходила в казармата, отде да знайш.
                      Не съм ходила, я. Жените сме свабадолюбиви. На мъжете по им ходи да се сгъват кат швейцарски ножчета
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от winner Разгледай мнение
                        При момчетата бирата си е условен рефлекс, ама чак сега забелязах, че има някаква бира на снимката.
                        Бирата мое да я впишем направо към безусловните, мисла аз
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                          имАл съм честта да посетя, тая сбирка...
                          МНОГО е добре.. (въпреки 10Е халбата. Литрова верно)
                          НО,
                          има и таквиз костюми, но навлечени на НЕГРИ...
                          Е мнооо е странно..
                          МНОО..
                          По-едрата 1/3-та имаше халба за спомен /може и други да имал, но благородно да си е премълчал/, обаче аз й видях сметката.
                          И на две от чаши от промоцията на "шуменско" - също
                          Както казват по моя хадибат - булка шета, град бие.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • имАл съм честта да посетя, тая сбирка...
                            МНОГО е добре.. (въпреки 10Е халбата. Литрова верно)
                            НО,
                            има и таквиз костюми, но навлечени на НЕГРИ...
                            Е мнооо е странно..
                            МНОО..
                            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                              Мъка, мъка, мъкааааа. Видно е, че при момчетата някои условни рефлекси си остават за цял живот
                              При момчетата бирата си е условен рефлекс, ама чак сега забелязах, че има някаква бира на снимката.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                                Мъка, мъка, мъкааааа. Видно е, че при момчетата някои условни рефлекси си остават за цял живот
                                Тук голяма дилема, келнерката или бирата? Днеска е хладно и влажно. Следователно!!!
                                П.п. Не консумирайте такава бира с такава келнерка наедно. За да се не изложите.

                                Коментар

                                Working...
                                X