IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    Добро утро !
    Кво става в Кръчмата ?
    Ни за пиене, ни за ядене, ни за убавина в този студ се хортува.....
    Даже се чудя дали и "Наздраве" да викам......Тракащия ще вземе да си полее юргана......

    Но той вино не пие, така че :

    Наздраве !
    Тцъ, юргана си топлосух и аз си кротувам под него. В такава обстановка най-много едно ромче, ако Кака или Грахчо почерпат. Пардон, каката не черпи, та ше я пратя при теб осребриш ромчето. Ъ---ъ...

    Коментар


    • Добро утро !
      Кво става в Кръчмата ?
      Ни за пиене, ни за ядене, ни за убавина в този студ се хортува.....
      Даже се чудя дали и "Наздраве" да викам......Тракащия ще вземе да си полее юргана......

      Но той вино не пие, така че :

      Наздраве !

      Коментар


      • Вечерта почва следобед. Поне за умерените пияндета. За другите начева от сутринта. Да пием за това да ни съвпадат параметрите на вечерите!

        Коментар


        • Morgeeeeen.
          Кафе,чай....
          Кроасани.
          Бяло навън.
          Супер,изглежда чисто.
          Малко Хайку стана
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

            Всичките ножове тъпи....Няма кой да ме замести да ги наточи.....
            Така че, мъчението ще бъде дълго....
            Дъската за рязане скрий. Гледам, не се фалиш с баниците на жена ти, вероватно отдавна си изгорил по погрешка точилката. Пък ако имаш железно чуканче на хавнчето, не мога та мисла. Чекай, да им не давам повече идеи.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
              Ще го докараш ти до домашна революция. Ще потърся портативна гилотина услужа на жена ти.
              Всичките ножове тъпи....Няма кой да ме замести да ги наточи.....
              Така че, мъчението ще бъде дълго....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                Вас ва писаха, че планинските села затрупани. Добре, че не си била наряд. Ма, то сега кой ли търговец ше тръгне да преваля балкана?
                Щях да ходя на лов. Добре се отказах / с оправданието, че имам именник у къщата/
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  Дремнах 3 ч и станах гладен, много гладен.....
                  Оказа се, че няма ляб....Само отворих прозореца за да проверя как е вятъра и казах - Ще ям пасти !
                  И червено вино - 100гр.....

                  Наздраве !
                  Ще го докараш ти до домашна революция. Ще потърся портативна гилотина услужа на жена ти.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                    Ми нали щеше да мислиш, бре....

                    Или ти си кът на Тнм мъжа....Мисли, мисли и като го погледне Тянка "нежно" в очите, бързо се съгласява с всичко.....

                    Наздраве и за добрите мъже !
                    Енсиноации.
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Ходих на разходка с дебелото псе. Духа вятър, на места преспи над коляното, снегът скърца - ех, че хубава зима!
                      Наздраве!
                      Вас ва писаха, че планинските села затрупани. Добре, че не си била наряд. Ма, то сега кой ли търговец ше тръгне да преваля балкана?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                        Въх, ходих на пазар. Не правете това вкъщи. На пазаря в Красно село имаше само една сергия със замръзнали туршии и кисело зеле. Напазарувах плодове расли на кокъл в Партньори и сега се чудя вино ли да отварям или да сваря чай да сложа капка, две в рома или коняка.

                        Наздраве!
                        Ми нали щеше да мислиш, бре....

                        Или ти си кът на Тнм мъжа....Мисли, мисли и като го погледне Тянка "нежно" в очите, бързо се съгласява с всичко.....

                        Наздраве и за добрите мъже !

                        Коментар


                        • Дремнах 3 ч и станах гладен, много гладен.....
                          Оказа се, че няма ляб....Само отворих прозореца за да проверя как е вятъра и казах - Ще ям пасти !
                          И червено вино - 100гр.....

                          Наздраве !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                            Аз пък се разкандардисах да хода на имен ден. Ма, той и домакинът усеща ситуацията като чрезвичайна. Де, да бяхме по-млади. Не мразът, а вятърът изтормозвал. Добре съм се свил под юрганя. Наздраве!
                            Ходих на разходка с дебелото псе. Духа вятър, на места преспи над коляното, снегът скърца - ех, че хубава зима!
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                              Въх, ходих на пазар. Не правете това вкъщи. На пазаря в Красно село имаше само една сергия със замръзнали туршии и кисело зеле. Напазарувах плодове расли на кокъл в Партньори и сега се чудя вино ли да отварям или да сваря чай да сложа капка, две в рома или коняка.

                              Наздраве!
                              Аз пък се разкандардисах да хода на имен ден. Ма, той и домакинът усеща ситуацията като чрезвичайна. Де, да бяхме по-млади. Не мразът, а вятърът изтормозвал. Добре съм се свил под юрганя. Наздраве!

                              Коментар


                              • Благодаря за пожеланията!
                                Прочетоф ги на по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадие, като най-вече акцентирах на думите на Trakatrak'.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X