IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Хммм, и какво ще рече туй!?

    П.П. Глицинията обича неутрално или леко кисело pH на почвата инак не расте. Сватът да та открехне по химия, че мъ мързи.
    Значи да сложа борови иглички в пръста. Турил съм я да пълзи по ствола на стара наклонена слива, но не ще се качва. Иначе една текома съм пуснал от другата страна на сливата, но тя не е цъфтяла още. Наздраве за сенкята под ароматни цветове.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

      Да я опикава през седмица....
      Маниии, той болен с нарушени физиологични процеси и биохимия. Земе зорлем да умори китката.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Хммм, и какво ще рече туй!?

        П.П. Глицинията обича неутрално или леко кисело pH на почвата инак не расте. Сватът да та открехне по химия, че мъ мързи.
        Да я опикава през седмица....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
          Каке, аз съм засадил една такава вистерия, но от две години едвам към 50 см. Твойта не съм сигурен дали ще се прихване. А ти защо така настоятелна? Поради сходство на името с характера ли? Наздраве да си намерим сродните души дори сред храсталаците!
          Хммм, и какво ще рече туй!?

          П.П. Глицинията обича неутрално или леко кисело pH на почвата инак не расте. Сватът да та открехне по химия, че мъ мързи.
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Каке, аз съм засадил една такава вистерия, но от две години едвам към 50 см. Твойта не съм сигурен дали ще се прихване. А ти защо така настоятелна? Поради сходство на името с характера ли? Наздраве да си намерим сродните души дори сред храсталаците!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
              ноо романтично кака,бравус,сега може ли едно Каве?
              Може!
              Click image for larger version

Name:	Kafe-espreso-450x251.jpg
Views:	1
Size:	42.0 КБ
ID:	3176708


              Ама е от Колето, аз само ще ти налея. Дан помислиш, че аз черпя!!!!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • ноо романтично кака,бравус,сега може ли едно Каве?
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Ся, и аз да разкажа.
                  Понякога, кога ме облей щастието да разхождам надвечер дебелото псе, хващам пътя и отивам далеч, по крайните квартали. Там навремето е имало имоти с къщи и китни градини. Сега всичко изоставено, защото местата са били отчуждени с цел строеж на блокове.
                  Дивотията бавно е настъпвала с годините и плодните дървета и цветята са ги превзели джанки, салкъми, къпина и папрат. Змии и гущери пълзят по старите зидове, а вечерния покой се нарушава от чуруликането на птиците.
                  В един такъв имот миналата пролет видях глициния, отрупана с цветове, полюшвани от лекия ветрец - далечен спомен от някогашно присъствие на хора с усет към природните красоти ... Самотата на цветното петно беше поразителна на фона на всички трънаци и камъни.
                  Преди няколко дни дебелото псе пак беше моя отговорност и отидохме на разходка там. Забелязах раздвижване - големи камиони бяха започвали да насипват пръст, вероятно теренът щеше да става депо за пръста от изкупите на обходния път.
                  В главата ми проблесна светкавица. Прибрах се у къщи и рекох на по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието, дето ми се струва, че има нужда от раздвижване. Той не бе твърде склонен да ми повярва, ама аз кога искам, мога съм твърде убедителна.
                  След като му се заклех, че никой няма да повика "нашата полиция ни пази" и че едва ли някой ще да прояви претенции към "къпината", която вадим, навих да сложи правата лопата у жипа и отидохме да изкопаем лианата.
                  По-едрата 1/3- та пълноправен член виден представител на Чужденеция - копането му е заложено у гените, много работи, трудно се изморява. Обаче балканджийския кирпич, облагороден с доволно количество камъне му пречупи трудовия ентусиазъм. С почуда установи, че му трябва кирка, по той няма такава. Страшно се разочарова, дето не може да изпълни това мое малко желание. Хмм, да.
                  Та, щот ми се видя твърде разстроен по едрата 1/3-та пълноправен член на фамилията се зачудих, как да му върна доброто настроение. И като ми се обади вчера един приятел да ми честите празника, пък той командва една камара строителна техника, веднага се присетих какъв подарък да му поискам. Рекох му да ми прати едно багерче, с не много голяма кофа, та да не бием на очи и така по-рано, ако може. Приятелят сам дойде с един Caterpillar и след 15 минутна ювелирна акция, растението беше изръсено пред единия ни гараж.
                  Завих то с влажни парцали и го скрих, а в събота смятан да направя богат снимков материал на по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието, кога му увисне мандулата, като му покажа каква работа съм му нагласила за почивните дни. Той, милият, беше решил, че се отървал.
                  Наздраве!
                  Click image for larger version

Name:	wisteria.jpg
Views:	1
Size:	80.2 КБ
ID:	3176703

                  Last edited by tnm; 09.03.2017, 12:25.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                    Morgen
                    Каве мола
                    Каве, каве, ама ми падна скоростта. Я, виж там, помоли се, Кака може повтори.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                      Имам майстор на вилата, но мгновено го изоставам и ходам ти пала свещичка за здраве на черковата дано се спре болестния процес, щото ще продължиш да черпаваш и ше легнеш охтичава от задъхване и запотяване от психическото пренапрежение и от лишения от месни продукти сервирани на сътрапезниците. Пази се, ей, един път годишно стига! Да пием за това всеки да си знае мярката на поносимост на черпене - да дава и да приема! Ох!
                      Успокоих се. Повторенията са хубаво нещо, сал при ено начинание.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        Когато се речеш, на линия съм - драсни едно лично, че да пратя талифон, га наминаваш насам, да се чуем
                        Убаво. Кога се запътя към Голямо село, ще се чуем.
                        Наздраве!

                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Morgen
                          Каве мола
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Цела нощ съм не спала, душа съм брала заради туй свещенодействие. Голяма черна точка вече имаш в мойта памет - заличаването ще е трудно.
                            Наздраве!
                            Имам майстор на вилата, но мгновено го изоставам и ходам ти пала свещичка за здраве на черковата дано се спре болестния процес, щото ще продължиш да черпаваш и ше легнеш охтичава от задъхване и запотяване от психическото пренапрежение и от лишения от месни продукти сервирани на сътрапезниците. Пази се, ей, един път годишно стига! Да пием за това всеки да си знае мярката на поносимост на черпене - да дава и да приема! Ох!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Мисла, че тук е мястото да спомена, че имам слонска памет, еле па ако трябва да ме черпят.
                              Наздраве!
                              Когато се речеш, на линия съм - драсни едно лично, че да пратя талифон, га наминаваш насам, да се чуем
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                                Една малка почерпка в Кръчмата – един голям скок за Кака!
                                Цела нощ съм не спала, душа съм брала заради туй свещенодействие. Голяма черна точка вече имаш в мойта памет - заличаването ще е трудно.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X