IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Ей ти го късното кафе.
    [ATTACH=CONFIG]n3177330[/ATTACH]
    Знае кака ейй.......,от стара коза яре.....
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
      аре едно късно следобедно каве.......
      Ей ти го късното кафе.
      Click image for larger version

Name:	item_redwine.jpg
Views:	1
Size:	10.8 КБ
ID:	3177330
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • аре едно късно следобедно каве.......
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          :Мдъъ! По-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието отърва копането. Пък може и да не е. Сега ще му потърся дъждобрана.
          Наздраве
          А тук взе, че грейна. Напреку всекакву прогноз.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
            туй не е за закуска бре,дайте каве
            Click image for larger version

Name:	csm_Ristretto_ae88067f51.jpg
Views:	1
Size:	40.4 КБ
ID:	3177202
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
              :Мдъъ! По-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието отърва копането. Пък може и да не е. Сега ще му потърся дъждобрана.
              Наздраве
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • туй не е за закуска бре,дайте каве
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Мрачно! https://www.youtube.com/watch?v=WbkXwfeIU5o

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                    На нивата в неделя ....
                    Твоят познат нещо се объркАл....
                    Вече ми минават мисли да се махам от "леката работа на бюро"......(Може да е от лошото време....)

                    пп Португалките не са готини...
                    пп Таз сутрин в метрото гледам една мацка..( гледам а не заглеждам...)
                    Руса коса с червеникави краища ...Сигурно означава нещо.... Аз имам тълкуване, но оставям да пофантазираш наволя...
                    У фауната червения цвят е знак за приближаваща опасност. Та..., смелите мое да се пробват.
                    Наздраве!

                    П.П. Последният писък на модата при дамските фризури е два контрастни цвята на косата..
                    Last edited by tnm; 10.03.2017, 19:58.
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                      И аз съм ходил у Гон Конг,требе да знаеш,че драконите и горилите са тук
                      Така де, да не подценяваме родната действителност. И ний сме дали нещо на света! Къде добро, къде - не чак толкова. Наздраве за нашите хубавици?

                      Коментар


                      • Ако се падне студена зима трябва по няколко

                        Коментар


                        • Алоууу.
                          Аз ви писах леко да пофантазирате, вие се замечтахте, а некои направо се върнаха в младежките години, кога простатата беше само анатомичен термин...
                          Дай Боже на всекиму по едно топло Д, за да го топли в зимните дни....

                          Наздраве и за тез дето мечтаем и за хладинките .....!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                            Грую, то зависи от смеската. По големите градове и курортите може са хубавки. АмаЧичин бега на село при лозята, да пробва селското гурме. Там като му се озъби некоя местна и забравя и гурмето, и пиенето, и шаването. Та си седи в къщи. Като теб. Кой знай къф дракон ти взел страха в Хонг Конг. Некоя сестричка на Кинг Конг.
                            И аз съм ходил у Гон Конг,требе да знаеш,че драконите и горилите са тук
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Португалките са супер - имам си една теория, че колкото е по-бедна една страна, толкова са ѝ по-хубави жените - чиста физиология, щото просто няма как да надебелят, ама морето им (т.е. океанът) е доста студен, даже и в Мадейра по това време на годината Иначе си изпуснАл, че не си там сега, вместо у нас - аз преди 2 години бях в Хонг Конг по това време, преди 3 - в Дубай, а миналата и сега - на дъжд и студ у нас
                              Наздраве за топлите спомени
                              Грую, то зависи от смеската. По големите градове и курортите може са хубавки. АмаЧичин бега на село при лозята, да пробва селското гурме. Там като му се озъби некоя местна и забравя и гурмето, и пиенето, и шаването. Та си седи в къщи. Като теб. Кой знай къф дракон ти взел страха в Хонг Конг. Некоя сестричка на Кинг Конг.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                                На нивата в неделя ....
                                Твоят познат нещо се объркАл....
                                Вече ми минават мисли да се махам от "леката работа на бюро"......(Може да е от лошото време....)

                                пп Португалките не са готини...
                                пп Таз сутрин в метрото гледам една мацка..( гледам а не заглеждам...)
                                Руса коса с червеникави краища ...Сигурно означава нещо.... Аз имам тълкуване, но оставям да пофантазираш наволя...
                                Заглеждай се, бе, това шти остане. Не може ги имаш всичките. Те също им кеф. Кво като се възмущават на пръв вид. Вътре дяволчето им говори "По-хубава съм от другите, ша-льа-льа!" Пък некоя по-грозничка си вика "Опала, един будала!" и направо пристъпва към действие преди си избегал. Ааааа, ти затова значи не ги заглеждаш. Тогава да пием за предвидливостта!

                                Коментар

                                Working...
                                X