IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ем тогава само нещо с градус,ко ще и ферментирала бузъ да е
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

      Прясното мляко било противопоказно за възрастните човеци,нямали сме там някакви ензими като бебетата,за нас кисело,и сирне
      Тц...за по-възрастните кът Тянка и киселото мляко вечер е противопоказно...Прави киселини, болки в лявата област, панически атаки и накрая може и сърдечна криза да получи по - лабилен форумец, кът уважаемата Тянка...( пфу-пфу..да не и е уроки ...)

      Наздраве !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Прясно мляко, че трябва да успокоявам нервната система. Нощеска сън не съм спала при самата мисъл, дето има няква макар и минимална вероятност да почерпя.
        Наздраве!
        Прясното мляко било противопоказно за възрастните човеци,нямали сме там някакви ензими като бебетата,за нас кисело,и сирне
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
          Добро утро.
          Чай.Кафе,кой кво му душа сака.
          Прясно мляко, че трябва да успокоявам нервната система. Нощеска сън не съм спала при самата мисъл, дето има няква макар и минимална вероятност да почерпя.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lelq

            Черпиш ли? За мен какао
            ...и бира ...

            Наздраве !

            Коментар


            • Добро утро.
              Чай.Кафе,кой кво му душа сака.
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                " И за Кръчмата да оставите " - означава, че може да почерпиш с 2х30 гр от бъдещите ( дай - боже ) стотици литри припек....
                А дано, но надали...

                От 10 г разпространявам нови икономични методи в растениевъдството.... Много съм доволен - с минимум труд, постигам предизвикващи завист резултати.....

                Наздраве за НЕнаучния подход !
                Не ме разстройвай по това време на денонощието, че не мога заспа само га си помисля, че може да се наложи да почерпя. Пепел ти на клавиатурата за таквизи грозни предложения.
                Наздраве!

                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

                  Ще засадиш кисело зеле ли?
                  Правя опи в таз насока, ама нещо не се получава. Явно работещата част от родата не полага достатъчно усилия. Ще търпят критика.
                  Наздраве и да ти е живо и здраво името!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

                    Ще засадиш кисело зеле ли?


                    Направо в бидон с ракия....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Дай превод, че уважаемата клиентела на Кръчмата може да не разбира чуждите езици.
                      Наздраве!

                      П.П. Таз година съм решила да вкарам новаторски нотки у зеленчукопроизводството. При прегръщане на идеите ми от работещата част на родата, ще направя богат снимков материал и ще се фаля у Кръчмата.
                      " И за Кръчмата да оставите " - означава, че може да почерпиш с 2х30 гр от бъдещите ( дай - боже ) стотици литри припек....
                      А дано, но надали...

                      От 10 г разпространявам нови икономични методи в растениевъдството.... Много съм доволен - с минимум труд, постигам предизвикващи завист резултати.....

                      Наздраве за НЕнаучния подход !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение


                        П.П. Таз година съм решила да вкарам новаторски нотки у зеленчукопроизводството. При прегръщане на идеите ми от работещата част на родата, ще направя богат снимков материал и ще се фаля у Кръчмата.
                        Ще засадиш кисело зеле ли?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                          Колай йолсум !
                          От бонлук да се не отървете !
                          С камиони стока да возите !
                          Три гаража буркани да напълните !
                          100 кила ( и повече ) блага ракия да изпечете !
                          И за кръчмата да оставите !
                          Много наздравици да вдигате !
                          Дай превод, че уважаемата клиентела на Кръчмата може да не разбира чуждите езици.
                          Наздраве!

                          П.П. Таз година съм решила да вкарам новаторски нотки у зеленчукопроизводството. При прегръщане на идеите ми от работещата част на родата, ще направя богат снимков материал и ще се фаля у Кръчмата.
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Колай геле!
                            Колай йолсум !
                            От бонлук да се не отървете !
                            С камиони стока да возите !
                            Три гаража буркани да напълните !
                            100 кила ( и повече ) блага ракия да изпечете !
                            И за кръчмата да оставите !
                            Много наздравици да вдигате !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                              Честит имен ден, Наивнико !
                              Да си жив и здрав и да отебеш всички данъчни и други навлеци, дето ти развалят хатъра !

                              И аз си имам цветенце, китка безценна !!!

                              Наздраве !
                              Да ти е живо и здраво цветето!!!
                              Аз със данъчни проблеми нямам. Интересно напоследък са много готини.
                              В момента имам други, много големи грижи с "частни бюрократи" но, когато мога ще говоря.

                              Живи и здрави! И наздраве!!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                                Честит празник на цветята и на бурените кът мен.
                                Одих на църква, на фермерски базар, малиииий, дано ни заобикалят тези с камионите мачкащи хора.....
                                Букнах си Велинград за другата седмица и то на изненадващ евтинджак. Три звезди, ама да го духат тези с 1000 та лева за 3 дни. Така по леко ще изкарам 4-те дни бачкане.
                                Ся си чакам рибката и ви казвам - Наздраве!!!
                                Честит имен ден, Наивнико !
                                Да си жив и здрав и да отебеш всички данъчни и други навлеци, дето ти развалят хатъра !

                                И аз си имам цветенце, китка безценна !!!

                                Наздраве !

                                Коментар

                                Working...
                                X