IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Добре ги извърташ нещата, дума няма. То не че като си повикат дружка работата мощно ще потръгне, ама е правилно дето са рекли, че надеждата последна отупвала прахоляка от камбаната.
    Наздраве!
    Очевидно, на твоя - как беше - най-голямата третина... - си му въртяла вече тоя номер /с приятелката/... Ноооо: съвсеееем случайно си взела със себе си най-антипатичната си приятелка /от породата крокотигър/ - и той /третинката/, горкият се е стреснал още в самото начало... ))

    Направи друг експеримент /но няма да ти е удобно/: доведи му най-сексапилната си приятелка, да видиш колко е лесно да се - там вдига - ако има нещо за вдигане..., с което - видиш ли - ти или някоя друга - от години не можете да се справите...

    Тук става въпрос за вдигане на тежките, масивни мебели, които отдавна искаш да разместиш, но единствено приятелката ще помогне - да ѝ се ненадяваш /толкова крехка и нежна!/... и ти има да се чудиш как е станало така лесно..., ще стане, я - неведоми са пътищата... Да - масивните неща могат да се вдигат само от нежни създания...

    По горните причини - няма жена, която в подобна ситуация ще поиска "помощ" от красивата си приятелка - именно, защото ще се окаже, че ще има ефект... )) ..., но после ще бъде неестествено някак - при новото разместване на мебелите, когато той ти каже: "Ще стане по-лесно, ако хванеш ето тук - като НЕЯ...?" многоточие )) Я си карайте с крокотигъра, за да падне цялата вина върху него...

    Коментар


    • Честит празник на цветята и на бурените кът мен.
      Одих на църква, на фермерски базар, малиииий, дано ни заобикалят тези с камионите мачкащи хора.....
      Букнах си Велинград за другата седмица и то на изненадващ евтинджак. Три звезди, ама да го духат тези с 1000 та лева за 3 дни. Така по леко ще изкарам 4-те дни бачкане.
      Ся си чакам рибката и ви казвам - Наздраве!!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Такива са жените - не свършиш ли работата, те изритват по средата на нощта кога си готов да се гушкаш гузно начумерен, деликатно похъркващ. И ти викат търтей без меда да си докопал. Ми толкоз можем, а като не става да викат приятелка на помощ. На нас да помогнат, не на тях си. Наздраве за работливите прилежни търтеи!
        Добре ги извърташ нещата, дума няма. То не че като си повикат дружка работата мощно ще потръгне, ама е правилно дето са рекли, че надеждата последна отупвала прахоляка от камбаната.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq
          Наздраве , tnm
          Да си жива и здрава, Lelq! И сичките китки от Кръчмата също!
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Счупиф маникюра на десния показалец, когат го размахвах поучително и се наложи да изрежа фсичките. Не харесвам ноктопластиката, затуй сега месец ще съм без разни красоти върз ноктите.
            Наздраве!

            П.П. Ако единия не държи на пиене, другия на ...., хич не ми я фали тая тройка.
            Обезноктиха я! Един месец спокойно ще я вземаме на подбив. Как без ноктя спусъка ще дръпне? Тя да не е от Севлиево, та да пуца без маникюр?!? Наздраве за юначните севлиевки!
            Last edited by Trakatrak; 09.04.2017, 09:13.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Ми сигур не си се представил добре и са побързале да те отпратят по овреме..
              Наздраве!
              Такива са жените - не свършиш ли работата, те изритват по средата на нощта кога си готов да се гушкаш гузно начумерен, деликатно похъркващ. И ти викат търтей без меда да си докопал. Ми толкоз можем, а като не става да викат приятелка на помощ. На нас да помогнат, не на тях си. Наздраве за работливите прилежни търтеи!
              Last edited by Trakatrak; 09.04.2017, 09:16.

              Коментар


              • Цветница е! Честито на именниците цветни и цъфтящи! Да ни радват пъстри и наперени поне до зима, а по студеното ще ги вземаме на мезе, че спят мечешки сън до следващата Цветница.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                  Убаво де..
                  Поне един недостатък да открие човек в твоето съвършенство....
                  Щот сме в инвестиционен форум, затова трябва да се пише :

                  Съвети не давам и хвалби ( реклами ) не правя !

                  пп Дет се вика, всички сме с глави на раменете и който иска да опита, си е за негова сметка....

                  Смятам да се отправя към леглото, че утре в 7 съм на път....

                  Лека и приятна !!!
                  Колай геле!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Счупиф маникюра на десния показалец, когат го размахвах поучително и се наложи да изрежа фсичките. Не харесвам ноктопластиката, затуй сега месец ще съм без разни красоти върз ноктите.
                    Наздраве!

                    П.П. Ако единия не държи на пиене, другия на ...., хич не ми я фали тая тройка.
                    Убаво де..
                    Поне един недостатък да открие човек в твоето съвършенство....
                    Щот сме в инвестиционен форум, затова трябва да се пише :

                    Съвети не давам и хвалби ( реклами ) не правя !

                    пп Дет се вика, всички сме с глави на раменете и който иска да опита, си е за негова сметка....

                    Смятам да се отправя към леглото, че утре в 7 съм на път....

                    Лека и приятна !!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      Тянка прекопа мушкатата към 128 пъти и е станала злъчна щот и се повредил маникюра.....

                      Единия не държал на пиене, другия на .........

                      Тянке, Тянке....пълно щастие няма....

                      Затова природата е измислила тройките....

                      Наздраве !
                      Счупиф маникюра на десния показалец, когат го размахвах поучително и се наложи да изрежа фсичките. Не харесвам ноктопластиката, затуй сега месец ще съм без разни красоти върз ноктите.
                      Наздраве!

                      П.П. Ако единия не държи на пиене, другия на ...., хич не ми я фали тая тройка.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Тянка прекопа мушкатата към 128 пъти и е станала злъчна щот и се повредил маникюра.....

                        Единия не държал на пиене, другия на .........

                        Тянке, Тянке....пълно щастие няма....

                        Затова природата е измислила тройките....

                        Наздраве !
                        Last edited by 4i40; 08.04.2017, 20:54.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Ако беше от днес фанал нивята, щеше ем си изтрезнял от ветъра, ем коприва набрал за лечебен масаж на лелчето. Но само за себе си мислиш и каша от копривка сакаш да мааш. Зелена ти работата още щом лелчето изоставяш да се буди във вчерашния ден.
                          П. п. Имал съм подобен случай. Събудили ме бяха в 1.30 наместо в 5.30 и към два часът потеглих към гарата през изпразненото Цариградско шосе, тогава бул. Ленин. Последва стреснато разсънване. Наздраве за правилната времева ориеннтация!
                          Ми сигур не си се представил добре и са побързале да те отпратят по овреме..
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                            Добро утро !
                            Снощи имах много готино пиянство а днес страдам от отвратен махмурлук.....
                            Утре ще отида до вилата за прочистване и да набера и сваря малко коприва....Поне първата вода да изхвърля, че ми мирише на дървеници..

                            Кът кажа "Наздраве" и ми се драйфа....
                            Малеей, дан си изпил 2Х50!? Брях, брях ...
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              Добро утро !
                              Снощи имах много готино пиянство а днес страдам от отвратен махмурлук.....
                              Утре ще отида до вилата за прочистване и да набера и сваря малко коприва....Поне първата вода да изхвърля, че ми мирише на дървеници..

                              Кът кажа "Наздраве" и ми се драйфа....
                              Ако беше от днес фанал нивята, щеше ем си изтрезнял от ветъра, ем коприва набрал за лечебен масаж на лелчето. Но само за себе си мислиш и каша от копривка сакаш да мааш. Зелена ти работата още щом лелчето изоставяш да се буди във вчерашния ден.
                              П. п. Имал съм подобен случай. Събудили ме бяха в 1.30 наместо в 5.30 и към два часът потеглих към гарата през изпразненото Цариградско шосе, тогава бул. Ленин. Последва стреснато разсънване. Наздраве за правилната времева ориеннтация!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lelq
                                Боже, какъв стрес си причиних днес ...Снощи имах работа и не спах и днес , като се прибрах си легнах .И като засънувах.... (Утре трябва да стана по тъмни доби и ми е важно да не се успя ) и сънувайки отварям очи виждам , че не е тъмно и реших , че съм се успала. За 15 мин. , буквало минах под душа и скочих в дрехите и чак на вратата , грабвайки сака реших да видя колко съм закъсняла и гледам неразбиращо числата 18:26 Когато смлях , че още е днес , а не утре седнах на пода и се смях до пълно разсъннване . Мисля да пробвам , вместо да хвърлям това . Ако има желаещи , могат да се присъединят . (Нямам днешен вестник) язък.
                                Направо ми се замая махмурлийската тиква от написаното...
                                Обърках ден и нощ, сън и реалност, стрес и секс....
                                Така не може, Лелче ...
                                Шъ тъ лекувам....

                                Коментар

                                Working...
                                X