IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Според мен важното е, че не са й "развалили пари".
    Наздраве!
    Мдаааа, сега звонковите щеха да й тежат в торбичката и да й топлят душичката, че поне те й останали.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

      Прясното мляко било противопоказно за възрастните човеци,нямали сме там някакви ензими като бебетата,за нас кисело,и сирне
      Консумирам го предимно в млечен шоколад. Млечния шейк ми е бая блудкав.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

        Е, ако не си или си продухала тръбичката, значи не се познавате от Кръчмата. Изглежда са се впечатлили от възможното познанство.
        Според мен важното е, че не са й "развалили пари".
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq
          И бира , че щяха да ме сгазят полицаи и да ми пишат акт за неправилно пресичане . Ама се разминах само с лекция . Не ми върви с органите на реда . Сетих се преди време за друга случка. Имам познат с впечатляваща физика дето си имаше номер. Като мине покрай полицай свирка и му маха . И те му махат , а след няколко такива срещи решават , че го познават. Та и аз като жабата дето видяла , че подковават коня реших, че това е страхотна идея и пробвах. Да ама , като махнах на първите и те ме спряха да уточняваме от къде се познаваме .
          Е, ако не си или си продухала тръбичката, значи не се познавате от Кръчмата. Изглежда са се впечатлили от възможното познанство.

          Коментар


          • [QUOTE=tnm;n3186877]
            Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

            Ньеее-тцъъъ.... това много просто за Кака, пък и ще умирише Чужденеция. Направо аспержи на скара мариновани ще сади с компетентни консултации и указания. Дано й се получи. Ако ли не, поне нека всички мушката да цъффффтят.[/QUOTE]

            Ша цъфнат, га ти цъфнат налъмите. Едно вече даде фира, другите също нещо са омърлушени, бетер 4i40 на другия ден след като вечерта е пил 2Х50. Мани, мъкааа.
            Наздраве!
            Ехххх, КаКа веднъж да се разшета и пак да не й се получи.
            Last edited by Trakatrak'; 10.04.2017, 21:55.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
              Аз знам стотици формули(и какво от това), всъщност е важна само една -формулата на живота.....и формула 1

              Пфуууу,допи ми се....
              Ти си химик, бре!!! И аз навремето знаех формулата на витамин В12, ама сега като не ми трябва, що да я помня!?
              Наздраве!

              П.П. Формула 1 - цапни му две, ха още пет, оха ли е?
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                " И за Кръчмата да оставите " - означава, че може да почерпиш с 2х30 гр от бъдещите ( дай - боже ) стотици литри припек....
                А дано, но надали...

                От 10 г разпространявам нови икономични методи в растениевъдството.... Много съм доволен - с минимум труд, постигам предизвикващи завист резултати.....

                Наздраве за НЕнаучния подход !
                И аз така, с минимум труд шашвам как все нещо се получава. Питат ме, ти през нощя да не би да си докопваш нещо. Докопвам си, квото докопам.

                Коментар


                • [QUOTE=Trakatrak';n3186876]

                  Ньеее-тцъъъ.... това много просто за Кака, пък и ще умирише Чужденеция. Направо аспержи на скара мариновани ще сади с компетентни консултации и указания. Дано й се получи. Ако ли не, поне нека всички мушката да цъффффтят.[/QUOTE]

                  Ша цъфнат, га ти цъфнат налъмите. Едно вече даде фира, другите също нещо са омърлушени, бетер 4i40 на другия ден след като вечерта е пил 2Х50. Мани, мъкааа.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

                    Ще засадиш кисело зеле ли?
                    Ньеее-тцъъъ.... това много просто за Кака, пък и ще умирише Чужденеция. Направо аспержи на скара мариновани ще сади с компетентни консултации и указания. Дано й се получи. Ако ли не, поне нека всички мушката да цъффффтят.

                    Коментар


                    • Аз знам стотици формули(и какво от това), всъщност е важна само една -формулата на живота.....и формула 1

                      Пфуууу,допи ми се....
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                        А ич.....

                        Кандидатите с математика се наблюдават с електронен микроскоп....Демек са единични атоми ....

                        Напълно е във вероятностите да се влезе в който и да е Университет ( без СУ - ФМИ ) с диплома или оценката от матурата....Що се мъчат не разбирам...

                        В СУ - ФМИ не влизат математици, дето използват таблици за помощни средства, щото всичко им е в главата

                        От тези разсъждения следва, че всякакви таблици, мъки, страдания и терзания по изпитния процес си е загуба на време...

                        СРЕДСТВА ТРЯБВАТ, СРЕДСТВА....
                        Ми, щото да речем, че няма да се държи матура по математика, а по нещо друго си. И понеже освен с нещото друго си, сме добре с математиката, па и с английския, а парите за предварителните изпити не са проблем за мама и тати ... нашти разсъждения са, че всяко явяване и съответния резултат се тълкува като вид възможност.
                        Наздраве!

                        П.П. Въпросът ми беше за сборника с формулите.
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Поради таз причина мераклиите сте повече от китайците и индийците взети заедно.
                          Наздраве!

                          А бе ..., мое ли некой знаещ да ми сподели ква е тая нова мода у университетите - при кандидатстване с математика да не мое да ползваш всеизвестната четиризначната таблица с формулите, а задължително да си купиш издание на съответния ВУЗ!? Ъъъ, до тез паре ли допряха / 3-4-5 български лефа/!?
                          Пак наздраве!
                          А ич.....

                          Кандидатите с математика се наблюдават с електронен микроскоп....Демек са единични атоми ....

                          Напълно е във вероятностите да се влезе в който и да е Университет ( без СУ - ФМИ ) с диплома или оценката от матурата....Що се мъчат не разбирам...

                          В СУ - ФМИ не влизат математици, дето използват таблици за помощни средства, щото всичко им е в главата

                          От тези разсъждения следва, че всякакви таблици, мъки, страдания и терзания по изпитния процес си е загуба на време...

                          СРЕДСТВА ТРЯБВАТ, СРЕДСТВА....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                            Ника мож си смени, но мерака никогаш.....

                            Наздраве !
                            Поради таз причина мераклиите сте повече от китайците и индийците взети заедно.
                            Наздраве!

                            А бе ..., мое ли некой знаещ да ми сподели ква е тая нова мода у университетите - при кандидатстване с математика да не мое да ползваш всеизвестната четиризначната таблица с формулите, а задължително да си купиш издание на съответния ВУЗ!? Ъъъ, до тез паре ли допряха / 3-4-5 български лефа/!?
                            Пак наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Хих, и това пише ендевид дето скоро ще си сменя ника от "4i40" на "дедо".
                              Наздраве!
                              Ника мож си смени, но мерака никогаш.....

                              Наздраве !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                                Тц...за по-възрастните кът Тянка и киселото мляко вечер е противопоказно...Прави киселини, болки в лявата област, панически атаки и накрая може и сърдечна криза да получи по - лабилен форумец, кът уважаемата Тянка...( пфу-пфу..да не и е уроки ...)

                                Наздраве !
                                Хих, и това пише ендевид дето скоро ще си сменя ника от "4i40" на "дедо".
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X