IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тракчо отдавна сладки сънища сънува и с Томахоци не мож го вдигна да пусне Щурците:

    https://www.youtube.com/watch?v=borg-YfeUIs

    --------------------------------------------------------------------------

    Това е за Загорка на разсъмване:

    Manowar - Hail and Kill (Минск 16.02.2016г.)

    https://www.youtube.com/watch?v=8PDL7DwAOBY
    Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

    Коментар


    • [QUOTE=Trakatrak';n3187251]
      Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Че каква разликата? Ти да не искаш Кирил Маричков да си захапала? Наздраве за високите кръвожадни цели!
      Щурецът само скача, па скакалеца може и да лети. На снимката ми се струва, че има издължени крила и затова изказах предположение дето да е скакалец.
      Пусни сега една песен на Щурците за безплатна лекция за инсектите, която ти изнесох.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • [QUOTE=tnm;n3187229]
        Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

        Ентомологията не ми силната страна, ама това като го гледам е зелен скакалец, а не щурец.
        Наздраве!
        Че каква разликата? Ти да не искаш Кирил Маричков да си захапала? Наздраве за високите кръвожадни цели!

        Коментар


        • [QUOTE=4i40;n3187188]
          Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Не си, не се кахъри...!
          Все пак и отровата в малки количества е лекарство ..

          Наздраве !
          Благодаря, благодаря! Че почти са бях потресла от самата си мен.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • [QUOTE=Trakatrak';n3187225]
            Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Ти себе си гледай на кво приличаш захапала злощастния щурец. Не го мисли Цвекито. Да пием за реалистичната самооценка!
            Ентомологията не ми силната страна, ама това като го гледам е зелен скакалец, а не щурец.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • [QUOTE=tnm;n3187124]
              Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

              Ми като го е зел това Цвети, да му осигури добра среда, да го гледа и рани добре и тогаз няма се обърне на Дзвер.
              Наздраве!
              Ти себе си гледай на кво приличаш захапала злощастния щурец. Не го мисли Цвекито. Да пием за реалистичната самооценка!

              Коментар


              • [QUOTE=tnm;n3187161]
                Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                А бе, не съм баш отровна, ама вярно им действам кат инхибитор на повечето треволяци.
                Наздраве!
                Не си, не се кахъри...!
                Все пак и отровата в малки количества е лекарство ..

                Наздраве !

                Коментар


                • [QUOTE=4i40;n3186930]
                  Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                  Тракащия, чуй сеа, чуй и помни....
                  На Кака не и върви с цветята щот ѝ са конкуренция...Тя си пада малко отровна и кът се разшета около тях, те изсъхват.....
                  Ако обгрижваше Венерини коси, щяха да си скубят косите с горкото растение ( папрат)

                  Наздраве за китките, дето стават за зелена салата....!
                  А бе, не съм баш отровна, ама вярно им действам кат инхибитор на повечето треволяци.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • добър ден.
                    дал Бог добро!
                    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                    Коментар


                    • [QUOTE=Trakatrak';n3187068]
                      Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                      Кака е от месоядните цветя. Да не й се навърташ наоколо. Наздраве за доброто храносмилане!


                      Заглавието
                      гласи:
                      Купих си цвете, а то се оказа звяр

                      Прочети още на: http://www.dnes.bg/slideshow.php?mre...6672&pid=38169

                      Което ми прозвуча като: Взехме се с едно Цвете, пък то се оказа Дзвер! Цветница нали мина?
                      Ми като го е зел това Цвети, да му осигури добра среда, да го гледа и рани добре и тогаз няма се обърне на Дзвер.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • [QUOTE=4i40;n3186930]
                        Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                        Тракащия, чуй сеа, чуй и помни....
                        На Кака не и върви с цветята щот ѝ са конкуренция...Тя си пада малко отровна и кът се разшета около тях, те изсъхват.....
                        Ако обгрижваше Венерини коси, щяха да си скубят косите с горкото растение ( папрат)

                        Наздраве за китките, дето стават за зелена салата....!
                        Кака е от месоядните цветя. Да не й се навърташ наоколо. Наздраве за доброто храносмилане!


                        Заглавието
                        гласи:
                        Купих си цвете, а то се оказа звяр

                        Прочети още на: http://www.dnes.bg/slideshow.php?mre...6672&pid=38169

                        Което ми прозвуча като: Взехме се с едно Цвете, пък то се оказа Дзвер! Цветница нали мина?

                        Коментар


                        • добър вечер кръчмари))) дишате ли)))) за леля - https://www.youtube.com/watch?v=8Vo5T4VGc64
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • [QUOTE=Trakatrak';n3186884]
                            Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Ехххх, КаКа веднъж да се разшета и пак да не й се получи.
                            Тракащия, чуй сеа, чуй и помни....
                            На Кака не и върви с цветята щот ѝ са конкуренция...Тя си пада малко отровна и кът се разшета около тях, те изсъхват.....
                            Ако обгрижваше Венерини коси, щяха да си скубят косите с горкото растение ( папрат)

                            Наздраве за китките, дето стават за зелена салата....!

                            Коментар


                            • [QUOTE=tnm;n3186897]
                              Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                              Мълчи, мълчииии. По-едрата 1/3-та още не е констатирал загубите.
                              Наздраве!
                              Подай ми мейла му услужливо заобиколно го уведома. Не знам чувала ли си го вица за заобиколното уведомяване от старшината.

                              Коментар


                              • [QUOTE=Trakatrak';n3186884]
                                Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Ехххх, КаКа веднъж да се разшета и пак да не й се получи.
                                Мълчи, мълчииии. По-едрата 1/3-та още не е констатирал загубите.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X