IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Теб не съм те сънувала. Сал ятото млади девойки де тичаха на някъде с книгата и химикалката в ръка, па на заден фон у мозъка ми се въртеше, че ти си написал книгата и затова гонят теб.
    Наздраве!

    П.П. Навремето харесвах книгите на този автор. Сега не съм ги препрочитала. Може фпечатленията ми да станат други.
    Не хитрувай - сънувала, несънувала. Чичин се обърка вече. Тамън да заръча и него да сънуваш, ама по-така, неглиже.
    Аз пък забравих ти честитя празника. Днес цял ден се не пофаща домакинска работа. Честито! И понеже имам гост прост чак от морето, та рекох да му обясня, че днес не се готви, но срещнах твърд атеистичен отпор "Ми да ходим на ресторан тогава." А най-близкия на 10 км. И това за обед, после за вечеря. Та си рекох, аз да не съм като Кака пръв, голем, закръглен, виден, най-издигнат лентяй и взех та сготвих. Ка-пи-ту-ла-ция в равнението с Тянка по мързина.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

      Още една с проблясъци. В смисъла на впечатляващата фраза на героинята на Катето Евро от "За къде пътувате" ште питам "Кой ти дава право ме сънуваш, ма?" А със сина на Антон Дончев съм бил съученик и съм ходил често у тях. Колкото до дългокраките дами, трябваше сънуваш, че за друго ме преследват.
      Теб не съм те сънувала. Сал ятото млади девойки де тичаха на някъде с книгата и химикалката в ръка, па на заден фон у мозъка ми се въртеше, че ти си написал книгата и затова гонят теб.
      Наздраве!

      П.П. Навремето харесвах книгите на този автор. Сега не съм ги препрочитала. Може фпечатленията ми да станат други.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Кака ще ти разкаже нейния сън, че той доста по-хубав от твоя.
        Сънувала съм, че ти си написал "Време разделно" и отсекъде те преследваха дългокраки дами с "големи очи" да ти искат афтограв.
        Наздраве!
        Още една с проблясъци. В смисъла на впечатляващата фраза на героинята на Катето Евро от "За къде пътувате" ште питам "Кой ти дава право ме сънуваш, ма?" А със сина на Антон Дончев съм бил съученик и съм ходил често у тях. Колкото до дългокраките дами, трябваше сънуваш, че за друго ме преследват.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

          Дааа, в 1.25 часа томахоците се разхождаха из сънищата. Нощеска странен цветен сън. В широка приемна на американското консулство опашка кандидати за Америка. Един русоляв инфаркт щеше получи, че закъснял с два часа за реда му и почна се тръшка. А прислужник някъф почистваше някакви помпозни декоративни статуи къде тавана и като свърши, скочи от към 4-5 метра височина на някакъв гравитационен омекотител във вид на дюшек и си тръгна. Сега Кака ще ми съня разтълкува, че много веща и ука.
          Кака ще ти разкаже нейния сън, че той доста по-хубав от твоя.
          Сънувала съм, че ти си написал "Време разделно" и отсекъде те преследваха дългокраки дами с "големи очи" да ти искат афтограв.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lelq

            Щом мислиш така съм познала
            Повярвай ми , не се познаваме .
            Без да се познаваме не може навържеш нещата и да си направиш асоциациите. Та какво да натоварваме пиянките с твоите проблясъци. По-добре пусни некоя песничка "Млади кончета пият вода", че я каква пролет е. От тре дена попийваме и похапваме все навън. Ама, май ще се разваля.
            Я да я пусна аз:
            https://www.youtube.com/watch?v=D-CgcZE7j2M
            Last edited by Trakatrak'; 12.04.2017, 13:48.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq

              Сега шофифам. Денят ми почна кисело и тройно тракащо , ама вече е ок. Не каза познах ли
              Е, ти нищо не споменаваш за себе си, пък тражиш потвърждения. Все пак си мисля, че се познаваме. За което наздраве!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                Морген.
                Летището ни е като държавата-малко,мръсно,неприветливо,с кисели служители!!!

                Много ще ми липсват тези неща,като избегам,някой ден...
                Хубав ден.
                Не се коси, ний си ги носим оттатък. Там също жулим ракийка, наместо троен дестилат.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq

                  Свърших нещо и след малко излизам , но първо ще си поиграя. Като се има предвид никът и аватарът ти , реакцията на песничката и думите ми "жужене" , връзката , която направи с Бастилията и миналото , аз смятам , че си имал кръвосмучещ прякор.
                  пп. Не се впечатлявай от дедукцията ми , ако съм познала , защото може и да си споменал някога нещо , което съм подминала , но сега е изплувало. Наздраве и приятен ден
                  Шерлока Дюдю Мегре Поаро Авакумова Захова! Потресен съм и ви приканвам да пием за дедективите!

                  Коментар


                  • Морген.
                    Летището ни е като държавата-малко,мръсно,неприветливо,с кисели служители!!!

                    Много ще ми липсват тези неща,като избегам,някой ден...
                    Хубав ден.
                    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq

                      Реших, че си познал мотопистата на клипчето. Нямаме общо минало.
                      Не вярвам да е просто попадение, щото си уцелила някои неща. Или аз съм се изпуснал по- преди. Наздраве за неслучайните съвпадения!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lelq
                        Мотопистата ли ?
                        Аз никога не се излагам . А съветът е добър . Ще те черпя още едно
                        Мотопистата нищо не ми говори. Пък може и съвпадение някво те обърква. Изплюй нещо по-едро. Аз бих те насочил към Бастилията. И фнимавай с почерпките, тисе не препълни сметката.

                        Коментар


                        • [QUOTE=Lelq;n3187333]
                          Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                          с какво
                          С въображаем коктейл амброзия със златен прашец и розов цвят. Само да не ме прокара. Но щом е аванта, нема съм сфанта.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq
                            Аз ще си пусна да ми жужи. Не да трака https://m.youtube.com/watch?v=Y6LZu8PxZh8
                            Успешен ден , Кръчма !
                            Лелче, явно имаме некои допирни точки с теб, но не щеш да ги изложиш, че да не се изложиш. Стой си в уютната анонимност, щото инак бъзик голям те чака предвид евентуалното ни общо минало.

                            Коментар


                            • [QUOTE=Lelq;n3187329]
                              Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                              Считай се за почерпен и си сипвай каквото ти се пие .
                              Облажих се!

                              Коментар


                              • [QUOTE=Lelq;n3187321]
                                Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                                Добро утро ! Аз ще те черпя каквото пиеш , само за да ми кажеш , защо си пуснал една песен три пъти
                                Щото са различни варианти, лелче. Освен това така се прави сутрешно забиване в кофата и после цел ден трака из нея. И вечерта напълно готов за запивка само да я изфърлиш от кофата.
                                П.п. Като за сутрин шоколадов шейк.

                                Коментар

                                Working...
                                X