IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

    Ехх, младо , младо....
    За да влиза по - бавно бре...И по - продължително....
    "Дъртьо" , аз туй го знам,даже и с формули мога да ти го напиша.
    Въпро са е кому е нужно????
    Иди в Чужбината,и да ти е задрава гърбината,ако по тоя начин я караш
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

      Той чите, чите, но не помни....

      Аз щот малко чета, помня....

      Беше споделила, че горкия едър 1/3 човек ( а другото е машина за работа..), прави палачинки с два тигана....
      Щот трудно се храни едно семейство, кога само един работи.....Мнооого генерали, мнооого.....

      Наздраве !
      Чел съм аз, чел съм, но съзнанието само игнорира или затрива противните факти. Иначе ще сънувам кошмари как некоя старшинка ме командори в кухнята.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Да, дори изказах горещи благодарности на БНА, дет го научила като захване една работа, да я свършва докрай - от направата на палачинките и подреждане на всички използване съдове у съдомиялната.
        Наздраве!
        Чудех се аз кой награди БНА за провежданото примерно готварско обучение с нов добре закръглен министър, а то Кака била изказвала благодарности. Те габровчани така се отблагодаряват. Не пестат кога е за некой друг.
        Last edited by Trakatrak'; 16.06.2017, 15:25.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
          Защо възпрепятствате преминаването на алкохола в кръвта бре,вие луди ли сте?
          Ехх, младо , младо....
          За да влиза по - бавно бре...И по - продължително....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
            Защо възпрепятствате преминаването на алкохола в кръвта бре,вие луди ли сте?
            Мани ги, само хабят материала и времето. Това като оня сърбин от "Горещ вятър", де изобрети алкохол от който не се напиваш, ама хич не се харчеше. Масълцето обаче не възпрепятства, а само забавя.

            Коментар


            • Защо възпрепятствате преминаването на алкохола в кръвта бре,вие луди ли сте?
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                Той чите, чите, но не помни....

                Аз щот малко чета, помня....

                Беше споделила, че горкия едър 1/3 човек ( а другото е машина за работа..), прави палачинки с два тигана....
                Щот трудно се храни едно семейство, кога само един работи.....Мнооого генерали, мнооого.....

                Наздраве !
                Да, дори изказах горещи благодарности на БНА, дет го научила като захване една работа, да я свършва докрай - от направата на палачинките и подреждане на всички използване съдове у съдомиялната.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Не ме четеш, бре!!! Или не ти е направило фпечатление.
                  Аз отдавна съм декларирала, че направата на палачинките у пещерата са задължение и удоволствие за по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието. Другите 2/3-ти пълноправни и единият непълноправен член на домочадието ги хапваме, щото винаги трябва да се търси баланс у битовите взаимоотношения.
                  Наздраве!
                  Той чите, чите, но не помни....

                  Аз щот малко чета, помня....

                  Беше споделила, че горкия едър 1/3 човек ( а другото е машина за работа..), прави палачинки с два тигана....
                  Щот трудно се храни едно семейство, кога само един работи.....Мнооого генерали, мнооого.....

                  Наздраве !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Не ме четеш, бре!!! Или не ти е направило фпечатление.
                    Аз отдавна съм декларирала, че направата на палачинките у пещерата са задължение и удоволствие за по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието. Другите 2/3-ти пълноправни и единият непълноправен член на домочадието ги хапваме, щото винаги трябва да се търси баланс у битовите взаимоотношения.
                    Наздраве!
                    Именно, именно, никога не е късно се научи човек, макар и от излегнато положение.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                      ...намазана с масълце.....
                      Че да възпрепятства преминаването на алкохоля у кръвта. Много си праф.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                        Конфитюр като този тук ли? Чи то ни изглежда зле. Я, да видим, така как си полегнала, мое ли извъртиш десетина палачинки. Ще ги менкаме девет па-нки за лъжица висококвалитетно сладко. Наздраве с черешовка!
                        Не ме четеш, бре!!! Или не ти е направило фпечатление.
                        Аз отдавна съм декларирала, че направата на палачинките у пещерата са задължение и удоволствие за по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието. Другите 2/3-ти пълноправни и единият непълноправен член на домочадието ги хапваме, щото винаги трябва да се търси баланс у битовите взаимоотношения.
                        Наздраве!

                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          Добро утро !
                          Днес станах стреснат от някаква гарга ...
                          Леко се депресирах , направих обратен завой с колата и направо в Дивото....
                          Раздадох задачите по телефона, косих ( безнадеждна работа ), пръснах една доза раундъп, посях 6 корена домати и 10 краставици и като съм задрямал в 13ч, та чак в 18ч ме събуди едно славейче....Малко повече мрънкаше, че тва моето селяндурчване излизало от контрол....
                          Аз съм подготвен за тази тирада ....
                          - Съкровище, отидох на вилата за да ти донеса ароматни еко ягоди и черен касис ....

                          пп Не ми повярва...( не знам защо...а аз съм толкова убедителен...)

                          Наздраве !
                          Разбрало е славейчето за сръбската връзка. Сигурно и то влиза по терлици късне нощяв Кръчмата. Да види под коя маса хъркоци нейното туканче.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Сладолед не обичам. Пет, шест бройки за цялото лято . това ми е норма.
                            Ама за да не си кахърен, може си намажа "конфитюра", дето го пробутваш, на една леко препечена филийка.
                            Наздраве!
                            Конфитюр като този тук ли? Чи то ни изглежда зле. Я, да видим, така как си полегнала, мое ли извъртиш десетина палачинки. Ще ги менкаме девет па-нки за лъжица висококвалитетно сладко. Наздраве с черешовка!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Сладолед не обичам. Пет, шест бройки за цялото лято . това ми е норма.
                              Ама за да не си кахърен, може си намажа "конфитюра", дето го пробутваш, на една леко препечена филийка.
                              Наздраве!
                              ...намазана с масълце.....

                              Коментар


                              • Добро утро !
                                Днес станах стреснат от някаква гарга ...
                                Леко се депресирах , направих обратен завой с колата и направо в Дивото....
                                Раздадох задачите по телефона, косих ( безнадеждна работа ), пръснах една доза раундъп, посях 6 корена домати и 10 краставици и като съм задрямал в 13ч, та чак в 18ч ме събуди едно славейче....Малко повече мрънкаше, че тва моето селяндурчване излизало от контрол....
                                Аз съм подготвен за тази тирада ....
                                - Съкровище, отидох на вилата за да ти донеса ароматни еко ягоди и черен касис ....

                                пп Не ми повярва...( не знам защо...а аз съм толкова убедителен...)

                                Наздраве !

                                Коментар

                                Working...
                                X