IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
    Предлагам Тракитрак като гореща глава-историк да изнесе начална лекция за основни понятия от историята на Османската империя и с оглед факта, че следващата ни външно-политическа ориентация ще е свързана с Анадола.......
    Добре си се ориентирал кво ни чака, но аз съм слаба ракия в османистиката.. Наздраве със слаба ракия!

    Коментар


    • Предлагам Тракитрак като гореща глава-историк да изнесе начална лекция за основни понятия от историята на Османската империя и с оглед факта, че следващата ни външно-политическа ориентация ще е свързана с Анадола.......
      Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

        Пийна ли студена биричка? А сега полегни си починеш от жежкото слънце. И не пипай остри предмети се не порежеш. Наздраве за Омар Хаям!
        П.п. Надявам се не бъркам името що бешикташите се оказаха бекташи. А бешикташи вероятно са привържениците на Бешикташ или жителите на едноименния квартал. Ех, първа старост!
        Бекташи са, вярно и аз съм се объркала. Сега погледнах чичко Гугъл. Ще приемем използваното от теб и мен наименование като лапсус на клавиатурата.
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Зная, щот съм почитателка на персийската поезия.
          Наздраве!

          П.П. Без твое позволение, бирата е сменям с бяло вино.
          От виното ставаш войнствена. Не позволявам, ала това нема никакво значение, за съжаление.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Зная, щот съм почитателка на персийската поезия.
            Наздраве!

            П.П. Без твое позволение, бирата е сменям с бяло вино.
            Пийна ли студена биричка? А сега полегни си починеш от жежкото слънце. И не пипай остри предмети се не порежеш. Наздраве за Омар Хаям!
            П.п. Надявам се не бъркам името що бешикташите се оказаха бекташи. А бешикташи вероятно са привържениците на Бешикташ или жителите на едноименния квартал. Ех, първа старост!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

              Ето, ето кой ги назнайва работите от Средновековието. Любезна ми, излез се поразходи, днес е първо лято, не стой на сянка, напечи се. А довечера слагай мокри кърпи на главата, пий студена биричка и не се занимавай с хладни оръжия, що в жегата са се напекли и парят.
              Зная, щот съм почитателка на персийската поезия.
              Наздраве!

              П.П. Без твое позволение, бирата е сменям с бяло вино.
              Last edited by tnm; 21.06.2017, 18:02.
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                От високите дневни температури ще да е това мое държание. Надвечер ще се коригирам.

                П.П. Дервишите се въртят като пумпали, не бешикташите. Нищо, че и двете секти са свързани със суфизма. Практиките им са различни.
                Ето, ето кой ги назнайва работите от Средновековието. Любезна ми, излез се поразходи, днес е първо лято, не стой на сянка, напечи се. А довечера слагай мокри кърпи на главата, пий студена биричка и не се занимавай с хладни оръжия, що в жегата са се напекли и парят.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                  Другарке Тянке, много миролюбиво я почвате днес. А зяпачите питат: Точите ли, точите ли? Ама не вино дали точите, а мечовете, мечовете и ножиците.
                  От високите дневни температури ще да е това мое държание. Надвечер ще се коригирам.

                  П.П. Дервишите се въртят като пумпали, не бешикташите. Нищо, че и двете секти са свързани със суфизма. Практиките им са различни.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                    Днес астрономическото лято било настъпило. Време му беше вече.
                    Наздраве!
                    Другарке Тянке, много миролюбиво я почвате днес. А зяпачите питат: Точите ли, точите ли? Ама не вино дали точите, а мечовете, мечовете и ножиците.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение



                      Аааа, нье! Вече сме предупредени. Никакво кусанье! Първо трябва да уточниш, с кой "меч" ги режете тия неща: с острия, или - с тъпия!

                      "Тарикат" - е много примамлива квалификация, но, откакто си разменяхте виртуални "мечове" - определено сте ми прекалено много съмнителни /двамцата/...
                      Мечовете ги тражи в Габроу, там е ковачницата на родината. А тарикат, ако не знаеш, е член на бешикташкия орден май беше, който лапа без да плаща и после се върти като пумпал. И аз така като се налапам в ресторана фана некоя девойка на дансинга, въртя я, въртя я, та като й се завърти главата, тя да плати сметката. Ама, нещо не се получава. Язък!
                      Last edited by Trakatrak'; 21.06.2017, 13:18.

                      Коментар


                      • Днес астрономическото лято било настъпило. Време му беше вече.
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                          Някои посрещат утрото с горчиво кафе, а тарикатите кусаме:


                          Аааа, нье! Вече сме предупредени. Никакво кусанье! Първо трябва да уточниш, с кой "меч" ги режете тия неща: с острия, или - с тъпия!

                          "Тарикат" - е много примамлива квалификация, но, откакто си разменяхте виртуални "мечове" - определено сте ми прекалено много съмнителни /двамцата/...

                          Коментар


                          • Някои посрещат утрото с горчиво кафе, а тарикатите кусаме:

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Ти се радвай, че не размахвам ножицата и не ти меря дължината на нишката.
                              Наздраве!
                              Нишката ми бронирана с ризница, а дамските ножички са крехки и изтънчени, не, ами изтънени. Чекай за всеки случай те благонастроя, че в Габъру още може имате от големите на Рачя. Предпазливостта опазва нишките на юнаците от манячките с ножици в ръцете.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                                Другарке Тянке, ти защо се намесваш в чужд разговор. Аз говора на Кака. Ти каква кака ще си ми кат си толкова отдалечена от пенсионерския клуб, та чак размахваш с една ръка меча на съдбата? Теб те отпращаме в пустинята да гониш камилите. И ако някоя камила те наплюе, спомни си, че и у нас по морето има камили, та и там може да ти приложат таз разкрасителна и подмладителна процедура. Наздраве за камилското мляко!
                                Ти се радвай, че не размахвам ножицата и не ти меря дължината на нишката.
                                Наздраве!

                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X