IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


    В общият случай, може да се окаже, че двамата сте си избрали един девиз. Кодиран е в последното изречение от цитата горе.../Тъп ще го ползвам, че да се мъчиш./... /на мен ми звучи доста двусмислено, но със сигурност ще е трудно: охкане, пъшкане, мъчения!/

    Според моето /скромно/ мнение /на страничен наблюдател/, това, чий меч ще се окаже по-остър или по-тъп - може да се реши единствено по време на срещата...
    Те страничните наблюдатели най-често лично пробват колко наточен меча. Я, си подай пръстчето. Наздраве за отзивчивото съдействие!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Ъхъ, добре ме подсети. Спирам да те дебна с оптиката, а направо идвам с меча, да ти резна зелката. И въобще няма да ходя до Етъра да го наточвам. Тъп ще го ползвам, че да се мъчиш.
      Наздраве!
      Другарке Тянке, ти защо се намесваш в чужд разговор. Аз говора на Кака. Ти каква кака ще си ми кат си толкова отдалечена от пенсионерския клуб, та чак размахваш с една ръка меча на съдбата? Теб те отпращаме в пустинята да гониш камилите. И ако някоя камила те наплюе, спомни си, че и у нас по морето има камили, та и там може да ти приложат таз разкрасителна и подмладителна процедура. Наздраве за камилското мляко!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Ъхъ, добре ме подсети. Спирам да те дебна с оптиката, а направо идвам с меча, да ти резна зелката. И въобще няма да ходя до Етъра да го наточвам. Тъп ще го ползвам, че да се мъчиш.
        Наздраве!

        В общият случай, може да се окаже, че двамата сте си избрали един девиз. Кодиран е в последното изречение от цитата горе.../Тъп ще го ползвам, че да се мъчиш./... /на мен ми звучи доста двусмислено, но със сигурност ще е трудно: охкане, пъшкане, мъчения!/

        Според моето /скромно/ мнение /на страничен наблюдател/, това, чий меч ще се окаже по-остър или по-тъп - може да се реши единствено по време на срещата...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

          Каке, успокоително е, че си на половината възраст на Лилито. Ама, какъв бедър изкарва жената. Лошото е, че майтапчии като Славчо я препращат да се е родила преди още Христа. Та ще излезе, че на майтап си произлязла некъде около Първия Кръстоносен поход. Дори може да си участвала в него. Наздраве за правдивите майтапи!


          Ъхъ, добре ме подсети. Спирам да те дебна с оптиката, а направо идвам с меча, да ти резна зелката. И въобще няма да ходя до Етъра да го наточвам. Тъп ще го ползвам, че да се мъчиш.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Юбилей е само петдесетгодишнината. Еврейска традиция няква беше.
            Наздраве!
            Каке, успокоително е, че си на половината възраст на Лилито. Ама, какъв бедър изкарва жената. Лошото е, че майтапчии като Славчо я препращат да се е родила преди още Христа. Та ще излезе, че на майтап си произлязла некъде около Първия Кръстоносен поход. Дори може да си участвала в него. Наздраве за правдивите майтапи!



            Коментар


            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


              Тцтцтцтцтц..., пак се опитваш да ни налагаш твоите критерии за възраст! )) Имаме си СВОИ критерии!

              Аз мисля, че няма дама, която да си признае горното. Сигурен съм и дори - повече от сигурен, че 2 х 25 са си отвсякъде 25!!!
              Колкото повече, толкова повече!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                Тцтцтцтцтц..., пак се опитваш да ни налагаш твоите критерии за възраст! )) Имаме си СВОИ критерии!

                Аз мисля, че няма дама, която да си признае горното. Сигурен съм и дори - повече от сигурен, че 2 х 25 са си отвсякъде 25!!!
                Глупости, 50 е новото 30, както твърди една сервитьорка, която по съвместителство е собственост на банка и винпром. Апропо, същото го твърдят и от сексът и г@зът - там разни Карите, Тузари и прочие овчари...

                Аз лично не виждам проблем с годините - да, остаряваме, неизбежно е, факт, който не е особено приятен, но няма как да сме вечно на 18, както на всички ни се иска. Е, има един вариант, но той е доста черен и като хумор, и като факт Неизбежен процес е, и от него няма измъкване, затова просто се приема и толкова. Всеки си намира за какво да се хване - мнозинството се хващат за децата си (в огромния случай - детето си, тъй като основно от егоизъм няма второ такова, а детето седи под крилото на маминка, докато стане на поне 50 години), други - в работата си, трети пък тръгват да се себедоказват с мощни коли или жени/мъжи и т.н. Спасението е поединично.

                Аз все още, колкото и да се старая да гледам философски на нещата, страдам до известна степен за младостта си - по-точно не страдам за младостта, а за възможностите и безгрижния живот, които ми предлагаше...

                Уф, отплеснах се, а имам задачи, които не ми се подхващат, ама ще трябва. Наздраве за философските разсъждения рано сутрин - дядо не пиеше кафе, а се жабуркаше с ракия, за да убие микробите, та едно бързо за отскок и хубаво начало на деня

                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                  Това е то, умее да си прави реклама колко е млада. Аз вече споменах некъде по долу, повечето в Кръчмата сте около 39-те. Продължително сте около тех. Поне докато не дойде половинвековния юбилей. Тогава се възгордявате и си признавате. Наздраве за женската свежест... сутрин на работното място! Там и тогава дамите са най-свежарка. Обичайно забързани и енергични поради закъснение.
                  П.п. Лилито... Иванова таз година ли имаше юбилей?

                  Тцтцтцтцтц..., пак се опитваш да ни налагаш твоите критерии за възраст! )) Имаме си СВОИ критерии!

                  Аз мисля, че няма дама, която да си признае горното. Сигурен съм и дори - повече от сигурен, че 2 х 25 са си отвсякъде 25!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                    Това е то, умее да си прави реклама колко е млада. Аз вече споменах некъде по долу, повечето в Кръчмата сте около 39-те. Продължително сте около тех. Поне докато не дойде половинвековния юбилей. Тогава се възгордявате и си признавате. Наздраве за женската свежест... сутрин на работното място! Там и тогава дамите са най-свежарка. Обичайно забързани и енергични поради закъснение.
                    П.п. Лилито... Иванова таз година ли имаше юбилей?
                    Юбилей е само петдесетгодишнината. Еврейска традиция няква беше.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Хайлазинът, той ... Нищо, де. Пак преди меня ще станеш член на клуба.
                      Това е то, умее да си прави реклама колко е млада. Аз вече споменах некъде по долу, повечето в Кръчмата сте около 39-те. Продължително сте около тех. Поне докато не дойде половинвековния юбилей. Тогава се възгордявате и си признавате. Наздраве за женската свежест... сутрин на работното място! Там и тогава дамите са най-свежарка. Обичайно забързани и енергични поради закъснение.
                      П.п. Лилито... Иванова таз година ли имаше юбилей?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                        Нье, няма ме приемат поне до шийсе и осьем поради липса на трудов стаж. Дълго още има се търкалам на БФБ. Наздраве за светлите перспективи!
                        Хайлазинът, той ... Нищо, де. Пак преди меня ще станеш член на клуба.
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Lelq
                          Добра вечер Кръчма! tnm, едно бледокварцово с лед и лимон ще пиеш ли , дачерпя. Наздраве !
                          Ще, нищо че температурите леко се понижиха. Тренировка ще направя, за края на седмицата, кога настане жега.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Нямам никви притеснения, щот знам, че ти ще отидеш там няколко години преди мен и ще успееш да култивираш абстановката.
                            Наздраве!
                            Нье, няма ме приемат поне до шийсе и осьем поради липса на трудов стаж. Дълго още има се търкалам на БФБ. Наздраве за светлите перспективи!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                              Да, бе, забравих, че чукна-тропна на портата на пенсионерския клуб и от там ти рекоха се подготвяш за пълноправно членство. Наздраве за достигнатите цели.
                              Нямам никви притеснения, щот знам, че ти ще отидеш там няколко години преди мен и ще успееш да култивираш абстановката.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Това не е разсипия и лакомия, превантивни мерки срещу остеопорозата.
                                Да, бе, забравих, че чукна-тропна на портата на пенсионерския клуб и от там ти рекоха се подготвяш за пълноправно членство. Наздраве за достигнатите цели.

                                Коментар

                                Working...
                                X