IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Уффф, начи!!! Единият баклава слага на масата, другият - локум ... И после - що кантара бил най-омразната вещ от домакинския инвентар.
    Наздраве!
    При такова лято като досегашното, представяш ли си как са се прецакали тези с диетите и фитнеса
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Без да добавиш към всичкия тоз бъркоч поне една бира!? Не те разбирам.
      Бирата е под чертата ...Винаги я има....

      Докато се обърна и седмицата минала....УжасТ....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq

        А после

        Две каки.....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
          Добро утро !

          Ако може кафе с диня и баклава с два локума.....

          Наздраве !
          Без да добавиш към всичкия тоз бъркоч поне една бира!? Не те разбирам.
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Добро утро !

            Ако може кафе с диня и баклава с два локума.....

            Наздраве !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              Гледам и стари муцуни се появили, за някакъв генерал се заговори, дето ни го знам, ни го познавам, пък и пак се появи парадигмата, че пътят ни минавал през Стамбула града голема, та реших да се включа. не съм османист, ма поназнайвам някои неща, та на базата на тях няма как да извадя някакви категорични тези за абсолютно черната или пък бялата империя. Бира не пия, затова и Ефес-ът ми е отвратителен, но геополитически за нас е доста добре да сме приятели с Турция, най-малкото защото те са страната, която най-малко ни е прецаквала в последните 2 века от всичките ни съседи... Ми наздраве - аз турските ракии с анасон не ги тача, но рахат локумът им е доста добър, особено този с мед, нар и шамфъстък, дето ти го режат с ножиците на капалъ чарши
              Уффф, начи!!! Единият баклава слага на масата, другият - локум ... И после - що кантара бил най-омразната вещ от домакинския инвентар.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Гледам и стари муцуни се появили, за някакъв генерал се заговори, дето ни го знам, ни го познавам, пък и пак се появи парадигмата, че пътят ни минавал през Стамбула града голема, та реших да се включа. не съм османист, ма поназнайвам някои неща, та на базата на тях няма как да извадя някакви категорични тези за абсолютно черната или пък бялата империя. Бира не пия, затова и Ефес-ът ми е отвратителен, но геополитически за нас е доста добре да сме приятели с Турция, най-малкото защото те са страната, която най-малко ни е прецаквала в последните 2 века от всичките ни съседи... Ми наздраве - аз турските ракии с анасон не ги тача, но рахат локумът им е доста добър, особено този с мед, нар и шамфъстък, дето ти го режат с ножиците на капалъ чарши
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Дубрутру
                  Рано пиле, рано пее
                  Айде на кафенцето....
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                    Какво става с генерала??
                    Гледа ви сеира как дори и при сегашните "върхове" нямате стинки дори и за сладолед.Скоро ще ви отеснеят шушоните особенно на такива като оня дето бил сред основателите на с(ДС).

                    Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                    Коментар


                    • наздраве кръчма, не се скатавайте))) наздраве за най-летния ден на годината!!!))))
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Ooooo, Спарт, добре дошъл на кръчмат)))) Какво става с генерала?? Имам чувство че от цяла петилетка не е идвал във форума!! А може би самоотвержено е извел някъде подопечния ген. Али, за да ни спаси от зулумите на бфб??!!))))
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                          Историята на ОИ, особено историята на Константинопол в тази епоха са изключително интересни, но слабо познати у нас, включая от мойта нескромна личност.
                          Навремето имаше раздвижени мами които сложиха субове на :

                          https://www.youtube.com/watch?v=DaaEEYNur8E

                          Не съм проверявал по тракърите - може и да го има, но е от жанра, който заслужава да се гледа само веднъж.

                          Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                          Коментар


                          • Добра вечер мили хора.
                            Гони ме постоянен глад,ошишках се,дискомфортно се чуствам от шкембъла,обаче,лакомията ми и апетита са по силни.
                            Ко прайм?
                            Некви предложения?
                            Не ми се разваля душевния комфорт с гладувания и рестрикции в порциоте!
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

                              Наздраве с Ефес-пилзен! Моля Колчо да ми пише цяла каса на версиите....

                              И аз не съм силен османист но навремето поддържах ниво при мамите като почнаха излъчванията на Великолепния Век по шоу тв.
                              Ефеса и на мен ми допада. Обичам газирани бири. А и не ми атакува гастрита при една-две. Наздраве!
                              П.п. Историята на ОИ, особено историята на Константинопол в тази епоха са изключително интересни, но слабо познати у нас, включая от мойта нескромна личност. На коледния панаир на книгата вече две години турският щанд е най-добрия, като е пълен с множество луксозни албуми. Запецвал съм по час да разглеждам.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                                Наздраве със слаба ракия!
                                Наздраве с Ефес-пилзен! Моля Колчо да ми пише цяла каса на версиите....

                                И аз не съм силен османист но навремето поддържах ниво при мамите като почнаха излъчванията на Великолепния Век по шоу тв.

                                Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                                Коментар

                                Working...
                                X