IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Таратор
    Таратор му е майката
    С орешки,копър и чейс,мноо ми връй на ракойката

    Наздраве.
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Уффф, начи!!! Единият баклава слага на масата, другият - локум ... И после - що кантара бил най-омразната вещ от домакинския инвентар.
      Наздраве!


      И ми доде на ум - за ония две приятелки, които обсъждаха подаръците си, когато едната каза - не без злоба:

      - Ми, представи си, Миме - моичкият ми подари за рождения ден кантар!

      - А ти? - пита Мимето.

      - Кво - аз? Аз - на неговия рожден ден си му го върнАх - подарих му една малка линийка...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq

        Dруго имах предвид
        Една леля.....
        Убаво.......

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq
          Риба , лимони и кварц с лед ... Нещо огладнях , много
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            Един мой приятел пък твърди, че голяма риба под голям камък се крие
            А относно Емилио и Малдивите - друг приятел твърди, че това неговото не било шкембак, а батут, на който подскачали младите гаджета.
            Та наздраве за гаджетата, аз все нямам време за тях, та си оставам само с щенията...
            Нещо такова, ама без да се мориш - наздраве!

            По времето на Първият кръстоносен поход, кога тренирах художествена гимнастика, за почивка и поощрение ни пускаха да скачаме на големия батут, който беше инсталиран в залата. Един от хубавите ми детски спомени.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              Гледам и стари муцуни се появили, за някакъв генерал се заговори, дето ни го знам, ни го познавам, пък и пак се появи парадигмата, че пътят ни минавал през Стамбула града голема, та реших да се включа. не съм османист, ма поназнайвам някои неща, та на базата на тях няма как да извадя някакви категорични тези за абсолютно черната или пък бялата империя. Бира не пия, затова и Ефес-ът ми е отвратителен, но геополитически за нас е доста добре да сме приятели с Турция, най-малкото защото те са страната, която най-малко ни е прецаквала в последните 2 века от всичките ни съседи... Ми наздраве - аз турските ракии с анасон не ги тача, но рахат локумът им е доста добър, особено този с мед, нар и шамфъстък, дето ти го режат с ножиците на капалъ чарши
              Грую, залепнааа ми устаата, бааа... Фъфлаа ка Любе Дил Син.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                Добра вечер мили хора.
                Гони ме постоянен глад,ошишках се,дискомфортно се чуствам от шкембъла,обаче,лакомията ми и апетита са по силни.
                Ко прайм?
                Некви предложения?
                Не ми се разваля душевния комфорт с гладувания и рестрикции в порциоте!
                Ти не си ли чувал за Петрови пости. Я, се стегни. Аз дето съм месояден на тиквички собствено производство с кисело млечице бих ти предложил...., ама ги изедох. Изеднииик съм аз. И баклавица хапнах, и степни (манджурски) вишни.


                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  Добро утро !

                  Ако може кафе с диня и баклава с два локума.....

                  Наздраве !
                  Чиче, тоя път надмина себе си. Върни се на доматки чери с черешки и чернички, гарнирани с чер пипер. По ще те разберат, че поднасяш салатка за прегорелка ракийка.
                  Last edited by Trakatrak'; 22.06.2017, 14:34.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Имам една дружка, дето твърди, че от непрекъснатите диети ще си умре гладна и дебела. Сега разбрах, че и на фитнес е тръгнала ... УжасТ.
                    Пазила съм няколко пъти диета, но във фитнес зала краченцето ми не е стъпвало.
                    Наздраве!
                    За теб планински разходки до чакалото. Кака чака Трака-трака да мине с влака, ама он е отракан и заобикаля издалеко центъра отечествен. Да пием за предохранителните мерки.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      Един мой приятел пък твърди, че голяма риба под голям камък се крие
                      А относно Емилио и Малдивите - друг приятел твърди, че това неговото не било шкембак, а батут, на който подскачали младите гаджета.
                      Та наздраве за гаджетата, аз все нямам време за тях, та си оставам само с щенията...
                      Нещо такова, ама без да се мориш - наздраве!

                      Че тя голямата риба все ще се показва изпод камъка. А и камъка не е камък, а морска гъба. Наздраве за нескромните изявления!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Относно шкембето, един мой много добър приятел обича да споделя, че грижовният стопанин си държи кончето под навес.

                        П.П. За съжаление, излишните килограми водят до редица заболявания, без да броим износването на ставите.
                        Един мой приятел пък твърди, че голяма риба под голям камък се крие
                        А относно Емилио и Малдивите - друг приятел твърди, че това неговото не било шкембак, а батут, на който подскачали младите гаджета.
                        Та наздраве за гаджетата, аз все нямам време за тях, та си оставам само с щенията...
                        Нещо такова, ама без да се мориш - наздраве!


                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Така е Кака
                          И мнго други ракива работи (успокоителни )знам:
                          Мъжете с плочки ходели на слънчака,а тези с коремчетата на малдивите
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            При такова лято като досегашното, представяш ли си как са се прецакали тези с диетите и фитнеса
                            Имам една дружка, дето твърди, че от непрекъснатите диети ще си умре гладна и дебела. Сега разбрах, че и на фитнес е тръгнала ... УжасТ.
                            Пазила съм няколко пъти диета, но във фитнес зала краченцето ми не е стъпвало.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                              Добра вечер мили хора.
                              Гони ме постоянен глад,ошишках се,дискомфортно се чуствам от шкембъла,обаче,лакомията ми и апетита са по силни.
                              Ко прайм?
                              Некви предложения?
                              Не ми се разваля душевния комфорт с гладувания и рестрикции в порциоте!
                              Относно шкембето, един мой много добър приятел обича да споделя, че грижовният стопанин си държи кончето под навес.

                              П.П. За съжаление, излишните килограми водят до редица заболявания, без да броим износването на ставите.
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                При такова лято като досегашното, представяш ли си как са се прецакали тези с диетите и фитнеса

                                Аз съм облагодетелстван
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X