IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

    Хитър си, Петре! А можеше да напишеш, че сам си я донесал.Повечето щяха да поверват, а други не!
    -------------------------------------------------------------------------
    Извън темата : https://www.youtube.com/watch?v=JmBiw-42-Mw


    Нееее, родата беше. Още бех мънечък и неориентиран. Щех да попилея парите за шоколади. Наздраве за изкусителния чоколад!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
      Таа ми е първата ориджинал плоча на Пърпаляците, коя съм имал. Донесоха я пресна-пресна от Београд и сме я слушали стотици пъти.
      Хитър си, Петре! А можеше да напишеш, че сам си я донесал.Повечето щяха да поверват, а други не!
      -------------------------------------------------------------------------
      Извън темата : https://www.youtube.com/watch?v=JmBiw-42-Mw



      Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение



        ЪхЪ! Моите представи са същите. Точно! Много показателна картинка!

        Дясното /цитат/ - "хубаво око" - гледа леко към нослето, ама не по друга причина - а, защото отмерва с мерника по-малка мръвка - точно според предписаната диета... Това е позицията на окото, когато се реже поредната порция мръвка - с меча, съсредоточена в мерника /на меча/. ))

        С тая снимка на двете хубави очи си обясних достатъчно реалистично цялата ситуация. ))
        Моето арменоидно носле съвсем не е малка мръвка. И добър ориентир, че стърчи и се вижда отдалек. Наздраве за визуялните фейсдостойнства!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

          Две хубави очи
          само ме следят,
          лявото прицелено в тумбаччето,
          дясното - в тиквето.
          Две хубави очи
          само ме следят,
          по-добре да си мълча,
          та да не премигнат.


          ЪхЪ! Моите представи са същите. Точно! Много показателна картинка!

          Дясното /цитат/ - "хубаво око" - гледа леко към нослето, ама не по друга причина - а, защото отмерва с мерника по-малка мръвка - точно според предписаната диета... Това е позицията на окото, когато се реже поредната порция мръвка - с меча, съсредоточена в мерника /на меча/. ))

          С тая снимка на двете хубави очи си обясних достатъчно реалистично цялата ситуация. ))

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Тц! Изкарах няколко месеца полева падгатовка при асасините - това ти го споделям, че да ти заостря фниманието.
            Наздраве!
            Не ще да мога вече спа. Подостри ми се подозрителността и всеки шум ме стреска да залегам, а на проблясък перчем оправям. Да пием за белата риза на Шибил!
            Last edited by Trakatrak'; 22.06.2017, 21:20.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

              ъхъ...
              едната отдоле, другата отгоре.....

              пп Ноо, аз съм с двойна дискова херния и тез гимнастики за мен не важат.....

              Кът се замечтае човек.....ако може да скача на батут, що пък не....
              Вай, вай, завалията! Дано таз вечер леля пропусне нощното четене на форума.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                А не те ли изстреляха с катапулт през стените на Йерусалим да режеш сарацински зелки?

                Опалаааа, цопнах в големия гьол, пардон, село, та ще да ви яз озвучавам.
                Deep Purple - April (1969)
                https://www.youtube.com/watch?v=2eRTQnSzoUI
                Тц! Изкарах няколко месеца полева падгатовка при асасините - това ти го споделям, че да ти заостря фниманието.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  По времето на Първият кръстоносен поход, кога тренирах художествена гимнастика, за почивка и поощрение ни пускаха да скачаме на големия батут, който беше инсталиран в залата. Един от хубавите ми детски спомени.
                  Наздраве!
                  Не се стърпях и върнах времето назад. И ето нашта Кака как подскача. Охххкккк, още една присъда си изкарах. Да пием за политическите подсъдими!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                    Все по нещо ново научавам тук...

                    Ето - и сега: разбрах, че изтъпените мечове имали И мерник!

                    Та, зачудих се - за какво служи тоя мерник? Вероятно, докато се режат мръвките с меча - да ги отмерваш по грамаж, т.е. - да ги съобразяваш с предписаната диета на доФтУра... ))
                    Тоа па сеирджия, наредил се на площада и чака да пуснат гилотината, Наздраве за зрелищните спектакли!
                    Таа ми е първата ориджинал плоча на Пърпаляците, коя съм имал. Донесоха я пресна-пресна от Београд и сме я слушали стотици пъти.
                    https://www.youtube.com/watch?v=pE8fYd0FevI
                    Last edited by Trakatrak'; 22.06.2017, 20:24.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Все някогаж ще ми се позициониш на мерника.
                      Две хубави очи
                      само ме следят,
                      лявото прицелено в тумбаччето,
                      дясното - в тиквето.
                      Две хубави очи
                      само ме следят,
                      по-добре да си мълча,
                      та да не премигнат.
                      Last edited by Trakatrak'; 22.06.2017, 20:25.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Все някогаж ще ми се позициониш на мерника.

                        Все по нещо ново научавам тук...

                        Ето - и сега: разбрах, че изтъпените мечове имали И мерник!

                        Та, зачудих се - за какво служи тоя мерник? Вероятно, докато се режат мръвките с меча - да ги отмерваш по грамаж, т.е. - да ги съобразяваш с предписаната диета на доФтУра... ))

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Дископатия / от дофтури съм чувала, че при туй заболяване тежестите трябва да са балансирано разположени/!?
                          ъхъ...
                          едната отдоле, другата отгоре.....

                          пп Ноо, аз съм с двойна дискова херния и тез гимнастики за мен не важат.....

                          Кът се замечтае човек.....ако може да скача на батут, що пък не....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            По времето на Първият кръстоносен поход, кога тренирах художествена гимнастика, за почивка и поощрение ни пускаха да скачаме на големия батут, който беше инсталиран в залата. Един от хубавите ми детски спомени.
                            Наздраве!
                            А не те ли изстреляха с катапулт през стените на Йерусалим да режеш сарацински зелки?

                            Опалаааа, цопнах в големия гьол, пардон, село, та ще да ви яз озвучавам.
                            Deep Purple - April (1969)
                            https://www.youtube.com/watch?v=2eRTQnSzoUI
                            Last edited by Trakatrak'; 22.06.2017, 20:07.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                              За теб планински разходки до чакалото. Кака чака Трака-трака да мине с влака, ама он е отракан и заобикаля издалеко центъра отечествен. Да пием за предохранителните мерки.
                              Все някогаж ще ми се позициониш на мерника.
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


                                Две каки.....
                                Дископатия / от дофтури съм чувала, че при туй заболяване тежестите трябва да са балансирано разположени/!?
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X