IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Lelq

    За нея незнам , но да впиеш зъби в студена, сочна диня и да усетиш ароматът и и сокът върху устните си в таз горещина е наслада , граничеща с екстаз. Наздраве с диня
    Lelq, май ми е рано още за диня. Някак по към черешите и кайсиите ме дърпа.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение



      Оффф, и твоята не е лесна... )) Не моЕ ти се угоди... Чакай да видим нещо по-различно... Бе - има една - без да се прави на рибарКА - вече е Фанала рибата, ама ей на - въдичарка, големи риби Фаща, само дето не знае да ги приготвя..., момичето... Ми - вика, ако може тоя бати - с бяло сосче да ми я приготви, но и бялото вино да намери, изстудено..., а от нея била рибКАта! Обещава, казвам ти - и изобщо нямало да се отметне от обещанието си!

      И се е прикрила отвсякъде, за да не скандализирала обществото на инвеститорите надвечер... Абе - умно и разсъдливо..., но сезона бил такъв - казва тя - и на човек му се искало всичко да захвърли от себе си, ама нали за серьОзен форум ставало /НА/ въпрос...



      На тая снимка бих рекъл, че бялото сосче много иносказателно звучи. Ще ни турят черна точка. Предимно на теб.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Нитц, тия заедно ще ми извадят душичката и ще ме дръпнат на въдичката като голем сом с мустаки. По-добре едната нощес, другата - другиден. Наздраве за умереното разнообразие!


        Оффф, и твоята не е лесна... )) Не моЕ ти се угоди... Чакай да видим нещо по-различно... Бе - има една - без да се прави на рибарКА - вече е Фанала рибата, ама ей на - въдичарка, големи риби Фаща, само дето не знае да ги приготвя..., момичето... Ми - вика, ако може тоя бати - с бяло сосче да ми я приготви, но и бялото вино да намери, изстудено..., а от нея била рибКАта! Обещава, казвам ти - и изобщо нямало да се отметне от обещанието си!

        И се е прикрила отвсякъде, за да не скандализирала обществото на инвеститорите надвечер... Абе - умно и разсъдливо..., но сезона бил такъв - казва тя - и на човек му се искало всичко да захвърли от себе си, ама нали за серьОзен форум ставало /НА/ въпрос...




        Коментар


        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
          Топличко е, динята е райско нещо,мерси за почерпката,ама дали някой няма да се сети да я напомпа с нещо
          Помпам, пък то издиша към тракта.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение



            Пропуснал съм зова ти за помощ... Ми - нищо де, нали казват, че е по-добре да е късно, отколкото нЯкога /в неопределено време/...

            Тъй като не говориш нищо за възможностите, които трябва да притежава каката, която ти е необходима, а аз серьОзно съм раздвоен - то ти изпращам ДВЕ каки... Първата, която замята въдицата - изглежда по-непохватна, но затова пък владее изкуственото дишане, от вида - уста в уста /или каквото друго си помислиш/..., а другата - тя допълва точно нещата, които първата не владее... Остави се тая нощ в техните ръце: те знаят какво и как да го направят, за да те облекчат - в болезненото ти състояние!

            Айде - наздраве - и да почерпиш за съдействието ми с едно студено Старопраменче... ))



            Нитц, тия заедно ще ми извадят душичката и ще ме дръпнат на въдичката като голем сом с мустаки. По-добре едната нощес, другата - другиден. Наздраве за умереното разнообразие!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              Ха дубрутру, тетко Маро Особено когато и чаветата са заспали заедно с теб - поезия, за която нямам достатъчно дар слово, за да я сложа в рамка
              Ми наздраве - купих си хамак на промоция, пък да видим дали съм ахмак или е само игра на думи
              За да си ахмак, трябва да си в хамака блажено излегнат, докато чааветата и жеаната реват отдолу, че и те щат. Ама, едва ли си чак так ахмак. Да пием за изпитанията на мекосърдечността.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Как да мълча? Всичко у мен крещи "Искам си билковата ракия, в краен случай - кайсиева!" А няма!?! При това пих в жегавата вечер две жиеи бири с пикантно джоланче и сега лежа с подуто раздразнено тумбаче и пъшкам. Тежка нощ ме чака. Спешна помощ се нуждая от веща кака.


                Пропуснал съм зова ти за помощ... Ми - нищо де, нали казват, че е по-добре да е късно, отколкото нЯкога /в неопределено време/...

                Тъй като не говориш нищо за възможностите, които трябва да притежава каката, която ти е необходима, а аз серьОзно съм раздвоен - то ти изпращам ДВЕ каки... Първата, която замята въдицата - изглежда по-непохватна, но затова пък владее изкуственото дишане, от вида - уста в уста /или каквото друго си помислиш/..., а другата - тя допълва точно нещата, които първата не владее... Остави се тая нощ в техните ръце: те знаят какво и как да го направят, за да те облекчат - в болезненото ти състояние!

                Айде - наздраве - и да почерпиш за съдействието ми с едно студено Старопраменче... ))




                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq

                  За нея незнам , но да впиеш зъби в студена, сочна диня и да усетиш ароматът и и сокът върху устните си в таз горещина е наслада , граничеща с екстаз. Наздраве с диня
                  А мойта се оказа кисела в по-крайните слоеве. Несправедлив е светът! Наздраве за любеницата ташкентска!

                  Коментар


                  • Топличко е, динята е райско нещо,мерси за почерпката,ама дали някой няма да се сети да я напомпа с нещо
                    Last edited by hemilio; 26.06.2017, 15:44.
                    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                      Следобедната дрямка е нещо невероятно.
                      Ха дубрутру, тетко Маро Особено когато и чаветата са заспали заедно с теб - поезия, за която нямам достатъчно дар слово, за да я сложа в рамка
                      Ми наздраве - купих си хамак на промоция, пък да видим дали съм ахмак или е само игра на думи
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lelq

                        За нея незнам , но да впиеш зъби в студена, сочна диня и да усетиш ароматът и и сокът върху устните си в таз горещина е наслада , граничеща с екстаз. Наздраве с диня
                        Ко рече, че нещо се замаях... - да впия зъби в нещо сочно и т.н. ....

                        пп На моята възраст в тая жега и с туй чейне си е жив мазохизъм....

                        Наздраве !

                        Коментар


                        • Следобедната дрямка е нещо невероятно.
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Сложи поне едно пояснение, че коментара ти е платена публикация!
                            Наздраве!
                            Пояснение: Никой още не ми е платил. Ако има да се плаща, да побърза, щото и за биричка да има в жегите. Плодова. Наздраве за изплатените хонорари!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Водааа! Дайте вода!
                              http://www.hygeawatersystem.bg/why-d...FaEW0woduu8FKw
                              Сложи поне едно пояснение, че коментара ти е платена публикация!
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                                От водата по хубава течност няма.
                                Наздраве
                                Водааа! Дайте вода!
                                http://www.hygeawatersystem.bg/why-d...FaEW0woduu8FKw

                                Коментар

                                Working...
                                X