IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • И аз иска
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Добро утро, Кръчма! Ставайте, иска кафе!

      Коментар


      • Айде бре,хладничко е,чудя се да изкарам една торбичка кисело зелце,да го поръся с олио и червен пипер....
        Ехххх,омръзнаха ми тяя домати
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
          [/B]



          И що така с лошото.... ?

          Пих една голяма ракия от 30 мл и вместо да си хортуваме за приятни работи, ти ме плашиш с точилка и ми разваляш мерака...!

          пп Сал една мечта ми беше останала и тя се изпари....

          Наздраве !
          Момент, момент, момент!!! Меракът не се разваля.Чувала съм, че дори не изчезва, а си го имаш до де не отупаш прахоляка от камбаната.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Силно се надявам съдържанието от бутилката да е изпито, че то иначе такъв зян да става. УжасТ!!!
            Наздраве!

            П.П. А не е ли по-уместно Lelq да вземе назаем точилката от леля!? Ефектът ще е сравнителен




            И що така с лошото.... ?

            Пих една голяма ракия от 30 мл и вместо да си хортуваме за приятни работи, ти ме плашиш с точилка и ми разваляш мерака...!

            пп Сал една мечта ми беше останала и тя се изпари....

            Наздраве !

            Коментар


            • Наздраве.
              Много ми е рахат кат са разхлади.
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Тя кат ти очука главата, съвсем ще се съблазниш. Дано намери нещо твърдо, съблазнително, замаятелно, упивателно - бутилка тежка, ръбата, продълговата, Наздраве със съдържанието на упоменатата бутилка!
                Силно се надявам съдържанието от бутилката да е изпито, че то иначе такъв зян да става. УжасТ!!!
                Наздраве!

                П.П. А не е ли по-уместно Lelq да вземе назаем точилката от леля!? Ефектът ще е сравнителен
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  Наздраве Лелче !

                  пп Май само двамата ще се чукаме....( малиййй тва прозвуча доста съблазнително... за мене...)
                  Тя кат ти очука главата, съвсем ще се съблазниш. Дано намери нещо твърдо, съблазнително, замаятелно, упивателно - бутилка тежка, ръбата, продълговата, Наздраве със съдържанието на упоменатата бутилка!

                  Коментар


                  • Наздраве Лелче !

                    пп Май само двамата ще се чукаме....( малиййй тва прозвуча доста съблазнително... за мене...)

                    Коментар


                    • Наздраве за готиното време!

                      Коментар


                      • Добро утро !
                        Гледам, всеки е прегърнал по едно студено питие и отпива мълчаливо....

                        Наздраве !


                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Неее, не е същото.

                          П.П. Добави ли ти още един нюанс кафе към тена?
                          Вече съм шоколадово момче 60 % какао. До края ще вдигна на 70 %.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                            Пръво !....Относно половата немощ....Там съм кът вица :

                            - Докторе, при жената и любовницата всичко е ок , но се притеснявам, че намалих ч....е.....

                            Дръто разбра ли ме или само за детската градина си мислиш...?

                            Второ ....!

                            На Борсата положението е супер....Вече не я следя...( остава да преглътна една загуба от 30 к в Зрънчо и 20 К във Фонд имоти и положението е супер)...
                            .Ако предположим , че имам още десетина години слънце в очите, мога да си тегля всеки месец по една максимална пенсия и да си кося тревата на вилата....Какво му трябва друго на човек ....?
                            Жената чете някакви книги и ми вика - евреина се стиска цял живот за да умре богат..... КЛАСИКА !

                            Наздраве !
                            Евреинът умен човек, спестява ка габровец, ала зивее една идея по-дълго, за да види кръста на габровчанина колку голем се не метне в повечко. Ако си надмогнал борсата, си си надвил над масрафа.Честито и наздраве!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                              При вас в нефта , целогодишно Коледа . Свети като елха . То за това нощите ти са като ден и не скучаеш
                              Lelq,наздраве,щом си рекла,коледа да е
                              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                                Чичо това за отслабване ли !? )))
                                Добра вечер
                                Дечурлигата само за килата си мислят....
                                По-възрастните мислим за диабетните си състояния....
                                Орехите с черупките !
                                Днес бях на вилата и унищожих 6 килограмова диня.....УжасТ...

                                Наздраве !

                                пп Нищо що е течно, не ми се пие...

                                Коментар

                                Working...
                                X