IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Е, как за какво. Ще ти я опаковам, една розова панделка ще и вържа и ще ти я изпратя, че да имаш резерва. Като счупиш твойта на пролет у кирпича, да не прекъсваш трудовия процес.
    Наздраве!
    Подарък! Изкарах си подарък и то от едно стиснато каке. Почнах да добивам самочувствия за сугестивните си способности. Сега да взема си заработа и една кирка. Наздраве за убедителността!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
      Съни явно е била доста унесена в 5 ч сабахлян......Мии, нормално е ....

      Жега е...Дайте по бира....Ако има и нещо запазено около 50 -те, дайте го насам.....

      Наздраве !
      Това " около " +\ - пет години или повече е?
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Съни явно е била доста унесена в 5 ч сабахлян......Мии, нормално е ....

        Жега е...Дайте по бира....Ако има и нещо запазено около 50 -те, дайте го насам.....

        Наздраве !
        Наздраве с бира !

        Коментар


        • Съни явно е била доста унесена в 5 ч сабахлян......Мии, нормално е ....

          Жега е...Дайте по бира....Ако има и нещо запазено около 50 -те, дайте го насам.....

          Наздраве !

          Коментар


          • [QUOTE=съни(тя);n3236608]

            Прецаканче, имаш лайка ми ...таз дефицитна стока за интелектуалния ни форум )
            Уж, прогресивни, ма май...индивидуализмът е низвергнат...
            Хем да сме си ние, ама ...хем с масата на видимото мнозинство...
            Лайк, защото споделям мнението ти, но пиша...защото не ме кефи объркването/омесването(в леко тесто) на граматическите родове
            Започваш с "НаправиХ"... не се обезличавай с ... "казахме"

            Не ми се гледа назад каква е историята на отговора, може и да не съм права...но от прочетеното на няколкото коментара, виждам този и на ТъНъМъ-то - за "30+..." ... мии, не е проблемът в спирачките, а в сервилното им ползване...
            Силен форум се гради със силни личности и с откровени позиции. не с "Я, да си трая, че нявгаш казали "мирна главица, сабя не я сече"[/QUOTE]

            Съни, не ми се влиза в спорове в тази тема. Въобще не си разбрала значението на отговора ми към коментара ми на 4i40. С някои форумни писатели е по-добре да не влизаш в диалог, защото е напълно безсмислено.
            Темата за Поколението на 30 + се затри именно във воденето на непрекъснати спорове, желанието на определени хора винаги да са прави, използване на обиди, вместо доводи ...
            Във Виртуалната Кръчма нямаме нужда от траене, защото повечето от посетителите имат невероятно чувство за хумор и приемат всичко написано в темата в кръга на забавлението. Никой не се доказва, никой не прави опит да наказва /с думи/ или да се заяжда /е, аз го правя от време на време/, но всичко това е без да се минават определени граници, дори без да полагаме усилия да ги спазваме.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
              Бедна ти е фантазията омбре,))) 1:10 - трябва да са изреченията, за да "върже" "вяра"


              Без да се заяждам, съвсем в рамките на приятелските /виртуално/ взаимоотношения - обърнах внимание на обръщението горе - "Омбре"... Изплуваха някакви спомени в мен от далееееееечното вече детство, когато по кината вървеше филмът "За един пробит долар"... Зная, че в тоя форум няма толкова възрастни, за да си спомнят филма... ))

              Не помня в него да е имало диалог, почващ с фразата: "Бедна ти е фантазията омбре."

              Култовата фраза в него беше: "Хей, Омбре, направи ми дупка!"

              Нищо не намеквам. Само се досетих, връщайки се в едно детство... ))

              Коментар


              • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

                Прецаканче, имаш лайка ми ...таз дефицитна стока за интелектуалния ни форум )
                Уж, прогресивни, ма май...индивидуализмът е низвергнат...
                Хем да сме си ние, ама ...хем с масата на видимото мнозинство...
                Лайк, защото споделям мнението ти, но пиша...защото не ме кефи объркването/омесването(в леко тесто) на граматическите родове
                Започваш с "НаправиХ"... не се обезличавай с ... "казахме"

                Не ми се гледа назад каква е историята на отговора, може и да не съм права...но от прочетеното на няколкото коментара, виждам този и на ТъНъМъ-то - за "30+..." ... мии, не е проблемът в спирачките, а в сервилното им ползване...
                Силен форум се гради със силни личности и с откровени позиции. не с "Я, да си трая, че нявгаш казали "мирна главица, сабя не я сече"
                Съни, добро утро или лека нощ!
                https://m.youtube.com/watch?v=CmwRQqJsegw

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                  Просто направих прогнозата, че следващия ти постинг ще има 10 изречения, която ти превърна в реализирано събитие. Затова и написах още в началото на реда, че ти е бедна фантазията. (Написано всичко в един само ред по-долу) Въпреки, че понякога си говорим с приятели тук всякакви неща, включително и врели-некипели, може да ти създава погрешно впечатление, но имай предвид, че във форума. няма хора от от кол и въже, (с някои изключения)))) а обратно - има доста качествени хора. А дали имаш капацитета да съдиш за тяхното качество, мисля, че не можеш сам да прецениш. Вече казахме за едно добро средство - щом се усетиш, че си над всички - хвърляй по един бърз поглед и към студентската книжка. Разбира се няма гаранция, че това ще реши всеки проблем, но и понеже не вярвам и да го направиш, приеми го като шега))) Поне може да си спестиш времето за непоисканите анализи и съвети. Времето е безценна величина. Иначе форума е за писане, всеки си пише от душа както се казва - свобода на словото!))) Пиши си спокойно, не ни пречиш!))))
                  Прецаканче, имаш лайка ми ...таз дефицитна стока за интелектуалния ни форум )
                  Уж, прогресивни, ма май...индивидуализмът е низвергнат...
                  Хем да сме си ние, ама ...хем с масата на видимото мнозинство...
                  Лайк, защото споделям мнението ти, но пиша...защото не ме кефи объркването/омесването(в леко тесто) на граматическите родове
                  Започваш с "НаправиХ"... не се обезличавай с ... "казахме"

                  Не ми се гледа назад каква е историята на отговора, може и да не съм права...но от прочетеното на няколкото коментара, виждам този и на ТъНъМъ-то - за "30+..." ... мии, не е проблемът в спирачките, а в сервилното им ползване...
                  Силен форум се гради със силни личности и с откровени позиции. не с "Я, да си трая, че нявгаш казали "мирна главица, сабя не я сече"
                  Last edited by съни(тя); 11.09.2017, 05:21.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                    Bonjur

                    Има ли Физици?
                    Отивам в CERN, да им разбия Хигс Бозона
                    Кафенце,задължително.
                    ) химици не вършат ли работа ))
                    Кой ще отговаря за превъплащенията и категоризацията на материята ))
                    Попивай всичко виртуално, което ти "отпуснат" в Церн...може да е де жа вю
                    Хепи и пълна с настроение обиколка ))

                    Коментар


                    • Добра вечер мили сънародници.
                      Наздраве.
                      Хубавото си е хубаво,и на черното бяло не можеш да кажеш.
                      Наздраве за хубавите моменти,които осмислят положените усилия.
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Добра вечер кръчма, [quote]Тянка зазимява обектите. Това праскови, това сини сливи, па ябълки, па круши ... Много плод тази година, много нещо. Прасковите на нектар, сините сливи ги изсуших. За ябълките и крушите, мисла да мина метър - сиреч на преса и после само лека стерилизация. Наздраве![quote] Привет тнм! Точно се зачетох на какъв алкохол ще направиш правсковите, но то се оказа нектар. Имам при мен праскови и се чудя още на какво да ги трансформирам
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Абе я съ върнете в темата , че днес заредих за мускатовата и бръкнах в най студеното кюше,
                          малеййй и без стабилизатори съ запазвало туй здравото МЕРЛО , боядисало бутилките та
                          чак не се измиват след прелифката, пък вкуса е изписан на сурата и в главата !!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40;n3236498[B
                            ]По - умният удря спирачките....[/B].
                            А бе ..., то и в Поколението на 30 + удряхме спирачките, ама от такива междуособици се затри хубавата тема.
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                              Досега се клатех на хамака и не съм близвал. След малко пак отивам на това меко слънчице. А от мозъчен ревматиз дори дати почнах да забравям. Наздраве за Омега 3!
                              П.п. Не закачай Кака, че ще те погне с мотика в мрака. Че за какво ли друго ще й е.
                              Е, как за какво. Ще ти я опаковам, една розова панделка ще и вържа и ще ти я изпратя, че да имаш резерва. Като счупиш твойта на пролет у кирпича, да не прекъсваш трудовия процес.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                Добро утро, Кръчма !

                                Чета, че Емо вече арчи виртуалните печалби и пие 25 мл разредено вино....Браво !

                                Прецаканкото се опитва да хапе...

                                Добре, че е Тракащия да учи на история селската ентилегенция. От топлото до казаня трудно се помнят дати, но той е упорит и повтаря ( с пиенето )...

                                Наздраве !

                                пп Тянка липсва, но сигурно копа с мотиката....Предполагам, че преди това я е настъпила 2-3 пъти....
                                Тянка зазимява обектите. Това праскови, това сини сливи, па ябълки, па круши ... Много плод тази година, много нещо. Прасковите на нектар, сините сливи ги изсуших. За ябълките и крушите, мисла да мина метър - сиреч на преса и после само лека стерилизация.
                                Наздраве!

                                П.П. Фънимавай с констатациите, че няма да дам рецептата за баницата на леля. Ще си ходиш гладен, жеден .... и прочие.
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X