IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Прати една бърза депеша у Сирия, че там не са разбрали за решението, взето на Олимп.
    Наздраве!

    П.П. Тоя вечер облачно. Не можах да видя луната. Утре ще се погрижа за "комфорта" ти.
    Сигурна ли си, че нямаш перде на очите? Дочух, че ти викат Баба Т-Яга. Ще рече, старичка си вече. Контролен преглед те влече, да се мирнеш в люлеещо се столче с плетка в ръце. Наздраве за повъзрастовите занимания!

    Коментар


    • наздраве с чай
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Добро утро.
        ше стане работата
        Кака сипи от туй черното пак,може и с мляко

        убав ден!
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

          По време на Олимпиада черните ти магии не вървят, щото олимпийските богове са установили мир и свобода на словото и печата. Нема ма уплашиш. Наздраве за обществените свободи!
          Прати една бърза депеша у Сирия, че там не са разбрали за решението, взето на Олимп.
          Наздраве!

          П.П. Тоя вечер облачно. Не можах да видя луната. Утре ще се погрижа за "комфорта" ти.
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
            Дубрутру.

            ония хашлаци са запукали,затворили летището,аз Шекели си напазарих иначе...

            дей кавето?
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
              Дубрутру.

              ония хашлаци са запукали,затворили летището,аз Шекели си напазарих иначе...

              дей кавето?
              Шекелите станали на шикалки. Хаджилъка се преметнал на ханджийство. Хемилио се прекръстил на Дремилио. Наздраве за международното положение! И за понитата, де не хапят!

              Коментар


              • Дубрутру.

                ония хашлаци са запукали,затворили летището,аз Шекели си напазарих иначе...

                дей кавето?
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  А подаграта, а язвата, че и ишиаса!? Искаш ли довечера да хвърля един поглед на луната и да те пратя дофтур набърже?
                  Наздраве!

                  П. П. Нищо не си неутрализирал. Задушница нали беше и мама ашуре направила, а тати дойде на гости, да ми донесе. Щот мен ме мързеше да направя, ама традициите обичам да ги спазвам.
                  По време на Олимпиада черните ти магии не вървят, щото олимпийските богове са установили мир и свобода на словото и печата. Нема ма уплашиш. Наздраве за обществените свободи!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                    Кой, аз ли бре ?
                    Гол в банята с Тянка влизам , само и само да ви спася от виртуален линч ...
                    Да уточня - в банята, не в църквата...

                    Наздраве !
                    Мчи, то ако останеш с мен в банята насаме, може и до църква след туй да се стигне / малко черен хумор да вкараме у темата/
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                      Виде ли как я неутрализирах? Като писах, че ще се тръшка и не смее се обади. Фанал съм й дамара. Наздраве за точно прицеления удар!

                      Оригиналната песен Шошана (1955)
                      https://www.youtube.com/watch?v=FPDa1-BYYM0
                      ШУШАНА ИСТИНСКИЯТ ОРИГИНАЛ - "Olivera Vuco Shoshana - 1966
                      https://www.youtube.com/watch?v=NZUJ42Ocx5U
                      ŠOŠANA DAH 1975
                      https://www.youtube.com/watch?v=ObJ7tSulhQM
                      ВИС-2 Шушана оригинал 1976г
                      https://www.youtube.com/watch?v=O3rffrSfi_A
                      Miki Sibinovic - Sosana - ( Audio 1977 )
                      https://www.youtube.com/watch?v=SASnTWceB2c
                      Песента Шушана през годините
                      https://www.youtube.com/watch?v=nqmpzVla3dk
                      А подаграта, а язвата, че и ишиаса!? Искаш ли довечера да хвърля един поглед на луната и да те пратя дофтур набърже?
                      Наздраве!

                      П. П. Нищо не си неутрализирал. Задушница нали беше и мама ашуре направила, а тати дойде на гости, да ми донесе. Щот мен ме мързеше да направя, ама традициите обичам да ги спазвам.
                      Last edited by tnm; 11.02.2018, 13:31.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Не, бре! Тоя коментар почти не го отразих. За статията, де се спрягаха мъжките професии и жените, за нея ти думам.
                        Е там не помня кво съм изръсил ... все пак ше извЕняваш ко има нещо де ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                          Аааа къде бил ключа за палатката ...... съжалявам , ама тогава се включих не заради тебе , ами заради много точното определение , което дадоха на марандя ..."скапа всички теми през които мина и накрая се самоочисти "
                          Не, бре! Тоя коментар почти не го отразих. За статията, де се спрягаха мъжките професии и жените, за нея ти думам.
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Тарантул, не ми пускай Шушани и пърцани....

                            пп Може, но само след 100 гр ракия и две бири...

                            Наздраве !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                              Кой, аз ли бре ?
                              Гол в банята с Тянка влизам , само и само да ви спася от виртуален линч ...
                              Да уточня - в банята, не в църквата...

                              Наздраве !
                              Вечно съм ти задължен. Дръж я се не подхлъзне на сапуня. За ръка я дръж, ей!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                                Кой, аз ли бре ?
                                Гол в банята с Тянка влизам , само и само да ви спася от виртуален линч ...
                                Да уточня - в банята, не в църквата...

                                Наздраве !
                                https://www.youtube.com/watch?v=Ge03Il1_C0E

                                Айде хаирлия да е ... у банята де ...

                                Коментар

                                Working...
                                X