IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

    Начи кака,любопитството нали знаеш признак на какво е

    едно...друго. за всеки може да звучи по различен начин,въпрос на фантазия,щения и т.н.
    оставям го на въображението ти

    наздраве.
    Е, то аз не съм любопитна, а любознателна. Има разлика.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

      Ти си по слагането,аз ще оправя сметката,да мога да поръчам и музиката
      Хитрец си тииии, само глеаш се изсулиш. Питие за дяволета като теб:
      Коктейл Мустаците на Сатаната

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

        Хем си издул гушата, хем обещаваш да черпиш, хем нищо не слагаш на масата. А аз се чудя на днешния ден от мъка ли да се напия, от недоволство или задоволство. А как възторжени изглеждаха събитията преди 28 години. Айде, слагай сока и в него незабележимо долей крепка напитка.
        Ти си по слагането,аз ще оправя сметката,да мога да поръчам и музиката
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
          Ей Съни ме изпреварила
          кавенцето и сокчето от мен,направих добра слука с криптосите
          Хем си издул гушата, хем обещаваш да черпиш, хем нищо не слагаш на масата. А аз се чудя на днешния ден от мъка ли да се напия, от недоволство или задоволство. А как възторжени изглеждаха събитията преди 28 години. Айде, слагай сока и в него незабележимо долей крепка напитка.

          Коментар


          • Ей Съни ме изпреварила
            кавенцето и сокчето от мен,направих добра слука с криптосите
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Добро утро, Кръчмата ) с хубаво, ароматно, топло, зареждащо кафе!

              п.с. ... и не сверявайте часовника ) рано или късно са относителни понятия

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                За вересиите - ясно. А какво е това - едно, друго /от любознателност питам/!?
                Наздраве!
                Начи кака,любопитството нали знаеш признак на какво е

                едно...друго. за всеки може да звучи по различен начин,въпрос на фантазия,щения и т.н.
                оставям го на въображението ти

                наздраве.
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                  Стига се глези с тез ликьори! Сипи нещо силно и топло на дамите!

                  Добра вечер и наздраве, Кръчма!
                  Силно и горещо за дамите:

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                    Знам, знам, но може го кажеш к упрек: Сладникав си като шоколадов ликьор. Наздраве с такъв!
                    Стига се глези с тез ликьори! Сипи нещо силно и топло на дамите!

                    Добра вечер и наздраве, Кръчма!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Ха, пофала ли си просиш!? От мен!? Объркал си се здраво. Аз добри думи казвам само за себе си.
                      Наздраве!
                      Знам, знам, но може го кажеш к упрек: Сладникав си като шоколадов ликьор. Наздраве с такъв!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                        Значи не смяташ, че съм сладък като шоколадче, а? Кой ти говори за благородния ми тен? Има и бели шоколади. Но кой си е сладък си е сладък. Та понеже напоследък разни девчатки кат се разминаваме, ми намигат и намекват жестомимично, че ще ме хапнат за десерт, реших че си ми правила оправдана, напълно припокриваща се с реалността реклама, че съм шоколадово момче. Напоследък избелях, та се върнах към тип млечен шоколад с 30 % какао. Сладък, вкусен, но вреден.
                        Ха, пофала ли си просиш!? От мен!? Объркал си се здраво. Аз добри думи казвам само за себе си.
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Кога това, бре!? Да ти блокира операционната система, дето лъжеш, дано!!!
                          Най-много да съм споменала, че имаш две, три слънчеви бани по рождение.
                          Наздраве!
                          Значи не смяташ, че съм сладък като шоколадче, а? Кой ти говори за благородния ми тен? Има и бели шоколади. Но кой си е сладък си е сладък. Та понеже напоследък разни девчатки кат се разминаваме, ми намигат и намекват жестомимично, че ще ме хапнат за десерт, реших че си ми правила оправдана, напълно припокриваща се с реалността реклама, че съм шоколадово момче. Напоследък избелях, та се върнах към тип млечен шоколад с 30 % какао. Сладък, вкусен, но вреден.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                            Чичак , де си бе ...поддържай огъня , ей не се давай лесно !
                            У Дивото копае бункер. Зер, китайският Небесен дворец вземе, та му се стовари на главата ... Пък той на китайки не е свикнал, сал на сръбския оператор ползва услугите /от време на време/.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Чичак , де си бе ...поддържай огъня , ей не се давай лесно !

                              Както казваха едно време дъртите " Не ме е яд че не мога , яд ме е че ми се иска ! "

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                                Аз ще те почерпя едно тракче,дори и да не си го закъсал,винаги е по-сладко

                                Крачмата влиза в положения...
                                вересии... едно друго...
                                За вересиите - ясно. А какво е това - едно, друго /от любознателност питам/!?
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X