IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Да не вземеш да се напиеш, се притеснявам. Затова, най-добре да си я поделим бутилката.
    Щот и в мен възникнаха такива нужди. Два деня се занимавам с едни документи, а сега сичко трябва да преправям. Ама добре, че се зачетох и навреме видях несъответствията. Живи и здрави да се представители на службата по кадастър. След обяд отивам да им вгорча живота.
    Наздраве!
    Делим я! Наздраве!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение

      Леля !

      Знаеш, че ТУК е верното местО... От гъдето и да го погледнеш ...
      Да! Наздраве, Коле!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

        Днес имам нужда! И то не от един! Може би бутилка
        Да не вземеш да се напиеш, се притеснявам. Затова, най-добре да си я поделим бутилката.
        Щот и в мен възникнаха такива нужди. Два деня се занимавам с едни документи, а сега сичко трябва да преправям. Ама добре, че се зачетох и навреме видях несъответствията. Живи и здрави да се представители на службата по кадастър. След обяд отивам да им вгорча живота.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

          Днес имам нужда! И то не от един! Може би бутилка
          Леля !

          Знаеш, че ТУК е верното местО... От гъдето и да го погледнеш ...
          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

            Нивгаш не съм се крил. Само съм се излягал. По корем. Що изучавам живота на мравчиците. И събирам мравчена киселина. Да почерпа местната даалийка. Наздраве за задълбочените проучвания!
            А камуфлаж обличаш лЕ или като се отъркаляш у калта нямаш такива нужди!?
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

              Щоооо ?
              Нещо лошо да съм рекъл за твоята персона !
              Напротив, с некакво страхопочитание подхождам към теб....
              Наздраве !
              Тогаз ща почерпя една биричка, когат въздушните температури се покачат ..., евентуално /ще почерпя/.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение



                Kо да го правиш....
                Детското се връща в него....
                Сега се драчи и дърпа плитки, а след време и за памперс ще грачи....Спирала на живота, да го ева....

                пп Лелче, коняк преди обяд си е живо пиянство......
                Днес имам нужда! И то не от един! Може би бутилка

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Твойта не ще да е много по-различна. Надавай рев и за себе си и почвай да триеш сълзите.
                  Наздраве!
                  Щоооо ?
                  Нещо лошо да съм рекъл за твоята персона !
                  Напротив, с некакво страхопочитание подхождам към теб....
                  Наздраве !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                    Добро утро! Нещо ми се хапва шоколадово с кафето . Може и едно седем годишно бренди за отскок .. Инсект, слагай масата и млъквай, че вече си го закъсал, като се драчиш с който не трябва


                    Kо да го правиш....
                    Детското се връща в него....
                    Сега се драчи и дърпа плитки, а след време и за памперс ще грачи....Спирала на живота, да го ева....

                    пп Лелче, коняк преди обяд си е живо пиянство......

                    Коментар


                    • Добро утро! Нещо ми се хапва шоколадово с кафето . Може и едно седем годишно бренди за отскок .. Инсект, слагай масата и млъквай, че вече си го закъсал, като се драчиш с който не трябва

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Перде нямам, ама от време на време спускам щората. Най-вече кога кога ми се услади питието.
                        Наздраве!

                        П.П. Старичка, ама като стъпиш в хабитата се снишаваш и се криеш из трънките!?
                        Нивгаш не съм се крил. Само съм се излягал. По корем. Що изучавам живота на мравчиците. И събирам мравчена киселина. Да почерпа местната даалийка. Наздраве за задълбочените проучвания!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение



                          Добро утро !
                          Да се посмеем за сметка на Тянка и да поплачем за съдбата на Тарантул ...!!!

                          Приятен ден !
                          Наздраве !
                          Твойта не ще да е много по-различна. Надавай рев и за себе си и почвай да триеш сълзите.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                            Сигурна ли си, че нямаш перде на очите? Дочух, че ти викат Баба Т-Яга. Ще рече, старичка си вече. Контролен преглед те влече, да се мирнеш в люлеещо се столче с плетка в ръце. Наздраве за повъзрастовите занимания!
                            Перде нямам, ама от време на време спускам щората. Най-вече кога кога ми се услади питието.
                            Наздраве!

                            П.П. Старичка, ама като стъпиш в хабитата се снишаваш и се криеш из трънките!?
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение



                              Добро утро !
                              Да се посмеем за сметка на Тянка и да поплачем за съдбата на Тарантул ...!!!

                              Приятен ден !
                              Наздраве !
                              Плачете, лицемери! Изоставихте ме на произвола на вещата жена Т-Яга Габър, на айдучката Тянка Грозна (разбирай Страшна) и сте се наредили да гледате сеир. Но нейният лютив и горчив гняв ще ви застигне с некоя пресолена, прелютена гозба и вкиснато, горчиво винце. Уж почерпка от Кръчмата.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                                Сигурна ли си, че нямаш перде на очите? Дочух, че ти викат Баба Т-Яга. Ще рече, старичка си вече. Контролен преглед те влече, да се мирнеш в люлеещо се столче с плетка в ръце. Наздраве за повъзрастовите занимания!


                                Добро утро !
                                Да се посмеем за сметка на Тянка и да поплачем за съдбата на Тарантул ...!!!

                                Приятен ден !
                                Наздраве !

                                Коментар

                                Working...
                                X